Abra Team

Zapoznaj się z naszym TEAMEM - to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy zadbają o to, aby każde zajęcia były wyjątkowe! 
Agnieszka Abraham
Tańczy od 7 roku życia. Posiada międzynarodową klasę taneczną 'S' w tańcach latynoamerykańskich. Prezentowała się na scenie i uczyła na licznych, międzynarodowych festivalach Salsy w Anglii, Irlandii, Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Austrii, Czechach,Słowenii, Hong-Kongu i Shanghai'u. W latach 2006 – 2010 była członkiem znanej holenderskiej formacji tanecznej Draken Woede i partnerowała jej założycielowi Orvill’owi Small’owi, światowej sławy tancerzowi i nauczycielowi tańca. W latach 2009-2013 stworzyła i prowadziła kobiecą grupę choreograficzną Drama Queens, która występowała na międzynarodowych festivalach salsowych tj. Warsaw Salsa Festival, Berlin Salsa Festival, SummerSalsa Festival, Salsa Spring Break. Udzielała się również jako choreograf na planie reklam telewizyjnych, seriali oraz w znanym powszechnie programie You Can Dance. Taniec jest jej integralną częścią. W tańcu uwielbia to, że daje nieograniczoną dowolność manifestowania tego, na co w danym momencie ma się ochotę. Dzięki temu tańcząc, można dowolnie kreować swoją rzeczywistość. Kiedy się chce, wyrażić emocje, rozbawić kogoś, zinterpretować muzykę, nawiązać więź na parkiecie, bądź najzwyczajniej w świecie wycisnąć siódme poty :) Na sali treningowej ważne jest dla niej to, żeby dotrzeć do każdego kursanta, gdyż każdego można nauczyć tańczyć – niektórych, trzeba jednak do tego przekonać :) Jest wymagającą instruktorką i wskutek długoletniego doświadczenia wypracowała skuteczny styl nauczania. Poza wartością merytoryczną bardzo ważna jest dla niej atmosfera na zajęciach. Ceni sobie poczucie humoru i luźne, przyjacielskie relacje z kursantami. Jej ulubione przedsięwzięcia taneczne: *2004 - 1 miejsce w prestiżowym turnieju salsy w kategorii zawodowców organizowanym podczas International Salsafestival w Hamburgu w parze z Rafałem Rosiakiem *2006-2009 - udział w projekcie Draken Woede i występy na festivalach międzynarodowych na terenie Europy i Azji *2009-2013 - Stworzenie i prowadzenie kobiecej grupy choreograficznej Drama Queens, która występowała namiędzynarodowych festivalach salsowych (Warsaw Salsa Festival,Berlin Salsa Festival, Summer Salsa Festival, Salsa Spring Break) *2011 - 2 miejsce na Mistrzostwach Polski w kategorii Salsa – duety, organizowanych przez organizację IDO oraz 2 miejsce na ogólnopolskim turnieju Primavera Salsa Open w kateogrii pary z Piotrem Kiszką *2012 - Aranżacja taneczna podczas koncertu na żywo oraz prezentacja własnych choreografii na Międzynarodowym Festivalu Bachaturo w Pałacu Kultury w Warszawie *2012-2014 - choreograf na planie reklam telewizynych Sourz, Wedla, wody Żywiec, Tymbark *2015 - choreograf programie telewizyjnym You Can Dance *2016 - choreograf/konsultant reżysera w serialu 'Na Wspólnej'
Marek Badurek
Marek instruktor, a zarazem nauczyciel wszechstronny, prowadzi zajęcia z Salsy liniowej, Cha cha cha, Bachaty, Kizomby i Semby. Człowiek z pasją i dużym poczuciem humoru. Miłość do tańca zaszczepili w nim rodzice, dlatego też od najmłodszych lat tańczy. Wyznaje zasadę, że praktyka czyni mistrza, nieprzerwanie od kilkunastu lat ciągle jeździ po festiwalach w Polsce i zagranicą zgłębiając swoją wiedzę i doskonaląc swoją technikę taneczną w różnych stylach. Na zajęciach jak i w tańcu wyznaje zasadę dobrej zabawy, ale i także ciężkiej pracy.
Dawid Gnatowski
Dawida można zobaczyć na prawie wszystkich imprezach Sensual w Warszawie, licznych festiwalach w Polsce i zagranicą. Chociaż sam tańczy Bachatę od 2010 roku i to po kilka godzin dziennie twierdzi, że na Bachatę zawsze jest czas a żeby być w czymś dobrym trzeba poświęcić temu każdą wolną chwilę. Jego styl cały czas ewoluuję za sprawą ciągłego rozwoju, jednak to co go wyróżnia to różnorodność w tańcu, Dawid uwielbia dystanse oraz taniec w bliskim trzymaniu, stara łączyć się wszystkie figury tak, aby partnerka za każdym razem czuła się wyjątkowo… Ciągły rozwój i zamiłowanie do Bachaty zagwarantowało mu wygraną w 2016 roku w konkursie Bachata Social Competition gdzie mógł zaprezentować swoje umiejętności. To właśnie taniec socialowy jest jego oczkiem w głowie, o czym doskonale wiedzą warszawskie partnerki i partnerzy. Dawid jest świetnym przykładem, że nie trzeba tańczyć od dziecka żeby być na wysokim poziomie. Swoją przygodę z Bachatą zaczął w wieku 20 lat i od tamtej pory szlifuje swoje umiejętności u największych gwiazd na światowego formatu a doświadczenie, które zdobywa przekazuje na zajęciach. On sam mówi „najbardziej mnie cieszy kiedy widzę jak kursanci zaczynają tańczyć coraz lepiej i przekazują pasję innym”. Na zajęciach uczy prostych i efektownych technik prowadzenia, które wypracowywał latami. Jego przepis na sukces w tańcu to: szczypta techniki, dużo chęci, dobra zabawa i praktyka. Wszystko to sprawia, że jego zajęcia na długo zapadają w pamięć.
Katarzyna Morka
Kasia tańczy od najmłodszych lat, poczynajac od Salsy, Bachaty, poprzez Kizombę i Sembę, jednak to dwa ostatnie tance podbiły jej serce. Z miłości do tych technik tanecznych i muzyki dwukrotnie odwiedziła Portugalię, aby zgłębić tajniki (Kizomby tradycyjnej i Semby) i doskonalić swój warsztat taneczny pod okiem najlepszych: Pauli Loureiro i Ricardo Sousa'y (Afrolatin Connection), Maestre Petchu. Następnie wyjeżdżając do Paryża poznała nową nieznaną wówczas w Europie odmianę Kizomby - URBAN KIZ. Teraz ten elegancki i niebanalny styl wiedzie prym w kraju i za granicą. Kasia ciągle doskonali się biorąc udział w licznych warsztatach i festiwalach w kraju i zagranicą. Największą wagę na zajęciach przykłada do techniki, która jej zdaniem jest najważniejsza. Na zajęciach jak i w tańcu wyznaje zasadę dobrej zabawy, ale i także ciężkiej pracy. Uważa, że najlepszym treningiem na czy po zajęciach jest po prostu praktyka.
Aneta Socowa
Tancerka z 23 letnim doświadczeniem, choreograf i dyplomowany instruktor tańca. Hipoterapeutka oraz terapeutka kobiet w ciąży, niemowląt i sportowców. Mimo ogromnego doświadczenia stale pracuje nad zwiększaniem możliwości własnego ciała i umysłu - praktykuje jogę i pilates. Taniec to jej największa pasja, a zaraz po nim praca z najmłodszymi i ich rodzicami. Prowadzi instruktaż masażu według Shantali przeznaczony dla niemowląt. Na zajęciach specjalnie dla Pań stawia na pełne kobiecości ruchy i pracę nad piękną sylwetką. Podczas treningów z dziećmi oraz młodzieżą skupia się na technice tańca, rozwoju emocjonalności i wrażliwości młodego tancerza. Ogromną wagę przywiązuje do muzykalności i rytmu. Ceni sobie również poczucie humoru, dlatego w czasie spotkań z kursantami na pewno go nie zabraknie.

 Za cel zawodowy stawia sobie nieustające poszerzanie wiedzy z zakresu metod fizjoterapii oraz technik pracy nad ciałem pod kątem nauki ruchu, aby zapewnić swoim podopiecznym jak najwyższy poziom zajęć oraz bezpieczeństwo.
Magda Pechner
Tańczy od 14 lat Taniec Towarzyski. Jestem doświadczoną tancerką i instruktorką, dlatego wie jak indywidualnie podejść do kursanta. Posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną 'S', Do swoich największych osiągnięć zalicza: kilkukrotny finał Mistrzostw Polski, trzecie miejsce w cyklu Grand Prix Polski 2015 oraz liczne miejsca na podium na turniejach w cyklu Grand Prix. Miała przyjemność zaprezentować swoje taneczne umiejętności w 4 odcinkach programu rozrywkowego 'Jaka to melodia'. Na swoich zajęciach skupia się głównie na relacjach damsko-męskich podczas tańca oraz uwielbia odkrywać kobiecość w każdej z pań.
Adam Janas
Jest związany z Tańcem Towarzyskim od 2000 roku. Będąc dzieckiem został Mistrzem Polski i od tamtej pory uczestniczy w licznych, ogólnopolskich imprezach i szkoleniach tanecznych. 
Nieustannie doskonali się w zakresie dydaktyki tańca towarzyskiego - jest absolwentem Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego oraz uzyskał uprawnienia instruktora tańca w Polskiej Akademii Sportu. 
Swoją pasją dzieli się z każdym - niezależnie od wieku i umiejętności - podczas lekcji grupowych, indywidualnych oraz w systemie PRO-AM. Uwrażliwia na technikę, estetykę, ale przede wszystkim na poczucie satysfakcji z tańca.
Agnieszka Pawińska
Tańczy od najmłodszych lat, a swoich pierwszych scenicznych doświadczeń nabierała w Młodzieżowo-Dziecięcym Teatrze Tańca i Muzyki Tintilo. Bakcyla socjalnych tańców latynoskich połknęła już w wieku 16 lat i od tego czasu niezmiennie pała miłością do eleganckiego mambo, gorącej salsy i zmysłowej bachaty. Ma ponad 10-letnie doświadczenie w uczeniu i ciągle szuka nowych inspiracji tanecznych oraz innowacyjnych i efektywnych metod nauczania. W 2016 r. po inspiracje wyjechała do Madrytu, gdzie spędziła 10 miesięcy okrywając na nowo bachatę w każdej postaci (dominicana, sensual i fusion), poznając tradycje i nowoczesne oblicze kizomby oraz pogłębiając swoją już wieloletnią miłość do mambo. Uwielbia dzielić się swoją pasją z innymi - przyjdź do niej na zajęcia a na pewno Cię nią zarazi.
Gosia Poręba
Doświadczona nauczycielka, choreograf i tancerka. W wolnej chwili rysuje, podróżuje, robi zdjęcia. Absolwentka szkoły muzycznej (skrzypce). Obecna na polskiej scenie kizomby od 2007 roku, jako jedna z pierwszych instruktorek. Ma na swoim koncie pokolenia zadowolonych kursantów. Oprócz regularnych kursów, prowadzi cieszące się powodzeniem warsztaty w Polsce i za granicą (Australia, USA) oraz zajęcia na największych polskich festiwalach (m. in. Warsaw Kizomba Festival, El Sol Salsa Festival, Bachaturo). Prowadzone przez Gosię grupy choreograficzne regularnie występują na lokalnych imprezach i na polskich oraz zagranicznych festiwalach (Warsaw Kizomba Festiwal, Summer Salsa Festival, Emocao). Jako tancerka występowała w choreografiach salsowych i kizombowych, w 2012 roku zdobyła 1 miejsce w polskich eliminacjach do prestiżowego konkursu Africadancar. Doceniana przez największe kizombowe autorytety, zapraszana jest do uczenia u boku wielu międzynarodowych instruktorów. Nastawiona na ciągły rozwój, nieustannie kształci się i rozwija uczestnicząc w warsztatach w kraju i za granicą, ma za sobą 3 ukończone kursy dedykowane instruktorom u Mestre Petchu. Na zajęciach z Gosią kursanci odkrywają w sobie pasję do tańca, jednocześnie świetnie się bawiąc.
Iwona Węglińska
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 8 lat i trwa ona do tej pory. Jej główną miłością jest Taniec Towarzyski, ale mimo to lubi rozwijać się w różnych technikach tańca.
Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną ‘’S” i czynnie bierze udział w turniejach tańca towarzyskiego w Polsce i za granicą.
Jest wielokrotną finalistką Ogólnopolskich Turniejów Tańca Towarzyskiego, Grand Prix Mazowsza, Grand Prix Polski oraz ćwierćfinalistką Mistrzostw Polski.
Brała również udział w wielu pokazach tanecznych, festiwalach i koncertach muzycznych, a także towarzyszyła parom w programie Dancing with the star. Taniec z Gwiazdami.
Kocha taniec, dlatego chce, by był on obecny w każdej dziedzinie jej życia. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, ze specjalizacją Instruktor Fitness, a od kilku lat pracuje jako instruktor tańca, przekazując swoją wiedzę dzieciom i dorosłym.
Najważniejsze jest dla niej to, by kursanci odczuwali przyjemność podczas tańca i miło spędzali czas na zajęciach, ucząc się nowych rzeczy. Najwięcej radości sprawia jej jednak, gdy widzi, jak jej uczniowie rozwijają swoje umiejętności, a rzeczy, które początkowo wydawały się trudne, później nie sprawiają im już żadnego problemu. Uwielbia tańczyć, dlatego robi wszystko, by swoją pasją zarazić innych.
Alexander Fedorov

Emilia Kotarska

Taniec to jej wielka pasja. Próbowała różnych stylów, a od dwóch lat oddaje się swojej nowej fascynacji – New Style Hustle. Wykorzystuje każdą możliwość, aby zdobywać nowe umiejętności. Uczestniczyła w warsztatach prowadzonych przez twórcę stylu Jeffa Selby oraz najlepszych tancerzy NSH z Europy: T-Boya i Ingi, Miss Bibi, Emilio.

W New Style Hustle najbardziej lubi jego „luźny” sportowy charakter i możliwość tańczenia do utworów z różnych klimatów muzycznych, co daje ogromne pole do wyrażenia własnej osobowości i kreatywności. Przywiązuje dużą wagę do nauki i opanowania podstawowych kroków i figur oraz właściwego partnerowania, bo to stanowi bazę do dalszego rozwoju. Stawia na muzykalność i zabawę rytmem. Podkreśla, że w tańcu w parze ważne jest przede wszystkim porozumienie i relacja między partnerami.

Wojciech Eysymontt

Taniec jest jego pasją od wielu lat, podczas których poznawał różnorodne style tańca w parach oraz streetdance. Właśnie fuzja tych stylów – jakim jest New Style Hustle, streetowy taniec w parach – okazała się tym, co pochłonęło go najbardziej. Tańczy NSH od początku jego pojawienia się w Polsce w 2014 roku i cały czas się rozwija. Uczył się bezpośrednio od twórcy NSH Jeffa Selby, jak również miał okazje czerpać inspiracje od innych czołowych tancerzy tego stylu. Bezpośredni i pełen pozytywnej energii, z chęcią dzieli się wiedzą, pomagając zrozumieć najdrobniejsze szczegóły techniki – aby współpraca w parze była płynna i taniec był przyjemny dla obojga partnerów. Podczas zajęć zapewni wiele praktyki i podróż przez różne style muzyczne, pokazując jak niezwykle wszechstronny i otwarty jest New Style Hustle.

Karolina Bentyn-Budna

Natalia Tepper

Wanda Grabowska

Nikita Bubnov

Patrycja Wasiak

Adriana Drozdowicz

Piotr Kuniewski

Adrian Anasiewicz

Artur Marciniak

Jacek Maj

Klaudia Orłowska

Weronika Gronowska

ABRA STUDIO
O NAS
ZAPISZ SIĘ NA KURS
DLA KURSANTÓW
KONTAKT