ZYSKAJ PODSTAWY, A CIAŁO ZATAŃCZY JAK CHCESZ

Gorąco zapraszamy na wspaniałe zajęcia ze STRETCHINGU oraz JAZZU DLA DOROSŁYCH, które pomogą Ci rozwinąć swoje ciało pod względem koordynacji, umiejętności tanecznych, elastyczności i wzmocnienia mięśni. 

Możesz dołączyć w każdym momencie!


GRAFIK ZAJĘĆ:

ŚRODA

CZWARTEK

SOBOTA

18:00 Stretching

19:00 Sensual/Improvisation Jazz – Moduł 7 START 06.06


1
8:00 Contemporary Jazz


1
1:00 Stretching


>> ZAPISZ SIĘ << na wybrane zajęcia!


Zajęcia prowadzi niezwykła PATRYCJA WASIAK, która w mig zarazi Cię pasją do tańca i merytorycznie wprowadzi w tajniki tanecznego świata! Zdobędziesz podstawy, które będą procentowały w każdym stylu tanecznym!


Patrycja przygotowała dla Was kilka przydatnych informacji o proponowanych zajęciach:


Do kogo skierowane są zajęcia ze Stretchingu - rozciągania?

Zajęcia ze Stretchingu przeznaczone są dla wszystkich osób niezależnie od wieku i stopnia wytrenowania. Szczególnie polecany jest osobom:

• uskarżającym się na bóle kręgosłupa, karku
• osobom intensywnie trenującym w różnych dziedzinach sportowych, tanecznych, sztukach walki, na siłowni, aby rozbić zwarte mięśnie i poprawić ich elastyczność
• osobom prowadzącym siedzący tryb życia 


Czy można dołączyć w każdej chwili czy trzeba poczekać na start nowego kursu?

Można dołączyć w każdym momencie. Im wcześniej tym lepiej dla naszego zdrowia i lepszego samopoczucia. 


Jakie korzyści płyną z regularnego uczestniczenia w zajęciach?

Stretching to specjalny zestaw ćwiczeń, który pozwala rozluźnić napięte, zmęczone pracą lub innymi treningami mięśnie. Regularnie wykonywany stretching:
• poprawia elastyczność mięsni 
• zwiększa ruchomość i nawilżenie stawów przez co polepsza koordynację całego ciała
• ujędrnia sylwetkę
• poprawia krążenie
• dotlenia cały organizm
• obniża poziom stresu 

Wykonywany pod okiem instruktora jest bardzo dobrym sposobem na poprawienie sprawności i samopoczucia. Uczy jak rozciągać się dbając o własne bezpieczeństwo, zdrowie stawów i kręgosłupa. Ćwiczenia z powodzeniem wykorzystywane są w rehabilitacji (urazy, kontuzje), korektywie (bóle kręgosłupa), a także prewencyjnie jako doskonała forma relaksu.


Jaki strój wymagany jest na stretchingu?
Na zajęcia najlepiej zabierać wygodne, nieograniczające ruchów ubrania. 


Kiedy stretching jest najbardziej skuteczny?
Najbardziej efektywne jest rozciąganie od 2 do 3 razy w tygodniu.


Co to jest Jazz?

To taniec, który poprzez bogaty wachlarz możliwości jak żaden inny pozwala na pełne wyrażenie naszej osobowości i drzemiących w nas emocji. Zajęcia składają się z dwóch części: ćwiczeń mających na celu pracę nad techniką tańca i rozwojem możliwości ruchowych (wzmacnianie ciała, ćwiczenia koordynacyjne, skoki, obroty, stretching, improwizacja) oraz pracę nad układem choreograficznym angażującym ciało, umysł i wrażliwość tancerza.


Czego mogę spodziewać się na Module 4 - Lirycal Jazz?

Lyrical jazz to jedna z technik tanecznych ciesząca się obecnie największą popularnością wśród tancerzy na świecie. U jego podstaw leży taniec klasyczny. To styl pełen tanecznych kontrastów łączący w sobie elementy liryczne i dynamiczne (z przewagą tych pierwszych), wznoszenie i opadanie, ekspresję i wyciszenie. Technika ta bazuje na poruszaniu się w sposób zgodny z naturalnym zakresem ruchu naszego ciała. Skupia się również na świadomym stopniowaniu przepływu energii w ciele, precyzji ruchu, technice floor work, oraz improwizacji. 


Czego mogę spodziewać się na Module 5 - Sensual/Improvisation Jazz?

Info wkrótce...


PARĘ SŁÓW O PATRYCJI WASIAK: 

Ukończyła szkołę muzyczną II-stopnia na instrumencie flet poprzeczny i fortepian. Taniec od dziecka zajmuje jedno z najważniejszych miejsc w jej życiu. Jest wielokrotną laureatką wielu, największych konkursów i festiwali tanecznych na świcie m.in. w Kanadzie, Francji, Portugalii, Bułgarii, Czechach, Wielkiej Brytanii. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat od akrobatyki, tańca klasycznego, ludowego, później na jej tanecznej ścieżce pojawił się step irlandzki, amerykański. Jednak jej największą, taneczną miłością okazał się jazz, modern-jazz, taniec współczesny i zouk brazylijski. Od 6 lat jest dyplomowanym choreografem i instruktorką tańca jazzowego. Wraz ze swoimi grupami czynnie bierze udział w konkursach i festiwalach zarówno w Polsce jak i za granicą.

Umiejętności taneczne szkoli na międzynarodowych warsztatach tanecznych, ucząc się od najlepszych tancerzy z całego świata m.in. Luciano Di Natale, Pascal Beugre – Tellier, Mandy Montenez, Thierry Verger, Stephen Delatree, Erick Bacon i wielu innych. Jej umiejętności taneczne i aktorskie znalazły swoje odbicie w wielu spektaklach tanecznych m.in. ,,Poruszenia” ,,Kołyska Newtona”, ,,Wieczór Etiud Choreograficznych” - warszawski Teatr Tańca Flex, ,,Ona i ja”, ,,Inter peritura vivimus’’, ,,Wystawa Ciekawości”,,Emilly”.

W tańcu i tworzeniu choreografii bardzo pomaga jej wykształcenie muzyczne oraz doświadczenia aktorskie. Interesuje się również tańcem pod kątem teoretycznym, kompozycją tańca oraz wieloma obszarami dotyczącymi świadomości ciała (yoga, pilates, stetching, praca z obrazami mentalnymi). Taniec jest dla niej odbiciem duszy, wspaniałą formą fizyczności, nieskończonym źródłem inspiracji, pięknym spotkaniem z wrażliwością drugiego człowieka.


W IMIENIU PATRYCJI I NASZYM, ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA DO ABRA STUDIO!

ABRA STUDIO
O NAS
ZAPISZ SIĘ NA KURS
DLA KURSANTÓW
KONTAKT