JAK DZIAŁAMY W WAKACJE?


PODCZAS WAKACJI, AŻ DO KOŃCA WRZEŚNIA, KONTYNUUJEMY NA JEDNEJ Z SAL WYBRANE, NAJTŁUSTSZE KURSY MINIONEGO SEZONU ;) SPRAWDŹ KTÓRE, KLIKAJĄC W LINK: >>> zapisy na REGULARNE ZAJĘCIA, które dotychczas były w GRAFIKU <<< MOŻNA DOŁĄCZYĆ!!!

DRUGĄ SALĘ JUŻ POCHŁONĘŁO WAKACYJNE SZALEŃSTWO I WAKACYJNE ZAJĘCIA SPECJALNE! Oferta tak dobra, że niektórzy być może ulegną rozdwojeniu :P ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE I DOŁĄCZ DO NAS! >>> zapisy na WAKACYJNE ZAJĘCIA SPECJALNE 2018 <<<


CO TO SĄ WAKACYJNE ZAJĘCIA SPECJALNE?

W każdym tygodniu roboczym, przez 5dni od poniedziałku do piątku, będziecie mieli okazję podarować sobie ogromną dawkę tańca! Każdy tydzień to 5 dni z rzędu tych samych zajęć tematycznych w aż 4 blokach godzinnych! Przede wszystkim spodziewajcie się waszych ulubionych zajęć, które w sezonie 2018 cieszyły się największą popularnością! Nie zabraknie również nowości oraz zajęć od podstaw dla początkujących. Zapoznajcie się z naszą ofertą i wybierzcie najlepszą opcję dla siebie :)


GRAFIK WAKACYJNYCH ZAJĘĆ SPECJALNYCH:


3 - 7 września

18:00 - 19:00 Reggaeton - prowadząca: Aziliz Katell / poziom: open NOWOŚĆ!!!

19:00 - 20:00 Jazz od podstaw dla dorosłych - prowadząca: Aneta Socowa / poziom: od podstaw

20:00 - 21:00 Become a dancer - prowadząca: Patrycja Wasiak / poziom: open

21:00 - 22:00 Taniec użytkowy + potańcówka - prowadząca: Iwona Węglińska / poziom: podstawowy wyższy 


11 - 13 września
Wystrzałowy Tydzień z Rasiami :) #bachata #sensual #impro - więcej info tutaj 


CENNIK
20 pln za każdą godzinę zajęć
Honorujemy karty partnerskie (kart można użyć wobec 1 zajęć danego dnia wedle regularnego cennika Abra Studio, który znajdziecie na na naszej stronie: http://www.abra-studio.pl/cennik)
Serdecznie zapraszamy!!!

Abra Familia
ABRA STUDIO
O NAS
ZAPISZ SIĘ NA KURS
DLA KURSANTÓW
KONTAKT