Kursy tańca - Solo

Solo - nowe kursy

Start: 04/06/2018

SEXY DANCE, poziom początkujący - TRWA NABÓR!

Sexy Dance

Już od 4 czerwca niepowtarzalna okazja by dołączyć do modułu 4 zajęć z Sexy Dance! Rezerwujcie 4/11/18/25.06!
Sexy Dance - to połączenie wielu stylów tanecznych w jedną zmysłową całość. Tańczone na obcasach lub bez, zawsze pozwala na wyeksponowanie piękna i siły kobiecego ciała. Inspiracją do tworzenia sensualnych choreografii jest muzyka rozrywkowa co pozwala wykorzystać poznane sekwencje ruchów w czasie imprez z przyjaciółmi. Zajęcia tego typu doskonale rozwijają świadomość własnego ciała, poprawiają kondycję i równowagę. Zapraszamy wszystkie Panie, które chciałyby pokonać nieśmiałość, ale przede wszystkim wypracować kontrolę nad swoim ciałem. Te zajęcia są właśnie dla Was! Razem z nami poznasz podstawy tańca jazzowego, latino oraz commercial. Drogie dziewczyny, czas rzucić panów na kolana…!
Prowadzący:
  • Aneta Socowa
Zajęcia:
  • Poniedziałek, 17:55 - 18:55 / Sala 2
Start: 18/05/2018

BACHATA SOLO, poziom początkujący - dołącz do kursu!

Bachata

Serdecznie zapraszamy Was na wyjątkowe zajęcia, dzięki którym zaczarujesz sobą świat! Idealny kurs dla kobiet, które chcą nauczyć się wyrażać swoje piękno poprzez ruch i to w rytmach zmysłowej Bachaty! Wyobraź sobie, że swobodnie poruszasz się na parkiecie, jesteś świadoma swojego ciała i dzięki temu tworzysz ruch, jaki sobie tylko wyobrazisz. Wiesz, że jesteś w stanie oddziaływać na otoczenie, bo poruszasz się z magnetycznym wdziękiem i dobrze się przy tym bawisz. Taki stan rzeczy osiągniesz właśnie dzięki zajęciom Bachata Solo - otworzysz się na siebie i nabędziesz umiejętności, które dodadzą Ci skrzydeł! A pomoże Ci w tym niesamowita osoba i tancerka, od której wręcz bije sexappeal :)

Prowadzący:
  • Wanda Grabowska
Zajęcia:
  • Piątek, 17:55 - 18:55 / Sala1
Start: 11/04/2018

SALSA & BACHATA SOLO, poziom początkujący - DOŁĄCZ DO KURSU!

Latino

Wspaniała okazja! Zakończyliśmy kobiece dylematy! Drogie Panie, specjalnie dla Was stworzyliśmy kurs, na którym będziecie mogły zgłębiać tajniki zarówno Salsy, jak i Bachaty! Obydwa tańce karaibskie cieszą się ogromną popularnością i promują ekspresję naturalnej kobiecości. Salsa to istny żywioł, Bachata zaś zmysłowość. Zapraszamy do pięknego świata, który z pewnością otworzy Cię na piękny, miękki ruch i pozwoli bawić się muzyką. ZAPRASZAMY!


Kurs odbywa się w każdą środę o 17:55 :)

Prowadzący:
  • Weronika Gronowska
Zajęcia:
  • Środa, 17:55 - 18:55 / Sala 2
ABRA STUDIO
O NAS
ZAPISZ SIĘ NA KURS
DLA KURSANTÓW
KONTAKT