Kursy tańca - Solo

Solo - nowe kursy

Start: 20/09/2018

Samba brazylisjka od podstaw w czwartek o 18:00

Zapraszamy serdecznie na zajęcia samby od podstaw wszystkich, którzy mają ochotę poznać rytm samby i pobawić się nim. Na zajęciach przygotowujemy ciało do tańczenia samby, przyzwyczajamy je do nowych ruchów, otwieramy je. Nauczymy się czuć dobrze nasze centrum, którym jest miednica, dzięki czemu nasze biodra ruszą w szalony ruch. Poznamy kilka rodzajów samby, ale też liźniemy inne rytmy z Brazylii. Będziemy tańczyć samba no pé, samba de roda, samba reggae, powygłupiamy się do baile funk, arrocha i swingueiry i dowiemy się czym jest coco de roda czy maracatu. Będziemy tańczyć do tego, co tańczy się na ulicach Brazylii. Będzie dużo słońca, sporo potu i mnóstwo pozytywnej energii.
Prowadzący:
  • Marta Mróz - Goncalves
Zajęcia:
  • Czwartek, 18:00 - 19:00 / Sala 3
Start: 30/10/2018

Salsa solo poziom początkujący - od zera wtorek 17:00

Daj się zarazić naszą pasją do Salsy! Mamy dla Was nowy kurs całkowicie od podstaw, który w każdy wtorek poprowadzi Aneta Socowa! Proste kroki, ciekawe footworki, które w połączeniu z energiczną salsową muzyką dadzą efekt WOW. Fantastyczne rozwiązanie dla osób, które chcą potańczyć do muzyki solo! Zapraszamy
Prowadzący:
  • Aneta Socowa
Zajęcia:
  • Wtorek, 17:00 - 18:00 / Sala1
Start: 08/11/2018

Bachata Solo od podstaw w czwartek o 17:00

Daj się zaprosić na zajęcia z bachaty! Nie wiesz co to bachata? To taniec, pochodzący z Dominikany, który ewoluował w Europie. Charakteryzuje się prostymi krokami, romantyczną muzyką i energią! Spróbuj! Przekonasz się, że to uzależnia :) Zapraszamy w każdy czwartek o 17:00. Zajęcia poprowadzi Aneta Socowa :)
Prowadzący:
  • Aneta Socowa
Zajęcia:
  • Czwartek, 17:00 - 18:00 / Sala1
Start: 11/10/2018

Bachata Technique and Styling czwartek 21:15

Na zajęciach poznacie prawdziwy warsztat techniczny oraz stylingowy. Zajęcia bazują głównie na bodymovemencie, izolacjach oraz detalach, bo najprostszy krok zatańczony naturalnie, z gracją, mięsiście, będzie prezentował się zdecydowanie lepiej niż zatańczenie najtrudniejszej choreografii. Dodatkowo będziecie pracować nad jednym ruchem na dwa sposoby – będziecie uczyć się jak zatańczyć go płynnie albo nadać mu charakter bardziej ostry aby zaakcentować muzykę. Ada będzie kładła nacisk również na często pomijane na zajęciach, a najbardziej podstawowe rzeczy czyli postawę ciała – wyraża ona więcej niż tysiąc słów! Mowa ciała to niezwykle ważna rzeczy przy tańczeniu z drugą osobą.
Prowadzący:
  • Adriana Drozdowicz
Zajęcia:
  • Czwartek, 21:15 - 22:15 / Sala1
Start: 27/09/2018

Bachata Solo od podstaw w czwartek o 19:05

Serdecznie zapraszamy Was na wyjątkowe zajęcia, dzięki którym zaczarujesz sobą świat! Idealny kurs dla kobiet, które chcą nauczyć się wyrażać swoje piękno poprzez ruch i to w rytmach zmysłowej Bachaty! Wyobraź sobie, że swobodnie poruszasz się na parkiecie, jesteś świadoma swojego ciała i dzięki temu tworzysz ruch, jaki sobie tylko wyobrazisz. Wiesz, że jesteś w stanie oddziaływać na otoczenie, bo poruszasz się z magnetycznym wdziękiem i dobrze się przy tym bawisz. Taki stan rzeczy osiągniesz właśnie dzięki zajęciom Bachata Solo - otworzysz się na siebie i nabędziesz umiejętności, które dodadzą Ci skrzydeł! A pomoże Ci w tym niesamowita osoba i tancerka, od której wręcz bije sexappeal :)
Prowadzący:
  • Aneta Socowa
Zajęcia:
  • Czwartek, 19:05 - 20:05 / Sala 2
ABRA STUDIO
O NAS
ZAPISZ SIĘ NA KURS
DLA KURSANTÓW
KONTAKT