Kursy tańca - Solo

Solo - nowe kursy

Start: 05/02/2018

BACHATA SOLO, poziom początkujący - DOŁĄCZ!

Bachata

BACHATA IS TAKING OVER! Takie hasło zaczyna przyświecać tancerzom na całym świecie :) Nami również zawładnęła Bachata!

Zapraszamy na wyjątkowy kurs dla Pań - Bachata Solo ze świetną tancerką i przesympatyczną osobą - Anetą Socową!

Aneta nie tylko wprowadzi Was, Drogie Panie, w świat zmysłowej Bachaty, ale również pomoże wyeksponować w czasie tańca wszystko to co kobiece, ponieważ w tym jest ekspertką! 


Kurs odbywa się w każdy poniedziałek o godz. 17:55 :)
Prowadzący:
  • Aneta Socowa
Start: 28/02/2018

DOMINICAN FLOW - DOŁĄCZ!

Bachata

Serdecznie zapraszamy Was na zajęcia skierowane zarówno do pasjonatów bachaty dominicany, jak i tych, którzy chcą jedynie dodać do swojego tańca szczyptę dominikańskiego flow! Na zajęciach popracujecie nad dominikańskim body movementem i kroczkami, które z powodzeniem będziecie mogli także włączyć do swojego tańca w parze. Zobaczycie też, że dominikana to cudowne narzędzie do jeszcze ciekawszego interpretowania muzyki! Zajęcia oparte będą na technice uniwersalnej dla obojga płci, jednak panie mogą spodziewać się także różnorodnych elementów stylingowych. Popracujecie nad kontrolą stóp, odpowiednią pracą z ciężarem ciała oraz odblokowywaniu naturalnych ruchów, które już macie w ciele, choć być może jeszcze o tym nie wiecie ;)

TERMINY NAJBLIŻSZYCH ZAJĘĆ: 21.03, 28.03, 04.04


Prowadzący:
  • Agnieszka Pawińska
Zajęcia:
  • Środa, 20:00 - 21:00
Start: 28/02/2018

LYRICAL JAZZ dla Dorosłych od podstaw - DOŁĄCZ!

Modern Jazz

Lyrical jazz to jedna z technik tanecznych ciesząca się obecnie największą popularnością wśród tancerzy na świecie. U jego podstaw leży taniec klasyczny. To styl pełen tanecznych kontrastów łączący w sobie elementy liryczne i dynamiczne (z przewagą tych pierwszych), wznoszenie i opadanie, ekspresję i wyciszenie. Technika ta bazuje na poruszaniu się w sposób zgodny z naturalnym zakresem ruchu naszego ciała. Skupia się również na świadomym stopniowaniu przepływu energii w ciele, precyzji ruchu, technice floor work, oraz improwizacji. 

To taniec, który poprzez bogaty wachlarz możliwości jak
 żaden inny pozwala na pełne wyrażenie naszej osobowości i drzemiących w nas emocji. Zajęcia składają się z dwóch części: ćwiczeń mających na celu pracę nad techniką tańca i rozwojem możliwości ruchowych (wzmacnianie ciała, ćwiczenia koordynacyjne, skoki, obroty, stretching, improwizacja) oraz pracę nad układem choreograficznym angażującym ciało, umysł i wrażliwość tancerza.

28.03 START MODUŁU 5 - SENSUAL/IMPROVISATION JAZZ


Prowadzący:
  • Patrycja Wasiak
Zajęcia:
  • Środa, 19:00 - 20:00
ABRA STUDIO
O NAS
ZAPISZ SIĘ NA KURS
DLA KURSANTÓW
KONTAKT