Kursy tańca - Solo

Solo - nowe kursy

Start: 16/01/2017

SALSA SOLO, poziom początkujący - DOŁĄCZ DO KURSU!

Salsa Solo

Zajęcia Salsa Solo to romans rytmów karaibskich, elegancji mambo i dynamiki Miasta Aniołów. Zajęcia te umożliwią Ci poznanie podstaw salsy Los Angeles i salsy New York – najpopularniejszych stylów w Polsce oraz salsy i rumby kubańskiej w najbardziej kobiecej i zmysłowej odsłonie. Ten wybuchowy mix przygotowaliśmy dla Was z myślą o latynoskich imprezach, których w stolicy nie brakuje ♥ 

Kurs odbywa się w każdy wtorek o 17:55


Prowadzący:
  • Aneta Socowa
Start: 17/01/2017

LATINO SOLO, poziom początkujący - DOŁĄCZ DO KURSU!

Latino

Drogie Panie, oglądacie 'Taniec z gwiazdami' i nieśmiało marzycie o poruszaniu się na zwycięzcy tego programu?! Specjalnie dla Was stworzyliśmy zajęcia Latin Solo na których będziecie miały okazję nauczyć się pięciu tańców latynoamerykańskich tj. samba, cha cha, rumba, pasodouble, jive. Wypracujecie ruch bioder niczym top tancerki oraz poznacie charakter i technikę poszczególnych tańców. Czeka Was sporo pracy, ale efekty gwarantowane! Zajęcia będą utrzymane w bardzo przyjaznej atmosferze, co będzie sprzyjało w czynieniu postępów. Każde, oprócz nauki kroków będą miały w programie gorrrącą latynoską rozgrzewkę i delikatny stretching, potrzebny do nauczenia się pociągłych, eleganckich ruchów.  


Kurs odbywa się w każdą środę o 17:55 :)

Prowadzący:
  • Iwona Węglińska
Start: 19/01/2017

BACHATA SOLO, poziom początkujący - TRWA NABÓR!

Bachata Solo

Serdecznie zapraszamy Was na wyjątkowe zajęcia, dzięki którym zaczarujesz sobą świat! Idealny kurs dla kobiet, które chcą nauczyć się wyrażać swoje piękno poprzez ruch i to w rytmach zmysłowej Bachaty! Wyobraź sobie, że swobodnie poruszasz się na parkiecie, jesteś świadoma swojego ciała i dzięki temu tworzysz ruch, jaki sobie tylko wyobrazisz. Wiesz, że jesteś w stanie oddziaływać na otoczenie, bo poruszasz się z magnetycznym wdziękiem i dobrze się przy tym bawisz. Taki stan rzeczy osiągniesz właśnie dzięki zajęciom Bachata Solo - otworzysz się na siebie i nabędziesz umiejętności, które dodadzą Ci skrzydeł! A pomoże Ci w tym niesamowita osoba i tancerka, od której wręcz bije sexappeal :)


Kurs będzie odbywać się w każdy piątek o 17:55 :)

Prowadzący:
  • Wanda Grabowska
Start: 03/01/2018

LYRICAL JAZZ dla Dorosłych od podstaw - TRWA NABÓR! START 31.01

Modern Jazz

Lyrical jazz to jedna z technik tanecznych ciesząca się obecnie największą popularnością wśród tancerzy na świecie. U jego podstaw leży taniec klasyczny. To styl pełen tanecznych kontrastów łączący w sobie elementy liryczne i dynamiczne (z przewagą tych pierwszych), wznoszenie i opadanie, ekspresję i wyciszenie. Technika ta bazuje na poruszaniu się w sposób zgodny z naturalnym zakresem ruchu naszego ciała. Skupia się również na świadomym stopniowaniu przepływu energii w ciele, precyzji ruchu, technice floor work, oraz improwizacji. 

To taniec, który poprzez bogaty wachlarz możliwości jak
 żaden inny pozwala na pełne wyrażenie naszej osobowości i drzemiących w nas emocji. Zajęcia składają się z dwóch części: ćwiczeń mających na celu pracę nad techniką tańca i rozwojem możliwości ruchowych (wzmacnianie ciała, ćwiczenia koordynacyjne, skoki, obroty, stretching, improwizacja) oraz pracę nad układem choreograficznym angażującym ciało, umysł i wrażliwość tancerza.


Prowadzący:
  • Patrycja Wasiak
Zajęcia:
  • Środa, 19:00 - 20:00
Start: 01/02/2018

KIZOMBA FOR LADIES, poziom open - TRWA NABÓR!

Kizomba

Kizomba for Ladies to zajęcia przeznaczone są dla dziewczyn już tańczących Kizombę, a także tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym tańcem. Ich głównym celem jest nauka prawidłowego, naturalnego ruchu ciała w Kizombie. Skupimy się na ruchu, który potem będzie nam towarzyszył w tańcu w parze. Aby ruch ciała był świadomy, musi zostać prawidłowo wypracowany. Nie zabraknie więc ciekawych ćwiczeń, które pomogą rozruszać dolne partie ciała. Będziemy pracowały nad świadomością ciała oraz pewnością siebie w tańcu. Nie zabraknie również elementów tarraxinhi, gingi w sembie oraz musicality w kontekście ruchu – czyli co robić, a czego nie, kiedy i do jakiej muzyki.


Kurs będzie odbywać się w czwartki o 17:55 :) 

Prowadzący:
  • Karolina Bentyn-Budna
ABRA STUDIO
O NAS
ZAPISZ SIĘ NA KURS
DLA KURSANTÓW
KONTAKT