Kursy tańca - Pary/Single

Pary/Single - nowe kursy

Start: 24/01/2017

KIZOMBA, poziom początkujący (P1) - TRWA NABÓR!

Kizomba w parach

Kizomba na pierwszy rzut oka przypomina tango, tańczona w dość bliskim trzymaniu i opiera się o wyraźną rolę partnera jako prowadzącego. Daje się również zauważyć miękki ruch ciała i elegancję, a czasem zawadiacki charakter, które kizomba zawdzięcza afrykańskim korzeniom.
Kizomba ma wiele twarzy - narodziła się na ogródkowych i rodzinnych imprezach. Jako gatunek muzyczny jest dość dynamiczna i radosna, pozwalająca tancerzom na dużo ekspresji. Na drodze muzycznej ewolucji piosenki zwolniły tempo, wprowadzając do tańca element zmysłowości sprawiając, iż taniec tan zawładnął parkietami całego świata i nieprzerwanie przyciąga nowych zwolenników. 

Prowadzący:
 • Katarzyna Morka
 • Marek Badurek
Zajęcia:
 • Środa, 21:05 - 22:05
Start: 25/01/2017

SALSA W PARACH, poziom początkujący (P1) - TRWA NABÓR!

Salsa w parach

Daj się zarazić naszą pasją do Salsy! Mamy dla Was nowy kurs całkowicie od podstaw :)
Niektórzy kojarzą nazwę tego stylu z pikantnym sosem - i prawidłowo! Salsa to zarówno gatunek muzyczny, jak i styl tańca. Chociaż Salsa kojarzona jest z Kubą, w obydwu przypadkach inspiracją do powstania było wiele kultur, muzyków i tancerzy różnych narodowości. Salsa to taniec użytkowy, wykorzystywana do tańczenia w klubach na zatłoczonych parkietach, których nie brakuje również w Warszawie! Gwarantujemy, że już po kilku zajęciach będziesz w stanie swobodnie tańczyć na salsowych imprezach i świetnie się bawić - nie ma nic lepszego, przyjdź i przekonaj się sam!

Kurs będzie odbywać się w każdy czwartek o godz.20:00!

UWAGA! ZAPISY DLA PAR i PANÓW!

Prowadzący:
 • Agnieszka Pawińska
 • Artur Marciniak
Start: 22/12/2017

DISCO SAMBA, poziom początkujący - DOŁĄCZ DO KURSU!

Taniec Użytkowy

Koniec podpierania ścian! Jest i on - pierwszy w ABRA Studio regularny kurs Disco Samby! Disco Samba to energiczny taniec w rytmach disco i popu, który wykorzystasz na każdej imprezie – dyskotece, weselu czy balu karnawałowym. Dużą zaletą jest prostota kroków – wystarczą poczucie rytmu, dobre chęci i nasza instruktorka Iwona Węglińska, która rytm disco czuje, jak nikt inny! Przed Tobą połączenie brazylijskiego temperamentu i imprezowego luzu, czyli świetna zabawa - zapraszamy :)


Kurs odbywa się w każdy piątek o 18:55

Prowadzący:
 • Iwona Węglińska
Start: 22/12/2017

New Style Hustle (NSH), poziom open - DOŁĄCZ DO KURSU!

Taniec Użytkowy

Mamy dla Was coś zupełnie nowego – pierwsze w Warszawie regularne zajęcia #NewStyleHustle!
To taniec w parach ze streetową energią, dzięki któremu możecie tańczyć do bardzo różnorodnej muzyki; energetycznie i żywiołowo lub też subtelnie i lirycznie. New Style Hustle to styl niezwykle otwarty, który jest unikalnym połączeniem tańca w parach z wolnością charakterystyczną dla stylów Streetdance. Można w nim znaleźć wiele inspiracji z takich technik jak: House, Hip Hop czy Salsa. NSH jest prosty w podstawach, ale pozostawia nieograniczone pole do kreatywności. Zapraszamy więc zarówno tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem, jak i tych, którzy mają już doświadczenie w innych technikach.

Prowadzący:
 • Emilia Kotarska
 • Wojciech Eysymontt
Start: 22/01/2018

BACHATA SENSUAL, poziom początkujący (P1) - TRWA NABÓR!

Bachata w parach

Bachata bije obecnie rekordy popularności w Polsce i na świecie. Zapewne dzięki nieskomplikowanym krokom, efektownym figurom, wpadającym w ucho dźwiękom muzyki i niewymuszonej bliskości partnerów. Zapraszamy na kurs tańca, który pozostanie wspaniałą pasją na lata! :)

Bachata Sensual to jeden z nielicznych stylów tanecznych, który jest otwarty na nowości, przez co cały czas rozwija się i staje się coraz piękniejszy. Najważniejsza w Bachacie Sensual jest muzyka, która niczym dyrygent podpowiada partnerom jak mają tańczyć. Styl, który został zaprojektowany tak, żeby partner mógł poprowadzić każdą partnerkę, a partnerka mogła wykonywać figury nieprzewidywalne dla niej. 


UWAGA! ZAPISY DLA PAR I PANÓW


Prowadzący:
 • Adriana Drozdowicz
 • Dawid Gnatowski
Zajęcia:
 • Poniedziałek, 18:00 - 19:00
Start: 25/01/2018

ZOUK BRAZYLISJKI, poziom początkujący (P1) - TRWA NABÓR!

Zouk Brazylijski

Zouk to płynność, zjawiskowość, zmysłowe ruchy korpusu i głowy - szczególnie partnerki. To czerpanie z innych styli tanecznych tego co najlepsze. To możliwość zatańczenia do swojej ulubionej muzyki jeśli energetycznie poczujemy się z nią zgodni. To możliwość wypracowania w sobie otwartego, przestrzennego stylu tańczenia bądź wybranie jednego ze styli Zouka zapewniającego bardzo bliskie prowadzenie. Wszystko zależy od poziomu relacji pomiędzy partnerami, zupełnie jak w życiu. Razem zbudujemy wzajemną akceptację w tańcu, popracujemy nad poszanowaniem przestrzeni drugiego człowieka i odpowiemy na swoje i wspólne potrzeby. Mawia się, że taniec jest odzwierciedleniem naszego życia. Zakochaj się w Zouku, rozgość się w empatycznej, warszawskiej społeczności Zouka!


Kurs będzie odbywać się w czwartki o godz. 19:00

UWAGA! ZAPISY DLA PAR I PANÓW!

Prowadzący:
 • Patrycja Wasiak
 • Piotr Kuniewski
Start: 06/02/2018

Taniec Towarzyski, p.początkujący - TRWA NABÓR!

Taniec Towarzyski

Poznaj dwa style taneczne na jednym kursie !!!  
TANIEC TOWARZYSKI to połączenie różnorodności i temperamentu Tańców Latynoamerykańskich oraz elegancji i szyku Tańców Standardowych. Tańce Latynoamerykańskie pozwolą Ci odkryć wewnętrzny potencjał oraz wyeksponować Twoją osobowość. Dzięki tańcom Standardowym zyskasz prezencję godną Króla/Królowej sal balowych :) Wszystko to w formie użytkowej, zatem łatwej do przyswojenia, niezależnie od wieku i umiejętności! Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, oszałamiające efekty, a przede wszystkim świetną zabawę!Prowadzący:
 • Iwona Węglińska
 • Alexander Fedorov
Zajęcia:
 • Wtorek, 18:00 - 19:00
ABRA STUDIO
O NAS
ZAPISZ SIĘ NA KURS
DLA KURSANTÓW
KONTAKT