Kursy tańca - Pary/Single

Pary/Single - nowe kursy

Start: 18/05/2018

DISCO SAMBA - PIĄTKOWA POTAŃCÓWKA dla każdego!

Taniec Użytkowy

Disco samba to taniec na każdą okazję, więc jeśli chcesz potańczyć, poćwiczyć i poczuć się pewniej na parkiecie to impreza w sam raz dla Ciebie! Będą nam towarzyszyć największe hity muzyki pop i disco, przy których będzie ciężko usiedzieć w miejscu. Świetna zabawa i miło spędzony czas - gwarantowane! Nie musisz mieć partnera/partnerki, by do nas dołączyć. 

Przed potańcówką, o godz. 19:00 - 20:00 odbywają się regularne zajęcia z instruktorem, na które serdecznie zapraszamy!
Prowadzący:
 • Iwona Węglińska
Zajęcia:
 • Piątek, 20:00 - 21:00 / Sala 2
Start: 14/04/2018

SALSA W PARACH - DOŁĄCZ DO KURSU!

Salsa

Daj się zarazić naszą pasją do Salsy! Mamy dla Was nowy kurs całkowicie od podstaw :)


Niektórzy kojarzą nazwę tego stylu z pikantnym sosem - i prawidłowo! Salsa to zarówno gatunek muzyczny, jak i styl tańca. Chociaż Salsa kojarzona jest z Kubą, w obudwu przypadkach inspiracją do powstania było wiele kultur, muzyków i tancerzy różnych narodowości. Salsa to taniec użytkowy, wykorzystywana do tańczenia w klubach na zatłoczonych parkietach, których nie brakuje również w Warszawie! Gwarantujemy, że już po kilku zajęciach będziesz w stanie swobodnie tańczyć na salsowych imprezach i świetnie się bawić - nie ma nic lepszego, przyjdź i przekonaj się sam!


 

Prowadzący:
 • Jacek Maj
 • Klaudia Orłowska
Zajęcia:
 • Sobota, 19:00 - 20:00 / Sala1
Start: 12/04/2018

TANIEC TOWARZYSKI poziom początkujący - DOŁĄCZ DO KURSU!

Taniec Towarzyski

Poznaj dwa style taneczne na jednym kursie !!!  
TANIEC TOWARZYSKI to połączenie różnorodności i temperamentu Tańców Latynoamerykańskich oraz elegancji i szyku Tańców Standardowych. Tańce Latynoamerykańskie pozwolą Ci odkryć wewnętrzny potencjał oraz wyeksponować Twoją osobowość. Dzięki tańcom Standardowym zyskasz prezencję godną Króla/Królowej sal balowych :) Wszystko to w formie użytkowej, zatem łatwej do przyswojenia, niezależnie od wieku i umiejętności! Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, oszałamiające efekty, a przede wszystkim świetną zabawę!


Zajęcia odbywają się w każdy czwartek o 18:00
Prowadzący:
 • Alexander Fedorov
 • Iwona Węglińska
Zajęcia:
 • Czwartek, 18:00 - 19:00 / Sala 2
Start: 11/04/2018

BACHATA OD PODSTAW - DOŁĄCZ DO KURSU!

Bachata

Poznaj jeden z najbardziej zmysłowych tańców karaibskich! Bachata bije obecnie rekordy popularności w Polsce i na świecie. Zapewne dzięki nieskomplikowanym krokom, efektownym figurom, wpadającym w ucho dźwiękom muzyki i niewymuszonej bliskości partnerów. Zapraszamy na nowy regularny kurs BACHATA całkowicie od podstaw! 

W świat bachaty wprowadzą Cię niesamowici tancerze i absolutni pasjonaci stylu - Agnieszka Pawińska i Adrian Anasiewicz

Nie masz partnerki/partnera? Nie musisz! Na zajęcia w parach mogą zapisywać się zarówno pary, jak i single - obtańczymy wszystkich na parkiecie :)

Prowadzący:
 • Adrian Anasiewicz
 • Agnieszka Pawińska
Zajęcia:
 • Środa, 20:00 - 21:00 / Sala1
Start: 16/05/2017

DISCO SAMBA dla każdego, poziom podstawowy - DOŁĄCZ DO KURSU!

Taniec Użytkowy

Disco Samba to energiczny taniec w rytmach disco i popu, który wykorzystasz na każdej imprezie – dyskotece, weselu czy balu karnawałowym. Dużą zaletą jest prostota kroków – wystarczą poczucie rytmu, dobre chęci i nasza instruktorka Iwona Węglińska, która rytm disco czuje, jak nikt inny! Przed Tobą połączenie brazylijskiego temperamentu i imprezowego luzu, czyli świetna zabawa - zapraszamy :)


Prowadzący:
 • Iwona Węglińska
Zajęcia:
 • Środa, 18:55 - 19:55 / Sala 2
ABRA STUDIO
O NAS
ZAPISZ SIĘ NA KURS
DLA KURSANTÓW
KONTAKT