Kursy tańca - Pary/Single

Pary/Single - nowe kursy

Start: 28/11/2018

Rock and Roll od podstaw środa 18:00

Zapraszamy Was na zajęcia Rock & Roll od podstaw w ABRA Studio! Rock and roll to jeden z najbardziej dynamicznych, wesołych i żywiołowych tańców. Charakteryzuje się bogatym szeregiem zwariowanych figur i kroków, dzięki, którym będziecie mogli szaleć na parkiecie. Jest to taniec improwizowany, więc poznane kroki pozwolą Wam bawić się na parkiecie bez konieczności układania choreografii. Jeśli masz ochotę przenieść się w lata 50 i 60 i tańczyć do największych hitów Elvisa Presleya czy Chucka Berry’ego to zajęcia idealne dla Ciebie.
Prowadzący:
 • Iwona Węglińska
Zajęcia:
 • Środa, 18:00 - 19:00 / Sala 2
Start: 19/11/2018

Disco Samba od podstaw poniedziałek o 18:00

Disco Samba to energiczny taniec w rytmach disco i popu, który wykorzystasz na każdej imprezie – dyskotece, weselu czy balu karnawałowym. Dużą zaletą jest prostota kroków – wystarczą poczucie rytmu, dobre chęci i nasza instruktorka Iwona Węglińska, która rytm disco czuje, jak nikt inny! Przed Tobą połączenie brazylijskiego temperamentu i imprezowego luzu, czyli świetna zabawa - zapraszamy :)

Prowadzący:
 • Iwona Węglińska
Zajęcia:
 • Poniedziałek, 18:00 - 19:00 / Sala 2
Start: 09/01/2019

Salsa on2 od podstaw środa 19:05-20:05

SALSA ON2 w ABRA Studio! Startujemy z nowym kursem od podstaw salsy tańczonej na dwa! Jeśli chcesz zacząć tańczyć salsę to nie mogłeś trafić lepiej - Agnieszka Pawińska i Tomasz Starzyk Salsa to specjaliści stylu i nauczą każdego! Jeśli tańczysz już salsę na raz (on1) i chciałbyś się przestawić na "dwa" to również kurs dla Ciebie! :)
Prowadzący:
 • Tomasz Starzyk
 • Agnieszka Pawińska
Zajęcia:
 • Środa, 19:05 - 20:05 / Sala 3
Start: 09/01/2019

Bachata od podstaw - środa 18:00

Postanowienia noworoczne? Może nauka tańca? :) A może Bachata? ♥ Regularne zajęcia od podstaw! Bachata od podstaw z Dominik i Julka w ABRA Studio już 9 stycznia - nowy kurs w nowym roku - zrób sobie prezent i naucz się tańczyć razem z Naszymi instruktorami w 2019 ♥ Bachata to taniec użytkowy, gdzie liczy się kontakt pomiędzy partnerami - może być tańczony w wersji sensualowej lub tradycyjnej. Do zobaczenia na kursie!
Prowadzący:
 • Dominik Sambor
 • Julka Pawlik
Zajęcia:
 • Środa, 18:00 - 19:00 / Sala1
Start: 08/01/2019

Bachata Sensual od podstaw - wtorek 19:05

Naucz się tańczyć z Nami! :) Poznaj jeden z najbardziej zmysłowych tańców! Bachata bije obecnie rekordy popularności w Polsce i na świecie. Zapewne dzięki nieskomplikowanym krokom, efektownym figurom, wpadającym w ucho dźwiękom muzyki i niewymuszonej bliskości partnerów. Zapraszamy na nowy regularny kurs BACHATA SENSUAL całkowicie od podstaw! W świat bachaty wprowadzą Cię niesamowici tancerze i instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem - Dawid Gnatowski i Wanda Grabowska. Możecie ich spotkać na każdej imprezie, są uczestnikami międzynarodowych festiwali i cały czas kształcą się u najlepszych instruktorów na świecie.
Prowadzący:
 • Dawid Gnatowski
 • Wanda Grabowska
Zajęcia:
 • Wtorek, 19:05 - 20:05 / Sala 2
Start: 04/01/2019

Taniec użytkowy intensive od podstaw piątek 20:10-22:15

Tańczyć każdy może! Udowodnimy Ci to właśnie na kursie tańca użytkowego! Poznasz wachlarz figur, które wykorzystasz przy dowolnej, tanecznej okazji. Pokażemy Ci jak bawić się do różnorodnej muzyki i jak niewiele trzeba, by świetnie się bawić :) Kurs będzie prowadzony w formie intensive - czyli jednego dnia będziecie mieć dwie godziny zajęć tak aby w szybkim tempie nauczyć się dużo i od razu zacząć się bawić tańcem na imprezach :) Na zajęcia zaprasza mistrzyni ceremonii, Iwona Węglińska, która z olbrzymim powodzeniem prowadzi w Abra Studio kursy Disco Samby oraz Tańca Użytkowego :)
Prowadzący:
 • Iwona Węglińska
Zajęcia:
 • Piątek, 20:10 - 22:15 / Sala 3
ABRA STUDIO
O NAS
ZAPISZ SIĘ NA KURS
DLA KURSANTÓW
KONTAKT