Zajęcia specjalne

Kochamy rozwój i wprost uwielbiamy stwarzać warunki do poszerzania tanecznych horyzontów! Dlatego w weekendy stworzyliśmy regularne ZAJĘCIA SPECJALNE, charakteryzujące się zmiennością tematów i rotacją prowadzących, na których zgłębisz tajniki rozmaitych stylów tanecznych oraz będziesz mieć okazję pracowania z przeróżnymi instruktorami <3 

Bachata Sensual od podstaw 20-21.10


W WEEKEND 20 i 21 PAŹDZIERNIKA POZNAJ NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY ZMYSŁOWEGO TAŃCA W PARACH - BACHATY SENSUAL OD ZUPEŁNYCH PODSTAW!


Wanda i Adrian - zjawiskowi i charyzmatyczni instruktorzy Bachaty zaczarują Cię i wciągną do świata tego ponętnego stylu tańca ♥ 

Nie musisz mieć partnera/partnerki, żeby zapisać się na kurs!

Bachata, którą poznacie, to tzw. Bachata Sensual. Jest to rodzaj Bachaty, która została stworzona dla wszystkich, kochających Salsę, Zouka, Kizombę, Hip Hop, Bachatę, Tango oraz wiele innych styli tanecznych i chcą wykorzystać swoje umiejętności w jednym tańcu. Jeden z nielicznych stylów tanecznych, który jest otwarty na nowości, przez co cały czas rozwija się i staje się coraz piękniejszy. Najważniejsza w Bachacie Sensual jest muzyka, która niczym dyrygent podpowiada partnerom jak mają tańczyć. Styl który został tak zaprojektowany, żeby partner mógł poprowadzić każdą partnerkę, a partnerka mogła wykonywać figury nieprzewidywalne dla niej. Krok podstawowy nie wiele różni się od Bachaty znanej w Europie, jednak im dalej w las, tym większe różnice w prowadzeniu, dynamice figur, czy pomysłach na interakcję z partnerką. 

PROGRAM:
SOBOTA (20.10)
15:30 - 16:30 TOUCH THE BASE
Na tych zajęciach poznacie podstawowe kroki w Bachacie. Zatańczycie je najpierw osobno poznając jednocześnie wspaniałą muzykę, aby móc swobodnie przenieść te umiejętności na przestrzeń tańca w parze.
16:35 - 17:35 TOUCH HER/HIS ENERGY
Poznasz podstawy prowadzenia w Bachacie oraz zasady tańca socjalowego. Przekonasz się jak przyjemnie jest przekazywać energię i impulsy w tańcu w parze oraz jak odpowiadać na tę energię będąc partnerką.
17:40 - 18:40 TOUCH THE FLOW
Pierwsze prowadzalne figury - na tych zajęciach nasz taniec zacznie nabierać rumieńców dzięki pierwszym łatwym kombinacjom socjalowym

NIEDZIELA (21.10)
15:30 - 16:30 TRY TO LEAD, TRY TO FOLLOW
Zaczniesz "płynąć" i czerpać przyjemność z roli jaką odgrywasz w tańcu z partnerem. Jak prowadzić i jak być prowadzoną...? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć
16:35 - 17:35 MOVE YOUR BODY
Zaczniemy budować świadomość naszego ciała. Wskażemy możliwości wykorzystania prostych izolacji w tańcu w parze.
17:40 - 18:40 BURN THE FLOOR
Rozbudujemy nasze taneczne kombinacje tak aby partnerzy poczuli się swobodnie w przestrzeni i abyście bez ograniczeń mogli wykorzystać nabytą wiedzę o podstawach Bachaty.

CENNIK:
20 pln za każdą godzinę zajęć
Honorujemy karty partnerskie (kart można użyć wobec 1 zajęć danego dnia wedle regularnego cennika Abra Studio)


From Abra with Love ❤

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Kręgosłup w Bachacie - Bezboleśnie, Bezpiecznie, Bombowo z Anetą

Serdecznie zapraszamy na zajęcia wszystkich Bachatomaniaków! Boli Cię kręgosłup po lekcji tańca (ale nie tylko)? Chcesz wiedzieć jak dbać o higienę ruchową najważniejszego narządu tanecznego? Dowiedz się, jak zadbać o siebie i lepiej wykonywać kluczowe elementy ruchowe Bachaty Sensual :) 

3 x B 
Bezpiecznie
Bezboleśnie
Bombowo! (przynieś piłeczkę tenisową ;)

KIEDY? niedziela 28.10
O KTÓREJ? 15:30-18:40
PROWADZĄCA: Aneta Socowa (Aneta Socowa Artist)
GDZIE? oczywiście w ABRA Studio :)

PROGRAM:

15:30-16:30: Gdzie i czym jest centrum naszego ciała?. Jak poprawnie ustawić miednicę. Wykład i praktyka. Krótki zestawik najbardziej przydatnych ćwiczeń.

16:35-17:35: Fale, role, head role i izolacje – jak wykonywać je bezpiecznie, bezboleśnie i co zrobić by osiągnąć płynność oraz kontrolę.

17:40-18:40: Bachata solo – choreografia wypełniona po brzegi tematem głównym – giętkim, gibkim, mocnym i pod pełną kontrolą kręgosłupem. Na zakończenie relaksacja z piłeczką tenisową :)

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Pilates w Abra-Studio z Anetą Socową poziom Open 18.11

Wzmocnij swoje centrum i uzyskaj większą kontrolę nad swoim ciałem! Zajęcia dla tańczących, pragnących progres! Aneta Socowa, nasza skarbnica wieszy zdradzi Wam jak wykorzystywać oddech oraz głębokie mięśnie w tańcu. 

KIEDY? niedziela 18.11
O KTÓREJ? 15:30-18:40
PROWADZĄCA: Aneta Socowa (Aneta Socowa Artist)
GDZIE? oczywiście w ABRA Studio :)

PROGRAM:

15:30-16:30: Wykład omawiający zagadnienie na podstawie wybranych ćwiczeń – praca z oddechem.

16:35-17:35: Pełna sesja Pilatesu.

17:40-18:40: Lekcja Modern jazzu na poziomie open, aby odczuć różnicę w ciele już po jednej sesji – zakończona relaksacyjnym stretchingiem.

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Zouk transfer to level S

Zouk Transfer to LVL S w weekend 17 i 18 listopada w ABRA Studio!

Dla kogo?
- Dla osób zaskoczonych tym, że zbliża się już poziom średniozaawansowany
- Dla pragnących uporządkowania i powtórzenia materiału poziomu P
- Dla osób tańczących zouka już kilka miesięcy
- powtórka najważniejszych, modelowych elementów upperbody, bodymovement, steps, counterbalance oraz chasse

..i o wiele więcej! :)

Szczegółowy program już wkrótce :) Zarezerwujcie sobie czas w godzinach 16:30-19:40 :) 

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Bachata Sensual z elementami Zouka

Bachata Sensual z elementami Zouk'a w ABRA Studio!

Dwa żywioły Marcos de Lima i Wanda Grabowska stworzyli wspólnie niezwykły projekt. Połączenie siły ich dwóch światów tanecznych tworzy niesamowitą mieszankę kulturową. Już 17.11 w Abra Studio podzielą sie z Wami tajnikami wpływu zouka brazylijskiego na bachate sensual.

Wybrane przez nich elementy wyniosą Twój taniec na inny poziom. Poznasz nowe rozwiązania oraz możliwości, które sprawdzą się w 100% na parkiecie socjalowym.

Na te warsztaty zapraszamy wszystkich miłośników bachaty sensual od poziomu P2

12:00-13:00 Clear leading, precise following 
Na tych zajęciach skupimy się w prosty i przyjemny sposób na podstawowych zasadach czystego prowadzenia partnerów oraz prawidłowego podążania partnerek, jednak w bardzo oryginalnych kombinacjach w bachacie sensual. 

13:05-14:05 Loosing your head 
Panowie obiecujemy że dla tych prowadzeń partnerki stracicie głowę 
Ladies na tych zajęciach stwierdzenie "włosy tańczą " nabiorą nowego wymiaru. 

14:10-15:10 Keep your balance 
Podobno przeciwieństwa się przyciągają...na tych zajęciach dogłębnie zbadamy tę zasadę. Poznasz zasady wzajemnego korzystania z ciężaru ciała partnerów tak żeby jeszcze przyjemniej było nam się komunikować w tańcu na pakiecie socjalowym.

15:15-16:15 Social Zouk tricks in bachata sensual 
Zoukowy flow na parkiecie bachatowym, czyli nasze ulubione połączenia, których poznanie z pewnością wyróżni Cię na tle innych bachateros. 


Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj
ABRA STUDIO
O NAS
ZAPISZ SIĘ NA KURS
DLA KURSANTÓW
KONTAKT