Abra Team

Agnieszka Abraham
Tańczy od 7 roku życia. Posiada międzynarodową klasę taneczną 'S' w tańcach latynoamerykańskich. Prezentowała się na scenie i uczyła na licznych, międzynarodowych festivalach Salsy w Anglii, Irlandii, Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Austrii, Czechach,Słowenii, Hong-Kongu i Shanghai'u. W latach 2006 – 2010 była członkiem znanej holenderskiej formacji tanecznej Draken Woede i partnerowała jej założycielowi Orvill’owi Small’owi, światowej sławy tancerzowi i nauczycielowi tańca. W latach 2009-2013 stworzyła i prowadziła kobiecą grupę choreograficzną Drama Queens, która występowała na międzynarodowych festivalach salsowych tj. Warsaw Salsa Festival, Berlin Salsa Festival, SummerSalsa Festival, Salsa Spring Break. Udzielała się również jako choreograf na planie reklam telewizyjnych, seriali oraz w znanym powszechnie programie You Can Dance. Taniec jest jej integralną częścią. W tańcu uwielbia to, że daje nieograniczoną dowolność manifestowania tego, na co w danym momencie ma się ochotę. Dzięki temu tańcząc, można dowolnie kreować swoją rzeczywistość. Kiedy się chce, wyrażić emocje, rozbawić kogoś, zinterpretować muzykę, nawiązać więź na parkiecie, bądź najzwyczajniej w świecie wycisnąć siódme poty :) Na sali treningowej ważne jest dla niej to, żeby dotrzeć do każdego kursanta, gdyż każdego można nauczyć tańczyć – niektórych, trzeba jednak do tego przekonać :) Jest wymagającą instruktorką i wskutek długoletniego doświadczenia wypracowała skuteczny styl nauczania. Poza wartością merytoryczną bardzo ważna jest dla niej atmosfera na zajęciach. Ceni sobie poczucie humoru i luźne, przyjacielskie relacje z kursantami. Jej ulubione przedsięwzięcia taneczne: *2004 - 1 miejsce w prestiżowym turnieju salsy w kategorii zawodowców organizowanym podczas International Salsafestival w Hamburgu w parze z Rafałem Rosiakiem *2006-2009 - udział w projekcie Draken Woede i występy na festivalach międzynarodowych na terenie Europy i Azji *2009-2013 - Stworzenie i prowadzenie kobiecej grupy choreograficznej Drama Queens, która występowała namiędzynarodowych festivalach salsowych (Warsaw Salsa Festival,Berlin Salsa Festival, Summer Salsa Festival, Salsa Spring Break) *2011 - 2 miejsce na Mistrzostwach Polski w kategorii Salsa – duety, organizowanych przez organizację IDO oraz 2 miejsce na ogólnopolskim turnieju Primavera Salsa Open w kateogrii pary z Piotrem Kiszką *2012 - Aranżacja taneczna podczas koncertu na żywo oraz prezentacja własnych choreografii na Międzynarodowym Festivalu Bachaturo w Pałacu Kultury w Warszawie *2012-2014 - choreograf na planie reklam telewizynych Sourz, Wedla, wody Żywiec, Tymbark *2015 - choreograf programie telewizyjnym You Can Dance *2016 - choreograf/konsultant reżysera w serialu 'Na Wspólnej'
Marek Badurek
Marek instruktor, a zarazem nauczyciel wszechstronny, prowadzi zajęcia z Salsy liniowej, Cha cha cha, Bachaty, Kizomby i Semby. Człowiek z pasją i dużym poczuciem humoru. Miłość do tańca zaszczepili w nim rodzice, dlatego też od najmłodszych lat tańczy. Wyznaje zasadę, że praktyka czyni mistrza, nieprzerwanie od kilkunastu lat ciągle jeździ po festiwalach w Polsce i zagranicą zgłębiając swoją wiedzę i doskonaląc swoją technikę taneczną w różnych stylach. Na zajęciach jak i w tańcu wyznaje zasadę dobrej zabawy, ale i także ciężkiej pracy.
Dawid Gnatowski
Dawida można zobaczyć na prawie wszystkich imprezach Sensual w Warszawie, licznych festiwalach w Polsce i zagranicą. Chociaż sam tańczy Bachatę od 2010 roku i to po kilka godzin dziennie twierdzi, że na Bachatę zawsze jest czas a żeby być w czymś dobrym trzeba poświęcić temu każdą wolną chwilę. Jego styl cały czas ewoluuję za sprawą ciągłego rozwoju, jednak to co go wyróżnia to różnorodność w tańcu, Dawid uwielbia dystanse oraz taniec w bliskim trzymaniu, stara łączyć się wszystkie figury tak, aby partnerka za każdym razem czuła się wyjątkowo… Ciągły rozwój i zamiłowanie do Bachaty zagwarantowało mu wygraną w 2016 roku w konkursie Bachata Social Competition gdzie mógł zaprezentować swoje umiejętności. To właśnie taniec socialowy jest jego oczkiem w głowie, o czym doskonale wiedzą warszawskie partnerki i partnerzy. Dawid jest świetnym przykładem, że nie trzeba tańczyć od dziecka żeby być na wysokim poziomie. Swoją przygodę z Bachatą zaczął w wieku 20 lat i od tamtej pory szlifuje swoje umiejętności u największych gwiazd na światowego formatu a doświadczenie, które zdobywa przekazuje na zajęciach. On sam mówi „najbardziej mnie cieszy kiedy widzę jak kursanci zaczynają tańczyć coraz lepiej i przekazują pasję innym”. Na zajęciach uczy prostych i efektownych technik prowadzenia, które wypracowywał latami. Jego przepis na sukces w tańcu to: szczypta techniki, dużo chęci, dobra zabawa i praktyka. Wszystko to sprawia, że jego zajęcia na długo zapadają w pamięć.
Katarzyna Morka
Kasia tańczy od najmłodszych lat, poczynajac od Salsy, Bachaty, poprzez Kizombę i Sembę, jednak to dwa ostatnie tance podbiły jej serce. Z miłości do tych technik tanecznych i muzyki dwukrotnie odwiedziła Portugalię, aby zgłębić tajniki (Kizomby tradycyjnej i Semby) i doskonalić swój warsztat taneczny pod okiem najlepszych: Pauli Loureiro i Ricardo Sousa'y (Afrolatin Connection), Maestre Petchu. Następnie wyjeżdżając do Paryża poznała nową nieznaną wówczas w Europie odmianę Kizomby - URBAN KIZ. Teraz ten elegancki i niebanalny styl wiedzie prym w kraju i za granicą. Kasia ciągle doskonali się biorąc udział w licznych warsztatach i festiwalach w kraju i zagranicą. Największą wagę na zajęciach przykłada do techniki, która jej zdaniem jest najważniejsza. Na zajęciach jak i w tańcu wyznaje zasadę dobrej zabawy, ale i także ciężkiej pracy. Uważa, że najlepszym treningiem na czy po zajęciach jest po prostu praktyka.
Aneta Socowa
Tancerka z 23 letnim doświadczeniem, choreograf i dyplomowany instruktor tańca. Hipoterapeutka oraz terapeutka kobiet w ciąży, niemowląt i sportowców. Mimo ogromnego doświadczenia stale pracuje nad zwiększaniem możliwości własnego ciała i umysłu - praktykuje jogę i pilates. Taniec to jej największa pasja, a zaraz po nim praca z najmłodszymi i ich rodzicami. Prowadzi instruktaż masażu według Shantali przeznaczony dla niemowląt. Na zajęciach specjalnie dla Pań stawia na pełne kobiecości ruchy i pracę nad piękną sylwetką. Podczas treningów z dziećmi oraz młodzieżą skupia się na technice tańca, rozwoju emocjonalności i wrażliwości młodego tancerza. Ogromną wagę przywiązuje do muzykalności i rytmu. Ceni sobie również poczucie humoru, dlatego w czasie spotkań z kursantami na pewno go nie zabraknie.

 Za cel zawodowy stawia sobie nieustające poszerzanie wiedzy z zakresu metod fizjoterapii oraz technik pracy nad ciałem pod kątem nauki ruchu, aby zapewnić swoim podopiecznym jak najwyższy poziom zajęć oraz bezpieczeństwo.
Agnieszka Pawińska
Tańczy od najmłodszych lat, a swoich pierwszych scenicznych doświadczeń nabierała w Młodzieżowo-Dziecięcym Teatrze Tańca i Muzyki Tintilo. Bakcyla socjalnych tańców latynoskich połknęła już w wieku 16 lat i od tego czasu niezmiennie pała miłością do eleganckiego mambo, gorącej salsy i zmysłowej bachaty. Ma ponad 10-letnie doświadczenie w uczeniu i ciągle szuka nowych inspiracji tanecznych oraz innowacyjnych i efektywnych metod nauczania. W 2016 r. po inspiracje wyjechała do Madrytu, gdzie spędziła 10 miesięcy okrywając na nowo bachatę w każdej postaci (dominicana, sensual i fusion), poznając tradycje i nowoczesne oblicze kizomby oraz pogłębiając swoją już wieloletnią miłość do mambo. Uwielbia dzielić się swoją pasją z innymi - przyjdź do niej na zajęcia a na pewno Cię nią zarazi.
Gosia Poręba
Doświadczona nauczycielka, choreograf i tancerka. W wolnej chwili rysuje, podróżuje, robi zdjęcia. Absolwentka szkoły muzycznej (skrzypce). Obecna na polskiej scenie kizomby od 2007 roku, jako jedna z pierwszych instruktorek. Ma na swoim koncie pokolenia zadowolonych kursantów. Oprócz regularnych kursów, prowadzi cieszące się powodzeniem warsztaty w Polsce i za granicą (Australia, USA) oraz zajęcia na największych polskich festiwalach (m. in. Warsaw Kizomba Festival, El Sol Salsa Festival, Bachaturo). Prowadzone przez Gosię grupy choreograficzne regularnie występują na lokalnych imprezach i na polskich oraz zagranicznych festiwalach (Warsaw Kizomba Festiwal, Summer Salsa Festival, Emocao). Jako tancerka występowała w choreografiach salsowych i kizombowych, w 2012 roku zdobyła 1 miejsce w polskich eliminacjach do prestiżowego konkursu Africadancar. Doceniana przez największe kizombowe autorytety, zapraszana jest do uczenia u boku wielu międzynarodowych instruktorów. Nastawiona na ciągły rozwój, nieustannie kształci się i rozwija uczestnicząc w warsztatach w kraju i za granicą, ma za sobą 3 ukończone kursy dedykowane instruktorom u Mestre Petchu. Na zajęciach z Gosią kursanci odkrywają w sobie pasję do tańca, jednocześnie świetnie się bawiąc.
Iwona Węglińska
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 8 lat i trwa ona do tej pory. Jej główną miłością jest Taniec Towarzyski, ale mimo to lubi rozwijać się w różnych technikach tańca.
Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną ‘’S” i czynnie bierze udział w turniejach tańca towarzyskiego w Polsce i za granicą.
Jest wielokrotną finalistką Ogólnopolskich Turniejów Tańca Towarzyskiego, Grand Prix Mazowsza, Grand Prix Polski oraz ćwierćfinalistką Mistrzostw Polski.
Brała również udział w wielu pokazach tanecznych, festiwalach i koncertach muzycznych, a także towarzyszyła parom w programie Dancing with the star. Taniec z Gwiazdami.
Kocha taniec, dlatego chce, by był on obecny w każdej dziedzinie jej życia. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, ze specjalizacją Instruktor Fitness, a od kilku lat pracuje jako instruktor tańca, przekazując swoją wiedzę dzieciom i dorosłym.
Najważniejsze jest dla niej to, by kursanci odczuwali przyjemność podczas tańca i miło spędzali czas na zajęciach, ucząc się nowych rzeczy. Najwięcej radości sprawia jej jednak, gdy widzi, jak jej uczniowie rozwijają swoje umiejętności, a rzeczy, które początkowo wydawały się trudne, później nie sprawiają im już żadnego problemu. Uwielbia tańczyć, dlatego robi wszystko, by swoją pasją zarazić innych.
Wanda Grabowska

Wanda Grabowska instruktorka znana z charyzmatycznego i pełnego pasji tańca i sposobu przekazywania wiedzy. Swoją drogę taneczną już w dzieciństwie zaczęła od tańca towarzyskiego. Przez lata będąc również członkiem formacji tanecznych w takich stylach jak hip hop czy cheerleading, z którymi brała udział w turniejach i pokazach w kraju i za granicą. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Szkoły Aktorskiej Spot w Krakowie. Występowała na deskach teatrów w całej Polsce, dzięki temu przekazuje dzisiaj doświadczenie sceniczne i wiedzę, nie tylko z zakresu techniki tańca ale rownież ekspresji scenicznej, wydobywania i wyrażenia emocji w tańcu, podkreślając rolę intencji i wartości emocjonalnej na scenie przed widownią. Stworzyła w Abra Studio dwa taneczne teamy zapraszane obecnie na pokazy na międzynarodowe festiwale tańca. Uwielbia pracować z kobietami nad otwieraniem ich pewności siebie, kobiecości i przestrzeni, z których istnienia nie zdawały sobie sprawy zanim nie zaczęły tańczyć. Stworzyła autorski program warsztatów tanecznych dla kobiet z wykorzystaniem narzędzi aktorskich. Uwielbia mówić o swojej pracy słowami Piny Baush: "Nie obchodzi mnie, jak poruszają się ludzie. Obchodzi mnie to, co ludzi porusza"

Nikita Bubnov

Na pierwszy kurs Bachaty trafiłem w roku 2013 i tak zafascynowałem się tym stylem że od tego czasu nieustannie rozwijałem swój warsztat taneczny pod okiem najlepszych polskich i zagranicznych instruktorów. Uczestnicząc w wielu warsztatach i festiwalach tanecznych miałem okazję poznać tajniki Bachaty od najbardziej uznanych i doświadczonych tancerzy Bachaty na świecie: Daniel y Desiree, Korke y Judith, Ronald y Alba, Andrea y Silvia oraz wielu innych. Tańcząc w różnych formacjach choreograficznych występował podczas wielu wydarzeń tanecznych w Polsce i zagranicą, m. in. na Bachata Stars Poland, Bachata&Kizomba Warsaw Festival by Bachaturo, Riga Bachata Festival oraz Bachata Magic Festival Prague. W 2016 roku zostałem zwycięzcą pierwszej edycji konkursu "Baila con sorpresa", a w 2018 zdobyłem III miejsce w międzynarodowym konkursie - Warsaw Bachata Social Competition, co było najlepszym wynikiem spośród warszawskich tancerzy. Jako tancerz, instruktor i choreograf cenię nie tylko technikę, ale również emocje, pasję i kontakt między partnerami.

Patrycja Wasiak

Instruktorka tańca contemporary jazz, modern jazz, zouka brazylijskiego, stretchingu, trener Blackroll Polska. Wielokrotna laureatka wielu, największych konkursów i festiwali tanecznych na świcie m.in. w Kanadzie, Francji, Portugalii, Bułgarii, Czechach, Wielkiej Brytanii.W tańcu i tworzeniu choreografii bardzo pomaga jej wykształcenie muzyczne oraz doświadczenia aktorskie. Interesuje się również tańcem pod kątem teoretycznym, kompozycją tańca oraz wieloma obszarami dotyczącymi świadomości ciała ( yoga, pilates, stetching, praca z obrazami mentalnymi).Taniec jest dla niej odbiciem duszy, wspaniałą formą fizyczności, nieskończonym źródłem inspiracji, pięknym spotkaniem z wrażliwością drugiego człowieka.

Kunio & Pati ZouKuny - Zouk brazylijski
https://www.facebook.com/ZouKuny

Adriana Drozdowicz
Adriana Drozdowicz czyli Kobieta w tańcu – Dusza towarzystwa, bachatera z krwi i kości, nieustannie rozwija się w tym stylu oraz w wielu innych.  Zajęcia taneczne prowadzi od 2012 roku. Na co dzień w Warszawie uczy bachaty sensual, salsy liniowej oraz jej ukochane zajęcia solo oraz ladies stylingu. Jej unikatowy styl jest bardzo rozpoznawalny w całej Polsce. Plastyczność i naturalność w ruchu to jej główne atuty. Kobiety uczy wyrażać swoją kobiecość przez taniec bo uważa to za najskuteczniejszą drogę. Uwielbia improwizację, social i emocje z nim związane.  Ada prowadzi zajęcia tak, aby każdy wyszedł zadowolony z siebie i ze swoich postępów. Zachęca wszystkich, którzy tańczą, aby odnaleźli swój indywidualny styl i tańcząc byli tu i teraz. Zdobyła I miejsce oraz nagrodę publiczności w Międzynarodowym Konkursie Bachata Social Competition 2018 a wraz z Dawidem Gnatowskim zdobyli III miejsce na BachataStars 2018.
Piotr Kuniewski

W pełni oddany rozwojowi i promocji zouk’a w Warszawie. Wprowadził ten styl taneczny do kilku kluczowych szkół tańca w stolicy mając jednocześnie realny wpływ na powiększenie środowiska pasjonatów tego pięknego tańca. Wierzy, że każdy może tańczyć i osiągnąć wymarzoną sprawność taneczną, potrafi przekazać wiedzę w prosty sposób. Piotr jest również międzynarodowym instruktorem Blackroll - ma świadomość potrzeby odpowiedniej regeneracji oraz zachęca kursantów do wychodzenia poza ramy zouk’a w inne style taneczne (również solo) by różnorodny zouk mógł w nich rozkwitać. W latach młodzieńczych uprawiał różnorodne sporty, szczególnie wybitne osiągnięcia uzyskiwał jako wychowanek drużyny piłki ręcznej UKS Wilanowia. ZouKunio kocha taniec od dziecka. Dotknął na przestrzeni lat różnorodnych stylów tanecznych przy czym jego najważniejszy rozwój trwa od roku 2013, gdy odkrył świat latino. Szczególnym szacunkiem darzy taniec współczesny, popping, rolowanie oraz stretching. Salsa i bachata dała mu mocne podstawy tańca w parach. W tym drugim stylu występował wielokrotnie w kraju i zagranicą na scenie w ramach formacji Ambassada Matys Inspiracje.

Kunio & Pati ZouKuny - Zouk brazylijski
https://www.facebook.com/ZouKuny

Ola Leszczewicz

Ola Leszczewicz Instruktorka salsy z najdłuższym stażem w Polsce, uczy tego tańca w naszym kraju niezmiennie od 1999 r. Organizowała pierwsze w Polsce warsztaty z zagranicznymi instruktorami (Super Mario, Hacha y Machete, Susana Montero), wprowadziła w Warszawie salsę cross-body style, przez lata prowadziła warsztaty w wielu polskich miastach, zapoczątkowując tam rozwój salsy. Szkoliła się w Nowym Jorku, na Kubie i na niezliczonych festiwalach salsy. Od blisko 10 lat jest jednym z wykładowców na państwowych kursach dających uprawnienia instruktorom tańca. W 2005 r. sprowadziła do Polski nowy, nieznany wówczas taniec – kizombę. Zapraszając do Warszawy takie sławy jak Kwenda Lima, czy Afrolatin Connection szybko udało jej się zapewnić mu stałe miejsce na polskich parkietach. Od tamtego czasu wraz z mężem i partnerem tanecznym – Maćkiem Bielińskim (DJ BieliQ) prowadzi regularne zajęcia kizomby w Polsce i zagranicą (m.in. Portugalia, Niemcy, Łotwa, Egipt, UK, Irlandia). Są także organizatorami Warsaw Kizomba Festival – jednego z najstarszych festiwali kizomby na świecie, który w kwietniu 2019 będzie świętował swoją 10-tą rocznicę.

Maciej Bieliński

Katarzyna Okuszko

Dwukrotna zwyciężczyni międzynarodowego konkursu Bachata Social Competition z 2016 i 2017 roku oraz nagrody publiczności. Występowała w teatrze ("My fair lady"), telewizji (Eurowizja, "Jaka to melodia"), na koncertach ("Festiwal muzyki lat 90'", "Kabareton"), oraz w wielu reklamach, teledyskach i przy innych eventach. Tańczy od 19 lat. Przez 16 lat zajmowała się tańcem towarzyskim, gdzie zdobyła klasę S w obu stylach. Ma na swoim koncie wiele sukcesów w Polsce i na świecie, m.in.:
- wicemistrzostwo Polski w klasie A
- ćwierćfinał w kategorii World Open Latin na Polish Open Championships
- uplasowanie się w pierwszej 50 na Dutch Open w Assen
- w pierwszej 40 na UK Open
Po tańcu towarzyskim zajęła się innymi technikami, m. in. tangiem argetyńskim (była członkinią pierwszej w Polsce zawodowej formacji tanga argentyńskiego), kizombą oraz bachatą. W tym stylu się zakochała. Jeżdżąc wielokrotnie na festiwale na świecie miała okazję szkolić się u najlepszych. Najchętniej nie wychodziłaby z sali - w spaniu na macie do jogi nie widzi nic złego. Uwielbia uczyć, a szerokie doświadczenie taneczne pozwala jej zrozumieć indywidualne potrzeby każdego kursanta, a dbałość o detale sprawia, że dokłada wszelkich starań by każdy nie tylko świetnie prezentował się na parkiecie, ale i doskonale czuł w ruchu.

"Taniec jest czymś naturalnym. Trochę techniki na początek, a potem wystarczy usłyszeć muzykę."

Julia Martowicz

Swoje pierwsze taneczne kroki stawiała na zajęciach baletowych w wieku 7 lat. Trzy lata później, już jako uczennica gdańskiej Szkoły Baletowej zaczęła zdobywać doświadczenie sceniczne. Występowała m.in. na deskach Opery Bałtyckiej, Teatru Muzycznego w Gdyni oraz Filharmonii Bałtyckiej. Przez wiele lat kształciła się w technikach tańca klasycznego, współczesnego oraz charakterystycznego. Chęć poznania bardziej socjalnych stylów tanecznych zaprowadziła ją na lekcje salsy i bachaty, a przygotowanie baletowe sprawiło, że Bachata Sensual, to styl w którym czuje się najlepiej. Regularnie odwiedza Hiszpanię, by uczyć się bachaty od najlepszych, na festiwalach zamyka każdą imprezę, ciężko znależć event taneczny, o którym nie wie :) Na co dzień prowadzi regularne kursy w renomowanych warszawskich szkołach tańca: Salsa Libre oraz ABRA Studio. Pracę jako instruktorka zaczęła w Salsa Kings w Gdyni, szkole Przemka Wereszczyńskiego, gdzie prowadziła również grupę choreograficzną. Przez 3 lata tworzyła duet Duda&Julia, który wypuścił serię darmowych tutoriali cieszących się powodzeniem wśród kursantów oraz gościł na parkietach w kraju jak i za granicą. Do jej ostatnich osiągnięć należy zajęcie 3. miejsca w Bachata Social Competition 2018.

Dorota Truszkiewicz

Doti dziewczyna z Polski wariująca na punkcie naturalnego tańca socjalnego i muzyki która, dotyka jej duszę. Miłość do muzyki i tańca objawiła się w dzieciństwie, od Janet Jackson, przez RnB do muzyki z krajów PALOP. Kizombe poznala ok 10 lat temu i od tego czasu ciagle pogłębia wiedzę na jej temat, poznaje coraz to nowe pokrewne gatunki oraz kulture krajów z których pochodzą poprzez liczne wycieczki do Angoli i Cabo Verde. Kilka lat temu rozpoczęła nauczanie tańca z grupą Vamula, później za namową bliskich zaczęła grać na imprezach kizombowych jako dj Dotizinha a obecnie tworzy z Andriusem duet taneczny. Wkłada wiele serca w to czym się pasjonuje i nie poprzestaje dokształcać się. Wierzy, że uczymy się cale życie.

Andrius Grigolevicius

Andrius - Chłopak z Litwy, który pokochał afrykańską kulturę. Juz od 7 lat ma ją w swoim sercu i ..stopach. Od tańca towarzyskiego po taniec socjalny (Tango, Salsa, Bachata, Kizomba, Semba i inne), tańczy juz ponad połowe swojego. Wierzy, że muzyka jest kluczem do znalezienia swojego sposobu tańca. Andrius lubi łączyć jasne, strukturalne nauczanie z dobrą zabawą na swoich zajęciach. Zrobi wszystko co w jego mocy byś pokochał(a) tą pełną barw kulturę.


Ania Rewicka

Marek 'Marash' Rewicki

Monika Stasiak

Monika dyplomowana instruktorka stretchingu oraz fitnessu. Od dziecka związana z gimnastyką i tańcem. Pasjonatka bachaty oraz pole dance. Miłość do ruchu zaszczepili w niej rodzice, dlatego trenuje od najmłodszych lat. Stale rozwija swoją pasję doskonaląc techniki rozciągania również poprzez jogę i pilates. Stara się zarażać kursantów pozytywnym nastawieniem do świata. Stretching ma być frajdą, sposobem na zrelaksowanie. Na swoich zajęciach pokazuje również jak ważne jest rozciąganie dla zdrowia fizycznego i codziennego samopoczucia.

Dominik Sambor

Jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych instruktorów Bachaty w Polsce. Charyzmatyczny i energiczny, z dużą dozą humoru, łączy esencję tańca socjalowego z techniką. Uczy odnalezienia w tańcu wspólnego flow, przeżywania i odczuwania emocji, połączonego z zaskakiwaniem, energią, przepływami ruchu i dynamiką. Specjalizuje się również w motoryce ruchu, zdrowiu w tańcu i izolacjach ciała. Uczy tańczyć, a nie robić figurki. Podstawy, czy zaawansowana technika? Emocje, czy figurki? Spójność dzięki kontrastom:) Na codzień instruktor w Salsa Libre, prowadzi również warsztaty weekendowe w całej Polsce oraz zajęcia na wielu festiwalach salsowo-bachatowych (m.in. Warsaw Salsa Festival, Latino Festival, LoftoFest itd) wraz z Marysią Kubik. Swoją karierę taneczną i warsztatową rozpoczął, rzucając swoje dotychczasowe życie z dnia na dzień, dzięki szkole Loftodance.pl w Krakowie ucząc się u Łukasza Rasia. Pobierając jednocześnie lekcje u najlepszych instruktorów wszelakich technik (szczególnie u Daniela i Desiree- topowych instruktorów bachaty) wraz z Marysią Kubik bardzo szybko rozwinął skrzydła i od 6 lat prowadzi z nią regularne warsztaty weekendowe w większości Polskich miast (m.in. Kraków, Katowice, Kielce, Bielsko-Biała, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin i inne). Kocha improwizację, tańczenie jako komunikację poprzez ruch, nadawanie znaczenia figurkom i tworzenie czegoś nowego. Dzięki temu Bachata jest dla niego mixem, do którego wrzuca, co tylko zapragnie. Przyjdź i sprawdź. Co jeszcze? W wolnych chwilach instruktor Kitesurfingu i Wakeboarda, pasjonat sportów ekstremalnych :) 

Julka Pawlik

Taniec ma we krwi. Zaczynajac od salsy kubańskiej, przypadkiem znalazła się na bachacie i wpadła po uszy. Kobiecość, zmysłowość, temperament to jest to co ja charakteryzuje. Budowanie relacji partnerskich to jej mocna strona, każdy taniec jest dla niej odrębna historia. Improwizacja jako wulkan emocjonalny. Na codzień mieszkająca w Krakowie, instruktorka tańca w szkole Loftodance, jak i Goodmood w Katowicach.

Tomasz Starzyk

Tomasz Starzyk Salsa - jeden z najlepszych tancerzy salsy młodego pokolenia w Polsce, muzyka i taniec to dla niego nie część a styl życia, specjalizuje się nie tylko w salsie, ale posiada również bogatą bazę tradycjonaliów afrokubańskich, tancerz zespołu the cuban Latin jazz. Z salsą związany od 2010 roku, nieustannie kształci się u najlepszych światowych specjalistów jak: Jose Diaz ( Euphoria DC ), czy Alfredo Garcia Gonzalez. Pytany o tajemnice sukcesu odpowiada - ćwiczenia i dyscyplina, oraz wysoka regularność. W wolnych chwilach hoduje rzadkie odmiany jedwabników i pisze romantyczne wiersze. Poza sceną i zajęciami tanecznymi występuje również jako DJ m.in na imprezach takich jak El Sol Salsa Festival, so salsa summer jam, mambomaniax, krambolicious, latino festiwal i lokalnie w warszawie na salsamani. 

Maria Alpas

Maria już od dziecka miała styczność z tańcem, chętnie poznawała różne style taneczne jak jazz, taniec towarzyski, dancehall czy hip-hop. W 2013 roku rozpoczęła się jej przygoda z tańcami socjalowymi. Od tego czasu nieprzerwanie inwestuje w swój rozwój taneczny. Zaczynała od salsy u Ani Chagowskiej i dzięki niej zgłębiła tajniki pracy z ciałem, występowała z grupą choreograficzną Jacentego i Mariki Matys, przez dwa lata zdobywała doświadczenie jako instruktorka salsy pod okiem Matysów. W międzyczasie do jej pasji tanecznych dołączył zouk brazylijski, w którym pokochała swobodę ruchu i niesamowite flow, które współtworzy się z partnerem.  Kolejne zmiany przyniosła podróż do Paryża. Tam zainspirowała ją niesamowita muzykalność tancerzy i różnorodność styli. Od tego czasu niezmiennie rozwija się w dziedzinie Kizomby i Urban Kiz. Asystowała gwiazdom sceny kizombowej jak Albir Rojas, Enah Lebon czy Laurent Yìshù. Prowadzi zagraniczne warsztaty zarówno z Kizomby jak i Urban Kiz. Współpracuje z Na Passadą i Wojtkiem Pazurem. Maria uwielbia pracę z ciałem, cały czas chce się rozwijać zarówno pod względem tanecznym jak i pedagogicznym i chce się dzielić z ludźmi swoją pasją, dobrą energią i uśmiechem na zajęciach! Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej, osobiście o coś zapytać czy obejrzeć filmiki z jej udziałem, zapraszamy do odwiedzenia jej strony: https://www.instagram.com/mariaalpaskiz/.

Sandra Guzek
Sandra Guzek, nasza polska SALSAQUEEN jest niezwykle utalentowaną tancerką, doświadczoną instruktorką i, wykształconym pedagogiem tańca, instruktorką pilates i stretchingu oraz miłośniczką jogi. Studia o kierunku Taniec, specjalizacja pedagogika tańca ukończyła w 2015 roku. Obecnie kończy drugi kierunek - psychologię. Prowadzeniem zajęć zajęła się już dawno, mając zaledwie 17 lat. Od tego czasu czerpie z tego niezmiennie ogromną przyjemność. Sama mówi, że nie ma nic piękniejszego w pracy instruktora, jak widoczne postępy kursantów oraz zarażanie ich pasją do tańca. Sandra prowadzi zajęcia przekazując dużo techniki, ale również dużo cennych uwag każdemu uczestnikowi zajęć. Jest wszechstronną tancerką, inspiracje czerpie z takich technik jak jazz, afro, hip hop, dancehall. Style tańca, w których czuje się najlepiej to Salsa New York Style , Bachata , Pachanga, Reggeton oraz High Heels, w którym może wyrazić swoja kobiecość. Jest często zapraszana, aby prowadzić warsztaty w Warszawie, Polsce oraz za granicą. Sandra prowadzi również grupy choreograficzne, z którymi występuje na licznych eventach.  Obecnie jej grupa, to Sandra Ladies Team. Sandra jest również choreografem i tancerką nowego projektu Latin Movement. Jej styl można ująć w 3 słowach- plastyczności, kobiecość i dynamika.Sandra tańczy od dziecka, już ponad 20 lat, tańczyła wszystko ( jazz, balet, hip hop, disco dance), ale 10 lat oddała swoje serce SALSIE :) 

Piotr 'Mayer' Romanow

Piotr Romanow (a.k.a. Mayer) jest jednym z najbardziej doświadczonych instruktorów salsy w Polsce. Swoją przygodę z tym tańcem rozpoczął w 2001 r. Od 2004 r. współpracuje z najlepszymi szkołami salsy w Polsce, w międzyczasie tworząc własne, niezależne projekty. O jakości jego pracy i uznaniu dla jej efektów może świadczyć fakt, że spora grupa jego niegdysiejszych uczniów prowadzi obecnie własne zajęcia w znanych szkołach salsy. Od 2003 r. występował regularnie na wielu kongresach w Polsce i za granicą. Obecnie współtworzy super-grupę Latin Movement, projekt, dzięki któremu najlepsze tradycje mambo powracają na polską scenę w gwiazdorskiej obsadzie. Bywalcom stołecznych salsotek znany jest jako prezenter muzyki DJ Mayor Mayer. W tej roli gościł na najważniejszych lokalnych wydarzeniach (m.in. Bachaturo, Salsa Spring Break, Warsaw Summer Salsa & Kizomba Festival, Mega Biba Salsowa). Wspólnie z DJ Oso Blanco od 8 lat tworzy Fiesta En La Playa, cykl tanecznych wydarzeń odbywających się latem na warszawskiej nadwiślańskiej plaży. Piotr aktywnie wspiera rozwój polskiej sceny salsowej, był jednym z twórców i organizatorem pierwszych czterech edycji Warsaw Salsa Festival, kongresu należącego do największych tego typu wydarzeń w Europie. Był także pomysłodawcą i pierwszym animatorem kultowych warszawskich imprez z cyklu Galeria UFF. By zdobyć szerszą wiedzę o kulturze Ameryki Łacińskiej Piotr studiował w Centrum Studiów Latynoamerykańskich oraz w Instytucie Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich UW. Dzięki temu, jak mało kto, potrafi dzielić się informacją o historii i kulturze muzyki i tańca, tworzących fenomen salsy.Jako instruktor za ważne w rozwoju wszechstronnych tanecznych umiejętności uważa połączenie wysiłku i zaangażowania podczas treningów z imprezowym luzem i szaleństwem.

Katarzyna Zasada

Kasia Zasada - pasjonatka tańca i wszelkiej aktywności fizycznej. Kilka lat temu zakochała się w gorących rytmach salsy i bachaty. Od 2014 roku z dużym zaangażowaniem doskonali umiejętności pod okiem najlepszych polskich i zagranicznych instruktorów. Ciągle rozwija się, biorąc udział w warsztatach z najbardziej uznanymi instruktorami z całego świata, m.in. Andrea & Silvia, Pablo & Raquel, Luis & Andrea, Kiko & Christina. Uczestniczyła w międzynarodowych festiwalach, na których m.in. występowała na scenie z Tanią Cannarsą i Amneris Martinez. Jest zwyciężczynią pierwszej edycji Bachata Jack&Jill Competition w 2017 r. Od lat tańczy również w warszawskich grupach choreograficznych. Gdy staje na parkiecie nic nie jest jej straszne, muzyka ją niesie, a widownia motywuje, by dać z siebie maksimum. Znawcy mówią, że urodziła się, żeby improwizować. Na zajęciach poza doskonaleniem techniki, chce wydobyć z uczestników emocje, które według niej są w tańcu niezbędne.

Marcos de Lima

Marcos de Lima pochodzi z Brazylii. W Polsce mieszka od 9 lat gdzie zdobywał doświadczenie pracując jako tancerz zawodowy w rożny teatrach. Marcos dzieli się swoim doświadczeniem również jako instruktor tanca i choreograf. Jako trzynastoletni chłopiec Marcos zaczął ćwiczyć regionalne tańce brazylijskie. Dopiero mając 18 lat poszedł do szkoły baletowej, gdzie po trzech latach intensywnych treningów ukończył naukę w jedynej filii najsłynniejszej szkoły baletowej na świecie, czyli w szkole moskiewskiego Teatru Bolszoj w Brazylii. Jeszcze przed otrzymaniem dyplomu Marcos poszedł na koncert polskiego Zespołu "Mazowsze", który odbywał tournée w Brazylii, i od razu zdecydował się pokazać zespołowi swoje umiejętności prosząc o przesłuchanie. Został przyjęty i miesiąc później mieszkał już w Polsce.Po trzech latach  mieszkania w Warszawie i pracy jako tancerz zespołowy w Państwowym Zespole Ludowym Pieśni i Tańca "Mazowsze" postanowił zmienić pracę, przeprowadził sie do Łodzi i od 2011 roku przez kolejne trzy lata jako tancerz zespołowy występował na deskach Łódzkiego Teatru Muzycznego występując w spektaklach: Skrzypek na Dachu, Wesoła Wdówkę, Kraina Uśmiechu, Ten Piękny Wspaniałe Świat. Marcos poza licznym występami zespołowymi, miał również partie solistyczne w spektaklach Wonderful Town, Zemsta Nietoperza i All That Jazz Between Us. Od 2012 do 2014  roku zatrudniony został jako tancerz koryfej w Teatrze Wielkim w Łodzi otrzymując role w baletach: Ziemia Obiecana, Kopciuszek, Królewna Śnieżka, Romeo i Julia, Gala Baletowa czy musicalach My fairy lady, i gali karnawałowej "Hiszpańskie Fascynacje" Wsród repertuaru w którym występował można również znaleźć opery: Madamy Buterfly, Anna Bolegna, Tosca, Carmen i La Traviata. Od 2015 do 2017 roku mieszkał i pracował w Kielcach występując jako tancerz koryfej na deskach Kieleckiego Teatru Tańca gdzie rozwijał swoje umiejętności taneczne w stylach tańca nowoczesnego, współczesnego, modern i rożny odmian tańca jazzowego. Występował w spektaklach: Tajemnice Wirtualnego Świata, Sen Jakuba, Dwa Żywioły, Poza Horyzont, ŁK 10,29 , Kronos, Monochrome, Opowiedziane Ruchem, Stymulację Ciała i Carmina Burana. Marcos otrzymał również partie solistyczne w spektaklach Jazz Back and Forth, Dziadek do Orzechów, Wieczór Walentynkowy, Opowiedziany Ruchem, Alicja w Krainy Czarów oraz Pasja. Poza Polską i Brazylią tańczył również w USA, Francji, Niemczech, Kanadzie, Ukrainie, Chorwacji, Czarnogórze, Włoszech, Maroko, Izraelu, Chinach i innych krajach. W 2017 roku Marcos postanowił wrócić do swojego pierwotnego pracodawcy, wiec obecnie pracuje w Zespole „Mazowsze”. A od 2018 zaczął studia na kierunku pedagogika baletu na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Marcos nadal kocha rytmy brazylijskie i inne rytmach latynoamerykańskie więc równolegle z rozwijaniem kariery zawodowego tancerza w teatrach od 9 lat tańczy i uczy tańca w Polsce w takich rodzinnych rytmach jak samba, samba de gafieira, zouk brazylijski czy bachata sensual. Występował wielokrotnie w najwiekszych wydarzeniach salsowych w Polsce, na rożnych festiwalach oraz kongresach tańców latynoamerykańskich. Brał udział jako artysta w największych wydarzeń z tego typu na świecie jak naprzyklad w Berlin Salsa Congress, El Sol Warsaw Salsa Festival, Warsaw Zouk Festival i inne. Obecnie uczy regularny zajęcie w szkole tańca Project Salsa w Łodzi oraz w Warsaw Salsa Club i w Abra Studio w Warszawie.

Aleksandra Lemba
Swoje pierwsze kroki dancehallowe stawiała w 2010 roku na imprezach warszawskiego soundu Dancehall Masak-Rah, a dopiero później zaczęła uczestniczyć na warsztatach poświęconym tej kulturze tańca. Dotychczas miała możliwość uczenia się od tak znakomitych tancerzy, zarówno starszej jak i młodszej generacji, jak: Boysie Roses, Colo Colo, Shelly Belly, Shelly & Orville Xpressionz, Stacia Fya, Famous, Ovamarz, Riffical Team, Elitte Team, Xqlusiv Dancers, Overload Skankaz, Black Eagles, DHQ Headtop,Dancing Rebel, Kmiko, Chinny Unique.
To co najbardziej ceni to dance community, czyli wspólne tańczenie na imprezach/ulicy, bo tam jest dla niej skoncentrowana największa naturalność dla tańca i swoboda ruchu ciała.
Jamajkę odwiedziła dwukrotnie: w 2015 r. oraz w 2017 r.
W 2016/2017 współpracowała z East West Rockers stanowiąc oprawę taneczną koncertów zespołu (m.in. One Love Festiwal, Reggae na Piaskach, NMNZ, Czad Festival). Ponadto występowała na scenie m.in. z jamajskim wokalistą Popcaan oraz w teledyskach polskich i zagranicznych artystów (Jack The Ripper/DJ 600V, WSZ/CNE, Cleo).
Aleksandra Nowak
W tańcu szuka wolności, odwagi i spełnienia. Mając 6 lat zaczęła tańczyć taniec towarzyski.
Rozstała się jednak ze swoim partnerem w trakcie turnieju, kiedy poczuła brak porozumienia w tańcu.
Trenowała i brała udział w zawodach sportowych oraz Disco dance.
Marzeniem była salsa, która od 2009 roku pochłonęła ją całkowicie. Zaczęła uczęszczać na warsztaty, grupy choreograficzne oraz pokazy.
W międzyczasie tańczyła bachatę, zouka oraz jazz. "Salsa to czysta radość, improwizacja i otwarty umysł".

W 2017 roku spełniła drugie marzenie: tango argentyńskie. 
"Tango sprawia, że czuję się elegancko i perfekcyjnie. Otwiera na muzykalność i słuchanie siebie nawzajem.
Pozwala mi działać intuicyjnie, emocjonalnie i wrażeniowo.
Tango ma mocną energię, różne odcienie czerwieni. Doskonale wypełnia i wzbogaca duszę. 
Najważniejsza jest komunikacja z partnerem. To wspaniałe uczucie, kiedy można zrozumieć się bez słów.
Tango to wyzwanie, a fascynacja nim nie ma końca. Nie można się nim nasycić."
Rafał Witkowski
Rafał Witkowski spotkał z tangiem jako muzyką i tańcem w 2002 roku. Od 2005 roku zaczął uczęszczać na regularne kursy i zajęcia indywidualne w Warszawie. Od 2008 roku bierze udział w warsztatach z udziałem nauczycieli z Argentyny i międzynarodowych festiwalach i maratonach tanga argentyńskiego w całej Europie. W styczniu 2009 roku poprowadził swoje pierwsze zajęcia tanga w Akademii Tomasza Potockiego. Od 2011 roku prowadzi regularne zajęcia grupowe i lekcje indywidualne w Warszawie. Od 2012 roku prowadził zajęcia w Gdańsku, Bydgoszczy i Toruniu. Od 2013 roku do dzisiaj  prowadzi regularne zajęcia w Poznaniu. Prowadził warsztaty weekendowe w Berlinie, Budapeszcie i Wilnie. 

Od kilku lat współorganizuje międzynarodowe maratony tanga w m.in. Berlinie, Bergen, Brukseli, Lipsku i Lizbonie. W roku 2017 wystąpił razem z Ksusha Bondar na międzynarodowym Festiwalu Tanga Argentyńskiego w Kijowie. W tangu najbardziej ceni wykorzystanie techniki świadomości ciała i aktywnego kontaktu z partnerem do swobodnej improwizacji w muzyce.

Aleksandra Kowalczyk

Ola jest związana z tańcem od dziecka. Już jako siedmiolatka zaczęła taniec nowoczesny i akrobatykę. Próbowała tańca  towarzyskiego, jednak prawdziwą pasję odkryła w lirycznych krokach jazzowych. Gdy była jeszcze w liceum siostra namówiła ją na pierwsze zajęcia salsy. Ola bardzo szybko wpadła w salsowy wir imprez i festiwali. Jeździła często po kraju i za granicę szlifując kroki salsy i bachaty, gdy w 2012 natknęła się na zouka. To właśnie ten taniec w magiczny sposób skradł jej serce. Zouk jest dla Oli idealnym połączeniem ekspresji i delikatności wyniesionej z jazzu, oraz connection z drugą osobą. Ola istnieje w warszawskim środowisku zoukowym niemal od samego początku. Jej miłość do zouka bardzo szybko przerodziła się w pokazy oraz pierwsze kursy. W 2016r. poznała również jeden ze stylów zouka- Soulzouka, którego szybko zaczęła uczyć razem z Krisem, znanym międzynarodowym instruktorem. Dzięki dużemu doświadczeniu Ola jest cenioną instruktorką w kraju i za granicą.

Dla Oli najważniejszy jest rozwój, nie zamyka się na nowe techniki wiecznie próbując nowych stylów tanecznych. Jako studentka „ Choreografii i technik tańca” w Łodzi szkoli się również z technik tańca klasycznego, współczesnego, kontakt improwizacji, pilatesu i wszystkiego „co wpadnie jej w ręce” ;) Na co dzień prowadzi regularne zajęcia zouka i bachaty możną ją również zobaczyć na deskach Teatru Tańca „ Test”.  Swoją artystyczną duszę spełnia prowadząc zoukową grupę choreograficzną „ The Beetles”. 

 

Wiktor Górnicki

Wiktor jest doświadczonym pedagogiem tańca, z wieloletnim stażem jako instruktor i choreograf. Swoją historię z tańcem rozpoczął w wieku lat 4, ucząc się podstawowych kroków tańców towarzyskich. Jest wielokrotnym Mistrzem Okręgu Warmińsko-Mazurskiego w tańcach latynoskich, posiada najwyższą, między narodową klasę "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Ukończył studia pedagogiki tańca w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi i nadal kształci i rozwija, aby być lepszym nauczycielem tańca. Zouka brazylijskiego uczy w Warszawie od niemal 4 lat. To właśnie w nauce zouka odnalazł swoje prawdziwe powołanie i spełnienie. Prowadzi warszawską zoukową grupę choreograficzną The Beetles, która wystąpiła już na kilku głównych festiwalach zoukowych w Polsc

Damian Ratajczak

Damian Ratajczak - Sensual Dancer – jest przykładem tego, że nawet mając dwie lewe nogi można się nauczyć tańczyć. W pewnym momencie zrozumiał, że sama bachata to dla niego za mało i zaczął szukać inspiracji i nowych przestrzeni ruchowych w reggaetonie, jazzie oraz sensual impro. Współzałożyciel projektu Sensual Experience oraz męskiej grupy choreograficzne Chicos Malos.  

Ewa Waszczuk

Ewa Waszczuk - Bachata Sensual - zaczynając od tańca towarzyskiego w szkole podstawowej, po długiej przerwie odnowiła swoją pasję i na studiach zafascynowała się bachatą. Uczestniczka grup choreograficznych: Sandra Ladies Challenge, VIP Dance Project, Bachata Ambassadors, aktualnie Judith Lady Styling Team by Adriana Drozdowicz.

Kasia Lorkowska
Kasia Lorkowska, dyplomowany instruktor tańca, choreograf, psycholog , specjalista od technik body & mind, certyfikowany trener unikatowej metody rozciągania i pracy z ciałem Active Isolated Flexibility, trener umiejętności psychospołecznych. Ukończyła z wyróżnieniem program studencki w Broadway Dance Center w Nowym Yorku, uzyskała dyplom Warthon Health Institute w Nowy Yorku oraz pobierała lekcje w New York City Ballet. Absolwentka Polskiej AKademii Sportu. O sobie mówi "Jestem nie-anonimowym salsoholikem. Tańczę salsę już od 17 lat. Nie wygląda, żebym miała przestać". Już od 2002 roku promuje salsę w Polsce z mocnym naciskiem na styl "on2", w którym jest zakochana od początku swojego zetknięcia z salsą. Miała przyjemność dzielić "pot i łzy" szczęścia na sali oraz scenie z wieloma wspaniałymi tancerzami z Polski i za granicy m.in. z legendą mambo Eddiem Torresem (który jest dla niej ogromnym taneczno-muzycznym autorytetem). Tworzyła, współtworzyła lub współpracowała z większością dużych marek polskiego rynku tanecznego. Przez dwa lata była również Project Managerem El Sol Warsaw Salsa Festivalu. 

Co u niej na zajęciach: 
  • dobre podstawy, które czynią cuda;
  • poznaj klasykę i poznaj afro a będziesz mieć wszystko;
  • kontekst kulturowy - po co w ogóle robimy różne rzeczy w tańcu?
  • taniec to nie tylko kroki to też relacja z innymi;
  • "nie rób drugiemu co tobie nie miłe" ;);
  • mnóstwo energii!
Viola Wojciechowska
Viola Wojciechowska - tańcem afrykańskim zajmuje się od 1997 roku. Jest również psychologiem pracującym z młodzieżą i dziećmi. Podczas wielu podróży do Afryki Zachodniej pracowała z najlepszymi baletami oraz solistami Mali, Gwinei, Gambii i Senegalu. W Europie współpracowała z wieloma artystami zarówno w projektach prezentujących tradycyjną kulturę Afryki, jak i w różnego rodzaju fuzjach. 

Od 12 lat uczy tańca. Prowadzi grupę taneczną "C'est ca!". Organizuje wyjazdy muzyczne i taneczne do Gwinei i Gambii.

W Warszawie działa w Centrum Kultur Świata i Strefie Rytmu.
Ania Czubak

Maciej Błachno

Klaudia Łucyk

Artur Marciniak

Sylwia Kizombie

Alexander Fedorov

Piotr Janusz

Jacek Foltyn

Sonia Egner

Zuzanna Sadowska

Kris Leczek

Wiktoria Kozłowska

Grzegorz Cebulski

Paweł Dyjach

ABRA STUDIO
O NAS
ZAPISZ SIĘ NA KURS
DLA KURSANTÓW
Abra Zouk Festival
KONTAKT