Abra Team

Agnieszka Abraham

Tańczy od 7 roku życia. Posiada międzynarodową klasę taneczną 'S' w tańcach latynoamerykańskich. Prezentowała się na scenie i uczyła na licznych, międzynarodowych festivalach Salsy w Anglii, Irlandii, Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Austrii, Czechach,Słowenii, Hong-Kongu i Shanghai'u. W latach 2006 – 2010 była członkiem znanej holenderskiej formacji tanecznej Draken Woede i partnerowała jej założycielowi Orvill’owi Small’owi, światowej sławy tancerzowi i nauczycielowi tańca. W latach 2009-2013 stworzyła i prowadziła kobiecą grupę choreograficzną Drama Queens, która występowała na międzynarodowych festivalach salsowych tj. Warsaw Salsa Festival, Berlin Salsa Festival, SummerSalsa Festival, Salsa Spring Break. Udzielała się również jako choreograf na planie reklam telewizyjnych, seriali oraz w znanym powszechnie programie You Can Dance. Taniec jest jej integralną częścią. W tańcu uwielbia to, że daje nieograniczoną dowolność manifestowania tego, na co w danym momencie ma się ochotę. Dzięki temu tańcząc, można dowolnie kreować swoją rzeczywistość. Kiedy się chce, wyrazić emocje, rozbawić kogoś, zinterpretować muzykę, nawiązać więź na parkiecie, bądź najzwyczajniej w świecie wycisnąć siódme poty :) Na sali treningowej ważne jest dla niej to, żeby dotrzeć do każdego kursanta, gdyż każdego można nauczyć tańczyć – niektórych, trzeba jednak do tego przekonać :) Jest wymagającą instruktorką i wskutek długoletniego doświadczenia wypracowała skuteczny styl nauczania. Poza wartością merytoryczną bardzo ważna jest dla niej atmosfera na zajęciach. Ceni sobie poczucie humoru i luźne, przyjacielskie relacje z kursantami. Jej ulubione przedsięwzięcia taneczne: *2004 - 1 miejsce w prestiżowym turnieju salsy w kategorii zawodowców organizowanym podczas International Salsafestival w Hamburgu w parze z Rafałem Rosiakiem *2006-2009 - udział w projekcie Draken Woede i występy na festivalach międzynarodowych na terenie Europy i Azji *2009-2013 - Stworzenie i prowadzenie kobiecej grupy choreograficznej Drama Queens, która występowała namiędzynarodowych festivalach salsowych (Warsaw Salsa Festival,Berlin Salsa Festival, Summer Salsa Festival, Salsa Spring Break) *2011 - 2 miejsce na Mistrzostwach Polski w kategorii Salsa – duety, organizowanych przez organizację IDO oraz 2 miejsce na ogólnopolskim turnieju Primavera Salsa Open w kateogrii pary z Piotrem Kiszką *2012 - Aranżacja taneczna podczas koncertu na żywo oraz prezentacja własnych choreografii na Międzynarodowym Festivalu Bachaturo w Pałacu Kultury w Warszawie *2012-2014 - choreograf na planie reklam telewizynych Sourz, Wedla, wody Żywiec, Tymbark *2015 - choreograf programie telewizyjnym You Can Dance *2016 - choreograf/konsultant reżysera w serialu 'Na Wspólnej'W 2016 założyła szkołę Abra Studio, by całkowicie oddać się pasji pracy z ludźmi i dla ludzi. 

Dawid Gnatowski
Dawida można zobaczyć na prawie wszystkich imprezach Sensual w Warszawie, licznych festiwalach w Polsce i zagranicą. Chociaż sam tańczy Bachatę od 2010 roku i to po kilka godzin dziennie twierdzi, że na Bachatę zawsze jest czas a żeby być w czymś dobrym trzeba poświęcić temu każdą wolną chwilę. Jego styl cały czas ewoluuję za sprawą ciągłego rozwoju, jednak to co go wyróżnia to różnorodność w tańcu, Dawid uwielbia dystanse oraz taniec w bliskim trzymaniu, stara łączyć się wszystkie figury tak, aby partnerka za każdym razem czuła się wyjątkowo… Ciągły rozwój i zamiłowanie do Bachaty zagwarantowało mu wygraną w 2016 roku w konkursie Bachata Social Competition gdzie mógł zaprezentować swoje umiejętności. To właśnie taniec socialowy jest jego oczkiem w głowie, o czym doskonale wiedzą warszawskie partnerki i partnerzy. Dawid jest świetnym przykładem, że nie trzeba tańczyć od dziecka żeby być na wysokim poziomie. Swoją przygodę z Bachatą zaczął w wieku 20 lat i od tamtej pory szlifuje swoje umiejętności u największych gwiazd na światowego formatu a doświadczenie, które zdobywa przekazuje na zajęciach. On sam mówi „najbardziej mnie cieszy kiedy widzę jak kursanci zaczynają tańczyć coraz lepiej i przekazują pasję innym”. Na zajęciach uczy prostych i efektownych technik prowadzenia, które wypracowywał latami. Jego przepis na sukces w tańcu to: szczypta techniki, dużo chęci, dobra zabawa i praktyka. Wszystko to sprawia, że jego zajęcia na długo zapadają w pamięć.
Gosia Poręba
Doświadczona nauczycielka, choreograf i tancerka. W wolnej chwili rysuje, podróżuje, robi zdjęcia. Absolwentka szkoły muzycznej (skrzypce). Obecna na polskiej scenie kizomby od 2007 roku, jako jedna z pierwszych instruktorek. Ma na swoim koncie pokolenia zadowolonych kursantów. Oprócz regularnych kursów, prowadzi cieszące się powodzeniem warsztaty w Polsce i za granicą (Australia, USA) oraz zajęcia na największych polskich festiwalach (m. in. Warsaw Kizomba Festival, El Sol Salsa Festival, Bachaturo). Prowadzone przez Gosię grupy choreograficzne regularnie występują na lokalnych imprezach i na polskich oraz zagranicznych festiwalach (Warsaw Kizomba Festiwal, Summer Salsa Festival, Emocao). Jako tancerka występowała w choreografiach salsowych i kizombowych, w 2012 roku zdobyła 1 miejsce w polskich eliminacjach do prestiżowego konkursu Africadancar. Doceniana przez największe kizombowe autorytety, zapraszana jest do uczenia u boku wielu międzynarodowych instruktorów. Nastawiona na ciągły rozwój, nieustannie kształci się i rozwija uczestnicząc w warsztatach w kraju i za granicą, ma za sobą 3 ukończone kursy dedykowane instruktorom u Mestre Petchu. Na zajęciach z Gosią kursanci odkrywają w sobie pasję do tańca, jednocześnie świetnie się bawiąc.
Iwona Węglińska
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 8 lat i trwa ona do tej pory. Jej główną miłością jest Taniec Towarzyski, ale mimo to lubi rozwijać się w różnych technikach tańca.
Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną ‘’S” i czynnie bierze udział w turniejach tańca towarzyskiego w Polsce i za granicą.
Jest wielokrotną finalistką Ogólnopolskich Turniejów Tańca Towarzyskiego, Grand Prix Mazowsza, Grand Prix Polski oraz ćwierćfinalistką Mistrzostw Polski.
Brała również udział w wielu pokazach tanecznych, festiwalach i koncertach muzycznych, a także towarzyszyła parom w programie Dancing with the star. Taniec z Gwiazdami.
Kocha taniec, dlatego chce, by był on obecny w każdej dziedzinie jej życia. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, ze specjalizacją Instruktor Fitness, a od kilku lat pracuje jako instruktor tańca, przekazując swoją wiedzę dzieciom i dorosłym.
Najważniejsze jest dla niej to, by kursanci odczuwali przyjemność podczas tańca i miło spędzali czas na zajęciach, ucząc się nowych rzeczy. Najwięcej radości sprawia jej jednak, gdy widzi, jak jej uczniowie rozwijają swoje umiejętności, a rzeczy, które początkowo wydawały się trudne, później nie sprawiają im już żadnego problemu. Uwielbia tańczyć, dlatego robi wszystko, by swoją pasją zarazić innych.
Patrycja Wasiak

Instruktorka tańca contemporary jazz, modern jazz, zouka brazylijskiego, stretchingu, trener Blackroll Polska. Wielokrotna laureatka wielu, największych konkursów i festiwali tanecznych na świcie m.in. w Kanadzie, Francji, Portugalii, Bułgarii, Czechach, Wielkiej Brytanii.W tańcu i tworzeniu choreografii bardzo pomaga jej wykształcenie muzyczne oraz doświadczenia aktorskie. Interesuje się również tańcem pod kątem teoretycznym, kompozycją tańca oraz wieloma obszarami dotyczącymi świadomości ciała ( yoga, pilates, stetching, praca z obrazami mentalnymi).Taniec jest dla niej odbiciem duszy, wspaniałą formą fizyczności, nieskończonym źródłem inspiracji, pięknym spotkaniem z wrażliwością drugiego człowieka.

Kunio & Pati ZouKuny - Zouk brazylijski
https://www.facebook.com/ZouKuny

Adriana Drozdowicz
Adriana Drozdowicz czyli Kobieta w tańcu – Dusza towarzystwa, bachatera z krwi i kości, nieustannie rozwija się w tym stylu oraz w wielu innych.  Zajęcia taneczne prowadzi od 2012 roku. Na co dzień w Warszawie uczy bachaty sensual, salsy liniowej oraz jej ukochane zajęcia solo oraz ladies stylingu. Jej unikatowy styl jest bardzo rozpoznawalny w całej Polsce. Plastyczność i naturalność w ruchu to jej główne atuty. Kobiety uczy wyrażać swoją kobiecość przez taniec bo uważa to za najskuteczniejszą drogę. Uwielbia improwizację, social i emocje z nim związane.  Ada prowadzi zajęcia tak, aby każdy wyszedł zadowolony z siebie i ze swoich postępów. Zachęca wszystkich, którzy tańczą, aby odnaleźli swój indywidualny styl i tańcząc byli tu i teraz. Zdobyła I miejsce oraz nagrodę publiczności w Międzynarodowym Konkursie Bachata Social Competition 2018 a wraz z Dawidem Gnatowskim zdobyli III miejsce na BachataStars 2018.
Piotr Kuniewski

W pełni oddany rozwojowi i promocji zouk’a w Warszawie. Wprowadził ten styl taneczny do kilku kluczowych szkół tańca w stolicy mając jednocześnie realny wpływ na powiększenie środowiska pasjonatów tego pięknego tańca. Wierzy, że każdy może tańczyć i osiągnąć wymarzoną sprawność taneczną, potrafi przekazać wiedzę w prosty sposób. Piotr jest również międzynarodowym instruktorem Blackroll - ma świadomość potrzeby odpowiedniej regeneracji oraz zachęca kursantów do wychodzenia poza ramy zouk’a w inne style taneczne (również solo) by różnorodny zouk mógł w nich rozkwitać. W latach młodzieńczych uprawiał różnorodne sporty, szczególnie wybitne osiągnięcia uzyskiwał jako wychowanek drużyny piłki ręcznej UKS Wilanowia. ZouKunio kocha taniec od dziecka. Dotknął na przestrzeni lat różnorodnych stylów tanecznych przy czym jego najważniejszy rozwój trwa od roku 2013, gdy odkrył świat latino. Szczególnym szacunkiem darzy taniec współczesny, popping, rolowanie oraz stretching. Salsa i bachata dała mu mocne podstawy tańca w parach. W tym drugim stylu występował wielokrotnie w kraju i zagranicą na scenie w ramach formacji Ambassada Matys Inspiracje.

Kunio & Pati ZouKuny - Zouk brazylijski
https://www.facebook.com/ZouKuny

Kata Okuszko

Dwukrotna zwyciężczyni międzynarodowego konkursu Bachata Social Competition z 2016 i 2017 roku oraz nagrody publiczności. Występowała w teatrze ("My fair lady"), telewizji (Eurowizja, "Jaka to melodia"), na koncertach ("Festiwal muzyki lat 90'", "Kabareton"), oraz w wielu reklamach, teledyskach i przy innych eventach. Tańczy od 19 lat. Przez 16 lat zajmowała się tańcem towarzyskim, gdzie zdobyła klasę S w obu stylach. Ma na swoim koncie wiele sukcesów w Polsce i na świecie, m.in.:
- wicemistrzostwo Polski w klasie A
- ćwierćfinał w kategorii World Open Latin na Polish Open Championships
- uplasowanie się w pierwszej 50 na Dutch Open w Assen
- w pierwszej 40 na UK Open
Po tańcu towarzyskim zajęła się innymi technikami, m. in. tangiem argetyńskim (była członkinią pierwszej w Polsce zawodowej formacji tanga argentyńskiego), kizombą oraz bachatą. W tym stylu się zakochała. Jeżdżąc wielokrotnie na festiwale na świecie miała okazję szkolić się u najlepszych. Najchętniej nie wychodziłaby z sali - w spaniu na macie do jogi nie widzi nic złego. Uwielbia uczyć, a szerokie doświadczenie taneczne pozwala jej zrozumieć indywidualne potrzeby każdego kursanta, a dbałość o detale sprawia, że dokłada wszelkich starań by każdy nie tylko świetnie prezentował się na parkiecie, ale i doskonale czuł w ruchu.

"Taniec jest czymś naturalnym. Trochę techniki na początek, a potem wystarczy usłyszeć muzykę."

Julia Martowicz

Swoje pierwsze taneczne kroki stawiała na zajęciach baletowych w wieku 7 lat. Trzy lata później, już jako uczennica gdańskiej Szkoły Baletowej zaczęła zdobywać doświadczenie sceniczne. Występowała m.in. na deskach Opery Bałtyckiej, Teatru Muzycznego w Gdyni oraz Filharmonii Bałtyckiej. Przez wiele lat kształciła się w technikach tańca klasycznego, współczesnego oraz charakterystycznego. Chęć poznania bardziej socjalnych stylów tanecznych zaprowadziła ją na lekcje salsy i bachaty, a przygotowanie baletowe sprawiło, że Bachata Sensual, to styl w którym czuje się najlepiej. Regularnie odwiedza Hiszpanię, by uczyć się bachaty od najlepszych, na festiwalach zamyka każdą imprezę, ciężko znależć event taneczny, o którym nie wie :) Na co dzień prowadzi regularne kursy w renomowanych warszawskich szkołach tańca: Salsa Libre oraz ABRA Studio. Pracę jako instruktorka zaczęła w Salsa Kings w Gdyni, szkole Przemka Wereszczyńskiego, gdzie prowadziła również grupę choreograficzną. Przez 3 lata tworzyła duet Duda&Julia, który wypuścił serię darmowych tutoriali cieszących się powodzeniem wśród kursantów oraz gościł na parkietach w kraju jak i za granicą. Do jej ostatnich osiągnięć należy zajęcie 3. miejsca w Bachata Social Competition 2018.

Ania Rewicka

Marek 'Marash' Rewicki

Monika Stasiak

Monika dyplomowana instruktorka stretchingu oraz fitnessu. Od dziecka związana z gimnastyką i tańcem. Pasjonatka bachaty oraz pole dance. Miłość do ruchu zaszczepili w niej rodzice, dlatego trenuje od najmłodszych lat. Stale rozwija swoją pasję doskonaląc techniki rozciągania również poprzez jogę i pilates. Stara się zarażać kursantów pozytywnym nastawieniem do świata. Stretching ma być frajdą, sposobem na zrelaksowanie. Na swoich zajęciach pokazuje również jak ważne jest rozciąganie dla zdrowia fizycznego i codziennego samopoczucia.

Dominik Sambor

Jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych instruktorów Bachaty w Polsce. Charyzmatyczny i energiczny, z dużą dozą humoru, łączy esencję tańca socjalowego z techniką. Uczy odnalezienia w tańcu wspólnego flow, przeżywania i odczuwania emocji, połączonego z zaskakiwaniem, energią, przepływami ruchu i dynamiką. Specjalizuje się również w motoryce ruchu, zdrowiu w tańcu i izolacjach ciała. Uczy tańczyć, a nie robić figurki. Podstawy, czy zaawansowana technika? Emocje, czy figurki? Spójność dzięki kontrastom:) Na codzień instruktor w Salsa Libre, prowadzi również warsztaty weekendowe w całej Polsce oraz zajęcia na wielu festiwalach salsowo-bachatowych (m.in. Warsaw Salsa Festival, Latino Festival, LoftoFest itd) wraz z Marysią Kubik. Swoją karierę taneczną i warsztatową rozpoczął, rzucając swoje dotychczasowe życie z dnia na dzień, dzięki szkole Loftodance.pl w Krakowie ucząc się u Łukasza Rasia. Pobierając jednocześnie lekcje u najlepszych instruktorów wszelakich technik (szczególnie u Daniela i Desiree- topowych instruktorów bachaty) wraz z Marysią Kubik bardzo szybko rozwinął skrzydła i od 6 lat prowadzi z nią regularne warsztaty weekendowe w większości Polskich miast (m.in. Kraków, Katowice, Kielce, Bielsko-Biała, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin i inne). Kocha improwizację, tańczenie jako komunikację poprzez ruch, nadawanie znaczenia figurkom i tworzenie czegoś nowego. Dzięki temu Bachata jest dla niego mixem, do którego wrzuca, co tylko zapragnie. Przyjdź i sprawdź. Co jeszcze? W wolnych chwilach instruktor Kitesurfingu i Wakeboarda, pasjonat sportów ekstremalnych :) 

Aleksandra Nowak

W tańcu szuka wolności, odwagi i spełnienia. Mając 6 lat zaczęła tańczyć taniec towarzyski.

Rozstała się jednak ze swoim partnerem w trakcie turnieju, kiedy poczuła brak porozumienia w tańcu.

Trenowała i brała udział w zawodach sportowych oraz Disco dance.

Marzeniem była salsa, która od 2009 roku pochłonęła ją całkowicie. Zaczęła uczęszczać na warsztaty, grupy choreograficzne oraz pokazy.

W międzyczasie tańczyła bachatę, zouka oraz jazz. "Salsa to czysta radość, improwizacja i otwarty umysł".

 

W 2017 roku spełniła drugie marzenie: tango argentyńskie. 

"Tango sprawia, że czuję się elegancko i perfekcyjnie. Otwiera na muzykalność i słuchanie siebie nawzajem.

Pozwala mi działać intuicyjnie, emocjonalnie i wrażeniowo.

Tango ma mocną energię, różne odcienie czerwieni. Doskonale wypełnia i wzbogaca duszę. 

Najważniejsza jest komunikacja z partnerem. To wspaniałe uczucie, kiedy można zrozumieć się bez słów.

Tango to wyzwanie, a fascynacja nim nie ma końca. Nie można się nim nasycić."

 

Rafał Witkowski

Rafał Witkowski spotkał z tangiem jako muzyką i tańcem w 2002 roku. Od 2005 roku zaczął uczęszczać na regularne kursy i zajęcia indywidualne w Warszawie. Od 2008 roku bierze udział w warsztatach z udziałem nauczycieli z Argentyny i międzynarodowych festiwalach i maratonach tanga argentyńskiego w całej Europie. W styczniu 2009 roku poprowadził swoje pierwsze zajęcia tanga w Akademii Tomasza Potockiego. Od 2011 roku prowadzi regularne zajęcia grupowe i lekcje indywidualne w Warszawie. Od 2012 roku prowadził zajęcia w Gdańsku, Bydgoszczy i Toruniu. Od 2013 roku do dzisiaj  prowadzi regularne zajęcia w Poznaniu. Prowadził warsztaty weekendowe w Berlinie, Budapeszcie i Wilnie. 


Od kilku lat współorganizuje międzynarodowe maratony tanga w m.in. Berlinie, Bergen, Brukseli, Lipsku i Lizbonie. W roku 2017 wystąpił razem z Ksusha Bondar na międzynarodowym Festiwalu Tanga Argentyńskiego w Kijowie. W tangu najbardziej ceni wykorzystanie techniki świadomości ciała i aktywnego kontaktu z partnerem do swobodnej improwizacji w muzyce.

 

Viola Wojciechowska
Viola Wojciechowska - tańcem afrykańskim zajmuje się od 1997 roku. Jest również psychologiem pracującym z młodzieżą i dziećmi. Podczas wielu podróży do Afryki Zachodniej pracowała z najlepszymi baletami oraz solistami Mali, Gwinei, Gambii i Senegalu. W Europie współpracowała z wieloma artystami zarówno w projektach prezentujących tradycyjną kulturę Afryki, jak i w różnego rodzaju fuzjach. 

Od 12 lat uczy tańca. Prowadzi grupę taneczną "C'est ca!". Organizuje wyjazdy muzyczne i taneczne do Gwinei i Gambii.

W Warszawie działa w Centrum Kultur Świata i Strefie Rytmu.
Ania Czubak

Klaudia Łucyk

Jacek Foltyn

Paweł Dyjach
Tańczy stosunkowo niedługo - od samego początku jest zafascynowany Bachata Sensual, styl w którym nieustannie się szkoli i rozwija. Możecie go spotkać na większości imprez w Warszawie, polskich i zagranicznych festiwalach. Paweł nigdy nie odmawia tańca i zatańczy z Wami bez względu na wasz staż taneczny i sam też na pewno was zaprosi do wspólnej zabawy. Jest dowodem na to, że każdy jest w stanie się nauczyć tańczyć bez względu na umiejętności. Na zajęciach zwraca szczególną uwagę na leading&following, bhp w tańcu oraz izolacje.
Oktawian Kopczyński

Karolina Pieńkowska

Paweł Bajkowski
Zakochany w tańcu finansista i ekonomista, który zawodowo zajmuje się zarządzaniem projektami IT. Na taneczny parkiet trafił w 2011 r., a w miłosne objęcia salsy wpadł niemal od razu. Początkowa odskocznia od codzienności z czasem stała się sposobem na wyrażenie siebie, na nowe wyzwania i poznawanie wspaniałych ludzi. Choć w duszy gra mu rock&roll, często nie potrafi odmówić sobie przyjemności z gorącej latynoskiej muzyki. W tańcu uwielbia odkrywanie chemii między partnerami, płynność, zwiewność i lekkość ruchów.

Jest stałym bywalcem tanecznych kongresów i cyklicznych warsztatów prowadzonych przez najlepszych instruktorów z całego świata. Jako członek grupy choreograficznej Mambo Freaks występował na deskach zagranicznych festiwali, w tym On2 Salsa Congress w Mediolanie, Berlin Salsa Convention, Salsa Spring Break i Warsaw Salsa Festival.

Paweł uwielbia tańczyć, a jedyną rzeczą, której oddaje się bardziej jest... uczenie tańczyć. Zajęcia cechuje bardzo indywidualne podejście do kursantów i konkretne, metodyczne wskazówki. Ważna dla niego jest dobra atmosfera połączona z wysokimi oczekiwaniami - niezmiennie inspiruje swoich kursantów do tego, by stawiali sobie coraz ambitniejsze cele. Na zajęciach u Pawła panowie uczą się doceniania partnerek na parkiecie, delikatności i zdecydowania, a panie pewności siebie w swoim własnym, unikalnym stylu.

Maciej Duda
Tancerz, muzyk - tworzy parę Duda&Adriana - założyciel platformy tanecznej e-Bachata.com. Przygodę z tańcem rozpoczął od najmłodszych lat. Mieszkając w Hiszpanii rozwijał swoje umiejętności pod okiem największych gwiazd świata. W roku 2018 tworzył choreografie do programu tanecznego "Taniec Życia" emitowanego w  telewizji TVN. Specjalizuje się w prowadzeniu ciałem oraz zmianach dynamiki w tańcu. Duży nacisk stawia na poprawny men styling oraz męski charakter. Prowadził zajęcia na wielu festiwalach w Polsce i za granica (m.in. Bachata King Festival - Grecja, Estonia Bachata Festival, Bachata All Stars Festival Budapeszt, El Sol Warsaw Festival i wiele innych).
Klaudia Perdek

Szymon Sztaba

Aleksandra Kalicka

Amelia Kicińska

Rafał Tolak

Marta Adamczyk

Ania Bul

Maja Borkowska

Dominika Tur

Marcin Sędzikowski

Michał Wysoczański

Ola Zdeb

Piotr Koziołkiewicz

Zuzanna Kidziak
Zuzanna Kidziak jest absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie. Podczas nauki odbyła staż w słynnej Akademii im. Agryppiny Waganowej w Sankt Petersburgu. Swoje doświadczenie taneczne zdobywała w: Monte Carlo, Nowym Jorku, Paryżu, Barcelonie oraz Sankt Petersburgu. Tańczyła na deskach Teatru Wielkiego w Warszawie, była także solistką Teatru Muzycznego w Lublinie oraz tańczyła na wielu innych scenach. Jest laureatką międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów baletowych. W czasie swojej edukacji została wyróżniona kilkoma prestiżowymi stypendiami m.in. stypendium do School of American Ballet, gdzie ukończyła letni warsztat.

Zuzanna posiada doświadczenie w nauczaniu tańca klasycznego i stretchingu. Oprócz tańczenia uwielbia uczyć i przekazywać zdobyte umiejętności.

Zuzanna jako pedagog jest wymagająca, ale na jej zajęciach atmosfera jest przyjazna i motywująca. Zuzia stara się, żeby jej kursanci zawsze korzystali z zajęć maksymalnie.

Obecnie w Warszawie prowadzi zajęcia w wielu miejscach, m.in. Balance Studio i Akademii Tańca Reliese. Prowadzi wiele warsztatów i zajęć indywidualnych na terenie całej Polski.
Ewa Żaba Kiljańska

Jailson de Oliveira

Vamula

Iban Astigarraga Sorreluz

Daria Dudek

Konrad Ziętek

Łukasz Marynowski

Beata Bąk

Nikita Bubnov

Renato Veronezi

Rami Agha

Oliwia Forma

Julia Sołtysiak

Sensual Experience

DJ Tommy

DJ Dotizinha Vamula

Dúnia Pacheco

Marcin Baraniuk

ABRA STUDIO
O NAS
ZAPISZ SIĘ NA KURS
DLA KURSANTÓW
Abra Zouk Festival
KONTAKT