Abra Team

Agnieszka Abraham

Tańczy od 7 roku życia. Posiada międzynarodową klasę taneczną 'S' w tańcach latynoamerykańskich. Prezentowała się na scenie i uczyła na licznych, międzynarodowych festivalach Salsy w Anglii, Irlandii, Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Austrii, Czechach,Słowenii, Hong-Kongu i Shanghai'u. W latach 2006 – 2010 była członkiem znanej holenderskiej formacji tanecznej Draken Woede i partnerowała jej założycielowi Orvill’owi Small’owi, światowej sławy tancerzowi i nauczycielowi tańca. W latach 2009-2013 stworzyła i prowadziła kobiecą grupę choreograficzną Drama Queens, która występowała na międzynarodowych festivalach salsowych tj. Warsaw Salsa Festival, Berlin Salsa Festival, SummerSalsa Festival, Salsa Spring Break. Udzielała się również jako choreograf na planie reklam telewizyjnych, seriali oraz w znanym powszechnie programie You Can Dance. Taniec jest jej integralną częścią. W tańcu uwielbia to, że daje nieograniczoną dowolność manifestowania tego, na co w danym momencie ma się ochotę. Dzięki temu tańcząc, można dowolnie kreować swoją rzeczywistość. Kiedy się chce, wyrazić emocje, rozbawić kogoś, zinterpretować muzykę, nawiązać więź na parkiecie, bądź najzwyczajniej w świecie wycisnąć siódme poty :) Na sali treningowej ważne jest dla niej to, żeby dotrzeć do każdego kursanta, gdyż każdego można nauczyć tańczyć – niektórych, trzeba jednak do tego przekonać :) Jest wymagającą instruktorką i wskutek długoletniego doświadczenia wypracowała skuteczny styl nauczania. Poza wartością merytoryczną bardzo ważna jest dla niej atmosfera na zajęciach. Ceni sobie poczucie humoru i luźne, przyjacielskie relacje z kursantami. Jej ulubione przedsięwzięcia taneczne: *2004 - 1 miejsce w prestiżowym turnieju salsy w kategorii zawodowców organizowanym podczas International Salsafestival w Hamburgu w parze z Rafałem Rosiakiem *2006-2009 - udział w projekcie Draken Woede i występy na festivalach międzynarodowych na terenie Europy i Azji *2009-2013 - Stworzenie i prowadzenie kobiecej grupy choreograficznej Drama Queens, która występowała namiędzynarodowych festivalach salsowych (Warsaw Salsa Festival,Berlin Salsa Festival, Summer Salsa Festival, Salsa Spring Break) *2011 - 2 miejsce na Mistrzostwach Polski w kategorii Salsa – duety, organizowanych przez organizację IDO oraz 2 miejsce na ogólnopolskim turnieju Primavera Salsa Open w kateogrii pary z Piotrem Kiszką *2012 - Aranżacja taneczna podczas koncertu na żywo oraz prezentacja własnych choreografii na Międzynarodowym Festivalu Bachaturo w Pałacu Kultury w Warszawie *2012-2014 - choreograf na planie reklam telewizynych Sourz, Wedla, wody Żywiec, Tymbark *2015 - choreograf programie telewizyjnym You Can Dance *2016 - choreograf/konsultant reżysera w serialu 'Na Wspólnej'. W 2016 założyła szkołę Abra Studio, by całkowicie oddać się pasji pracy z ludźmi i dla ludzi.

Dawid Gnatowski
Dawid & Julia - Bachata Flavor | Warsaw | Facebook

Od 2011 roku prowadzi warsztaty taneczne zarówno w Polsce, jak i za granicą. Pomaga ludziom spełniać marzenia o zostaniu tancerzem: szkoli instruktorów, trenuje tancerzy na zawody, prowadzi autorskie warsztaty z Men Stylingu, pomaga realizować indywidualne cele.
Sam uważa, że taniec jest kolorem życia, a przejście do tanecznego świata porównuje z przejściem przez magiczną bramę, za którą wszyscy są uśmiechnięci, życzliwi, a podziały i status społeczny nie mają znaczenia, gdyż liczy się tylko wspólna pasja – taniec!
Dawid wielokrotnie sprawdzał swoje umiejętność w międzynarodowych konkursach socialowych, na których dwukrotnie zdobywał pierwsze miejsce i został wyróżniony przez publiczność. Dodatkowo podczas swojego debiutu w Bachata Stars stanął na podium. Właśnie wtedy zrozumiał, że udało mu się to osiągnąć, dzięki ciężkiej pracy nad rozwojem swojego stylu.
Teraz jego uczniowie wyróżniają się w tańcu szczególną wrażliwością na potrzeby partnera/ partnerki oraz świetną techniką i dynamiką ruchu.
Osiągnięcia Dawida:
1st place Social Competition 2016
1st place Social Competition i nagroda publiczności 2017
3 rd place Bachata Stars Poland 2018
4 th place Social Competition France 2017

Iwona Węglińska
Pierwszy taniec - naturalnie niezwykły | Facebook

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 8 lat i trwa ona do tej pory. Jej główną miłością jest Taniec Towarzyski, ale mimo to lubi rozwijać się w różnych technikach tańca.
Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną ‘’S” i czynnie bierze udział w turniejach tańca towarzyskiego w Polsce i za granicą.
Jest wielokrotną finalistką Ogólnopolskich Turniejów Tańca Towarzyskiego, Grand Prix Mazowsza, Grand Prix Polski oraz ćwierćfinalistką Mistrzostw Polski.
Brała również udział w wielu pokazach tanecznych, festiwalach i koncertach muzycznych, a także towarzyszyła parom w programie Dancing with the star. Taniec z Gwiazdami.
Kocha taniec, dlatego chce, by był on obecny w każdej dziedzinie jej życia. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, ze specjalizacją Instruktor Fitness, a od kilku lat pracuje jako instruktor tańca, przekazując swoją wiedzę dzieciom i dorosłym.
Najważniejsze jest dla niej to, by kursanci odczuwali przyjemność podczas tańca i miło spędzali czas na zajęciach, ucząc się nowych rzeczy. Najwięcej radości sprawia jej jednak, gdy widzi, jak jej uczniowie rozwijają swoje umiejętności, a rzeczy, które początkowo wydawały się trudne, później nie sprawiają im już żadnego problemu. Uwielbia tańczyć, dlatego robi wszystko, by swoją pasją zarazić innych.

Patrycja Wasiak

Kunio & Pati ZouKuny | Warsaw | Facebook

Instruktorka tańca contemporary jazz, modern jazz, zouka brazylijskiego, stretchingu, trener Blackroll Polska. Wielokrotna laureatka wielu, największych konkursów i festiwali tanecznych na świcie m.in. w Kanadzie, Francji, Portugalii, Bułgarii, Czechach, Wielkiej Brytanii.W tańcu i tworzeniu choreografii bardzo pomaga jej wykształcenie muzyczne oraz doświadczenia aktorskie. Interesuje się również tańcem pod kątem teoretycznym, kompozycją tańca oraz wieloma obszarami dotyczącymi świadomości ciała ( yoga, pilates, stetching, praca z obrazami mentalnymi).Taniec jest dla niej odbiciem duszy, wspaniałą formą fizyczności, nieskończonym źródłem inspiracji, pięknym spotkaniem z wrażliwością drugiego człowieka. 

Adriana Drozdowicz
Duda & Adriana - e-Bachata.com | Facebook

Adriana Drozdowicz czyli Kobieta w tańcu – Dusza towarzystwa, bachatera z krwi i kości, nieustannie rozwija się w tym stylu oraz w wielu innych.  Zajęcia taneczne prowadzi od 2012 roku. Na co dzień w Warszawie uczy bachaty sensual, salsy liniowej oraz jej ukochane zajęcia solo oraz ladies stylingu. Jej unikatowy styl jest bardzo rozpoznawalny w całej Polsce. Plastyczność i naturalność w ruchu to jej główne atuty. Kobiety uczy wyra​​żać swoją kobiecość przez taniec bo uważa to za najskuteczniejszą drogę. Uwielbia improwizację, social i emocje z nim związane.  Ada prowadzi zajęcia tak, aby każdy wyszedł zadowolony z siebie i ze swoich postępów. Zachęca wszystkich, którzy tańczą, aby odnaleźli swój indywidualny styl i tańcząc byli tu i teraz. Zdobyła I miejsce oraz nagrodę publiczności w Międzynarodowym Konkursie Bachata Social Competition 2018 a wraz z Dawidem Gnatowskim zdobyli III miejsce na BachataStars 2018.
Piotr Kuniewski

Kunio & Pati ZouKuny | Warsaw | Facebook

W pełni oddany rozwojowi i promocji zouk’a w Warszawie. Wprowadził ten styl taneczny do kilku kluczowych szkół tańca w stolicy mając jednocześnie realny wpływ na powiększenie środowiska pasjonatów tego pięknego tańca. Wierzy, że każdy może tańczyć i osiągnąć wymarzoną sprawność taneczną, potrafi przekazać wiedzę w prosty sposób. Piotr jest również międzynarodowym instruktorem Blackroll - ma świadomość potrzeby odpowiedniej regeneracji oraz zachęca kursantów do wychodzenia poza ramy zouk’a w inne style taneczne (również solo) by różnorodny zouk mógł w nich rozkwitać. W latach młodzieńczych uprawiał różnorodne sporty, szczególnie wybitne osiągnięcia uzyskiwał jako wychowanek drużyny piłki ręcznej UKS Wilanowia. ZouKunio kocha taniec od dziecka. Dotknął na przestrzeni lat różnorodnych stylów tanecznych przy czym jego najważniejszy rozwój trwa od roku 2013, gdy odkrył świat latino. Szczególnym szacunkiem darzy taniec współczesny, popping, rolowanie oraz stretching. Salsa i bachata dała mu mocne podstawy tańca w parach. W tym drugim stylu występował wielokrotnie w kraju i zagranicą na scenie w ramach formacji Ambassada Matys Inspiracje.

Julia Martowicz

Ex-baletnica, która największą radość, satysfakcję i spełnienie odnalazła w Bachacie Sensual. 


Jako tancerka i instruktorka Julia znana jest ze swojego eleganckiego stylu, niesamowitej techniki podążania, a także szalonej i pozytywnej energii, którą zaraża wszystkich swoich uczniów!

Zawsze uśmiechnięta, techniczno-artystyczna dusza, której zależy na tym, by inni mogli poczuć szczęście, jakie potrafi dać taniec. 


Zajęcia regularne prowadzi w Warszawie, natomiast w weekendy zapraszana jest na festiwale w kraju i za granicą - najczęściej spotkać ją można w Hiszpanii, Szwecji, Danii oraz Turcji. 


Background taneczny: uczennica Gdańskiej Szkoły Baletowej, gdzie kształciła się w technikach m.in.: tańca klasycznego, współczesnego i charakterystycznego. Występowała na deskach Opery Bałtyckiej, Filharmonii Bałtyckiej oraz Teatru Muzycznego w Gdańsku. Staż taneczny: 20 lat. 

Założycielka teamu Grupo Esencia Poland realizującego choreografie Marco Espejo. 


Obecnie razem z Dawidem Gnatowskim tworzą zgrany i bardzo lubiany duet w Abra Studio. Kursanci cenią sobie ich profesjonalizm, sposób przekazywania wiedzy oraz atmosferę podczas zajęć.

Ania Rewicka
​​Instruktorka tańca, masażystka, artystka, graficzka. Dotyk, przytulenie drugiej osoby oraz uśmiech od zawsze towarzyszył jej w życiu. Już od dziecka wyrażała swoją wrażliwość artystyczną poprzez rysunek i malarstwo, gdzie w 2000 roku wystawiła pierwszy wernisaż prac w Wielkopolskim Domu Kultury, oraz w 2009 roku uczestniczyła w plenerze malarskim zakończonym wernisażem prac w ramach TP Fundacja Dzieciom w Warszawie. Od 2010 roku związana z tańcem, k​​izombą i sembą. Jako instruktor tańca prowadzi zajęcia w parach oraz solo dla kobiet dbając o ogólnorozwojowy bodymovement, m.in "Kizombe Ladies", Bunda Workout", "Bodymovement". W drodze w pracy z ciałem wprowadza również na swoich zajęciach elementy jogi oraz rozciągania. Autorka tanecznych grup choreograficznych, prowadziła również autorskie zajęcia rozwojowe dla kobiet, oparte na odkrywaniu siebie, ruchu ciała, wyrażaniu emocji, medytacji, pt."Taniec Ruch Emocje". Wkraczają na ścieżkę rozwoju osobistego poprzez świadomy kontakt z ciałem, w podążaniu za intuicją, będąc przestrzeni serca, weszła na drogę masażu, głębokiego dotyku, zrozumienia ciała i emocji. Od 2017 certyfikowana masażystka w stosowaniu różnych technik, wypracowała swój autorski masaż leczniczy, poruszający wiele obszarów ciała i duszy, działając jako masażysta-terapeuta. Do każdego podchodzi indywidualnie i wkłada to całe swoje serce. Cały czas uczy się i rozwija, czerpiąc wiedzę poprzez pracę z ludźmi i nowe doświadczenie.
Marek 'Marash' Rewicki
Swoje pierwsze taneczne kroki stawiał już w drugiej klasie szkoły podstawowej,gdzie dołączył do klubu Tańca Towarzyskiego "Akcent". Początkowe dwa lata w klubie pod okiem Róży Kucharczyk spędził na szlifowaniu techniki w dwóch stylach: latino - amerykańskich i standardowych. Po czym przeszedł pod skrzydła jednego z najlepszych trenerów i sędziów krajowych Waldemara Wielgosza. Po 7 latach postanowił dołączyć do Klubu Tańca "Syrena" Rafała Konopackiego.
Niestety z powodu kontuzji musiał przerwać dotychczasowe 9 lat ciężkich treningów. Po kilku latach wrócił do życiowej pasji. Szkoła Tańca "Riviera" była miejscem gdzie rozbudził swoją pasję i zaczął występować w pokazach kursantów. Chętny do poznawania nowych stylów tanecznych w Sierpniu 2007 roku zapisał się na kurs Salsy do Montuno Aye. Sukcesywnie Ola Leszczewicz, Kasia Lorkowska i Gosia Poręba uczyły Go niezbędnych technik. Niedługo później dołączył do pierwszego regularnego Kursu Kizomby. Swoje wyjątkowe umiejętności szlifował u najlepszych z najlepszych Kizombowego i Sembowego Świata.Od takich Gwiazd jak: Ola Leszczewicz, Kwenda Lima, Iris de Brito, Paula Loureiro i Ricardo Sousa (Afrolatin Connection), Ze Barbosa, mestre Petchu, Helio Santos, Joao Rocha, Jamba Mulimbwe, Miguel Monteiro, Bandeira, Stou, Avelino Chantre, oraz inni - starał się nauczyć od nich tego, co najlepsze i stworzyć swój niepowtarzalny charakter w prowadzeniu, i w nauce. W 2008 roku został zaproszony do współpracy przez Montuno Aye, gdzie jako jeden z pierwszych Mężczyzn w Polsce zaczął prowadzić zajęcia Kizomby i Semby oraz występować i tworzyć do nich choreografię. Prowadził warsztaty w różnych miastach Polski, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Był instruktorem takich festiwali jak Warszawski Festiwal Kizomby, Warsaw Summer Salsa and Kizomba Festival, Warsaw Salsa Festival.Słynie z konkretnego podejścia do nauki. Perfekcyjna technika, indywidualność, spontaniczność i kreatywność, to jego cechy. Nie boi się nowych wyzwań i cały czas stara się nadawać Kizombie i Sembie nowy wymiar nie zapominając o afrykańskich źródłach tych tańców. Z pasją do tańca obudził w sobie Dj'skie zdolności. Jest Dj'em takich imprez jak: Wtorkowa impreza Kizombowa na Chłodnej, na Dzikiej w Pałacu Kultury i Nauki, Czwartkowa impreza Kizombowo - Bachatowa Onda Sensual w Salsa Libre oraz Sobotnia impreza Bomba Latina w Studiu Tańca Salsa Libre i sobotnie impreza na Jasnej 24 Havana Night. Ponad to był Dj'em takich festiwali jak Warsaw Salsa Festival. Wraz z żoną Anią od 2012 roku stara się rozprzestrzeniać wiedzę poza Polskę. Prowadzili warsztaty na Białorusi w Mińsku, na Warszawskim Festiwalu Salsy organizowanym przez Salsa Libre, Bachata Lovers Festival. Od Września 2012 roku Marash prowadzi własną Agencję Artystyczną AfroMix, w której skupia się wraz z Anią na tańcu, malarskich jej zdolnościach, Dj'owaniu na imprezach tanecznych, informatycznych usługach. Od 2013 roku współpracują przy projekcie wyjazdowym SL Adventures, są to wyjazdy integracyjno-taneczne skupiające rzesze ludzi, którzy chcą uczestniczyć w super niepowtarzalnych klimatem wyjazdach.
Dominik Sambor
Sambor & Forma Bachata Emotions | Warsaw | Facebook

Jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych instruktorów Bachaty w Polsce! Charyzmatyczny i energiczny, z dużą dozą humoru, łączy esencję tańca socjalowego z techniką. Uczy odnalezienia w tańcu wspólnego flow, przeżywania i odczuwania emocji, połączonego z zaskakiwaniem, energią, przepływami ruchu i dynamiką. Specjalizuje się również w motoryce ruchu, zdrowiu w tańcu i izolacjach ciała. Uczy tańczyć, a nie robić figurki. Podstawy, czy zaawansowana technika? Emocje, czy figurki? Spójność dzięki kontrastom :)
Swoją karierę taneczną i warsztatową rozpoczął, rzucając swoje dotychczasowe życie z dnia na dzień, dzięki szkole Loftodance.pl w Krakowie ucząc się u Łukasza Rasia. Pobierając jednocześnie lekcje u najlepszych instruktorów wszelakich technik (szczególnie u Daniela i Desiree - topowych instruktorów bachaty) wraz z Marysią Kubik bardzo szybko rozwinął skrzydła i od 6 lat prowadzi z nią regularne warsztaty weekendowe w większości Polskich miast (m.in. Kraków, Katowice, Kielce, Bielsko-Biała, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin i inne).
Kocha improwizację, tańczenie jako komunikację poprzez ruch, nadawanie znaczenia figurkom i tworzenie czegoś nowego. Dzięki temu Bachata jest dla niego mixem, do którego wrzuca, co tylko zapragnie. Przyjdź i sprawdź.
Co jeszcze? W wolnych chwilach instruktor Kitesurfingu i Wakeboarda, pasjonat sportów ekstremalnych :)

Jacek Foltyn
Od najmłodszych lat związany z tańcem. Jako tancerz ma na swoim koncie m.in. 2 miejsce na MŚ w kat soliści Show Dance World Dance Week. Następnie już jako tancerz zespołu Pawła Michno - JazzOne zdobył m.in. Vice Mistrzostwo Polski Formacji Modern Jazz Dorośli federacji IDO, Wicemistrzostwo Polski w kat soliści modern jazz adult federacji IMDF, 3 miejsce w duecie modern jazz dorośli na Mistrzostwach Polski IDO, Mistrzostwo Polski i Wicemistrzostwo Świata formacji Jazz . Od lat doskonali swoje umiejętności taneczne pod okiem zagranicznych instruktorów m.in. na zajęciach i warsztatach organizowanych przez Pineapple Dance Studio w Londynie czy Harmonic Studio w Paryżu. Ostatnio odbył rezydencję ,,Looking for Asylum" pod okiem choreografa z Los Angeles Ido Tadmora. Zawodowo związany jest z Warszawską Operą Kameralną oraz Teatrem Tańca Zawirowania gdzie można go zobaczyć w takich przedstawieniach jak „Maria de Buenos Aires”, „Dziadek do Orzechów” czy „Po Godzinach”, ,,Idomeneo, re di Creta". Tańczył w takich programach telewizyjnych jak „Taniec z Gwiazdami” , „Jaka to melodia” ,koncert pt.,, Alicja Węgorzewska i przyjaciele " Mozart Night. Współtworzył choreografie do programu Taniec Polska promując taniec współczesny w Polsce emitowany w TVP Kultura.Od kilku lat jest również sędzią Międzynarodowym federacji WADF oraz trenerem zespołu Folteens w Centrum Tańca i Ruchu w Pruszkowie, z którym w 2019 roku zdobył min. Mistrzostwo Świata formacji Contemporary juniors oraz Wicemistrzostwo Europy formacji Show Dance juniors. W chwili obecnej we współpracy ze szkołą Abra Studio prowadzi zajęcia dla osób dorosłych i stworzył projekt taneczny dla osób w wieku 31+. W 2022 roku ukończył studia magisterskie Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina na Wydziale Tańca o specjalności Choreografia i Teoria Tańca.
Paweł Dyjach
Paweł x Karolina - Bachata | Warsaw | Facebook

Pawła możecie spotkać na większości imprez w Warszawie, polskich i zagranicznych festiwalach czy lokalnych praktisach. Zatańczy z Wami bez względu na Wasz staż taneczny i sam też na pewno was zaprosi do wspólnej zabawy. W tańcu zwraca szczególną uwagę na leading&following, muzykalność i kontakt z partnerką. Pomimo że nadal jest zafascynowany sensualnym stylem Bachaty, do którego dodaje elementy m.in Zouka Brazylijskiego jego styl można nazwać różnorodnym - uważa, że to w jaki sposób czujemy i jak słyszymy muzykę powinno odzwierciedlać nasz taniec, dlatego zobaczycie energiczną wersję bachaty, a także tą subtelną i czułą w jego wykonaniu. Paweł uwielbia bawić się do muzyki i tańczyć footworki - jeśli macie okazję koniecznie sprawdźcie jego zajęcia! 
Karolina Pieńkowska
​​Tańczy od najmłodszych lat, przygodę z ruchem zaczęła od dziecięcych formacji tanecznych disco dance i hip-hop, zjeździła całą Polskę, wygrywając wiele turniej i mistrzostw tańca.
Kolejną miłością była Zumba, swoją energetyczną osobowością i szerokim uśmiechem przyciągała na zajęcia masę ludzi. Po przygodzie z prowadzeniem zajęć na siłowni, spotkała swoją prawdziwą miłość Salsę i już żaden inny styl nie był w stanie skraść jej serca. 
Od lat bierze udział w największych festiwalach salsowych, zarówno w Polsce, jak i zagranicą, rozwijając się nie​​ustannie. Na zajęciach kładzie nacisk na naukę poprzez wspaniałą zabawę i „connection” w tańcu.
​​Specjalizuje się w stylach: salsa liniowa on1, salsa liniowa on2, salsa solo​. 
​P​rzede wszystkim chc​e​ Cię nauczyć​ ​jak wykorzystać wewnętrzną energię i taneczne figury na parkiecie. Salsa to przecież radość z życia wyrażona w tańcu! 
​J​est​ ​Instruktorem​ ​pełnym empatii, ciepła i pozytywnej energii, zajęcia muszą być profesjonalne, z naciskiem na technikę, ale równocześnie pełne śmiechu i radości​. 
​Bazując na ​sw​oim doświadczeniu tanecznym​ przesłanie Karoliny to​: nie ten jest najlepszym tancerzem, kto najlepiej tańczy, a ten który ma najwięcej z tańca radości! "When you dance, your purpose is not to get to a certain place on the floor. It's to enjoy each step along the way." - Wayne Dyer
Maciej Duda
DUDA - Bachata | Warsaw | Facebook
Duda & Adriana - e-Bachata.com | Facebook

Tancerz, muzyk - tworzy parę Duda&Adriana - założyciel platformy tanecznej e-Bachata.com. Przygodę z tańcem rozpoczął od najmłodszych lat. Mieszkając w Hiszpanii rozwijał swoje umiejętności pod okiem największych gwiazd świata. W roku 2018 tworzył choreografie do programu tanecznego "Taniec Życia" emitowanego w  telewizji TVN. Specjalizuje się w prowadzeniu ciałem oraz zmianach dynamiki w tańcu. Duży nacisk stawia na poprawny men styling oraz męski charakter. Prowadził zajęcia na wielu festiwalach w Polsce i za granica (m.in. Bachata King Festival - Grecja, Estonia Bachata Festival, Bachata All Stars Festival Budapeszt, El Sol Warsaw Festival i wiele innych).

Klaudia Perdek
Klaudia Perdek - Professional Dancer | Facebook
​​Nikita & Klau - Bachata Dinamica | Facebook

Zwyciężczyni międzynarodowego konkursu „Warsaw Bachata Social Competition 2018”. Tancerka z krwi i kości, tańczy od ponad 11 lat. Wcześniej specjalizowała się w takich stylach jak jazz oraz cheerdance, na ten moment skupia się głównie na salsie oraz bachacie, którą poznała prawie 4 lata temu. Wraz z jej pierwszym partnerem Riccardo miała przyjemność występować i prowadzić warsztaty na międzynarodowych festiwalach w wielu krajach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych (Hiszpania, Włochy, Francja, Łotwa, Norwegia, Praga, Słowacja, Belgia, Niemcy, Floryda). Klaudia jest dumną prowadzącą grupy bachateras „Alma Latina”. Niejednokrotnie występowała w programach telewizyjnych, takich jak „Mam Talent” czy „Got To Dance”.
Przez ostatnie lata zdobyła tytuły:​ mistrzyni Polski IDO w salsie solo,​ mistrzyni Europy (European Cup) bachaty solo oraz w parze,​ mistrzyni świata merengue,​ wicemistrzyni świata bachaty oraz​ drugiej wicemistrzyni świata salsy WADF.
Jej doświadczenie oraz szeroki wachlarz umiejętności pozwala jej na prawidłowe i stopniowe rozwijanie umiejętności tanecznych swoich podopiecznych oraz pozwala jej na zrozumienie potrzeb kursanta na każdym poziomie zaawansowania. Wszystkie jej kursy i zajęcia są owocne w ciekawy i świeży materiał, który przyswaja przez stały rozwój, ucząc i czerpiąc wiedzę od innych.
Taniec dla niej to najwspanialsza i najpiękniejsza pasja, jaką można posiadać. Klaudia twierdzi, że to dzięki tańcu jesteśmy w stanie stać się na chwilę kimś, kim zawsze marzyliśmy oraz odkrywać w sobie głęboko ukryte pokłady energii i emocji. Często powtarza, że tańcząc pokazujemy znacznie więcej, niż moglibyśmy czasem wyrazić słowami.
Amelia Kicińska
Rafał & Amelia - Bachata Social Flow | Facebook

Przed wami piękniejsza połówka duetu Social Flow – Amelia Kicińska! Pracuje w biurze, trenuje na siłowni, układa swoje choreografie, nieobcy jej multitasking – kobieta rakieta! Bachatę tańczy od 2019 roku – intensywnie, ambitnie i z ogromnym powodzeniem Jak tańczy? Całą sobą niezależnie od stylu – nieobca jej salsa, twerk, szeroko rozumiany sexy dance czy floorwork Lubi mieszać te style z bachatą i nieustannie poszukuje inspiracji do wyrażania siebie na parkiecie. Sexy flow to jej autorski cykl warsztatów, na których możecie poznać bachatę w innej odsłonie. Niezwykle emocjonalna i szczera w tym co robi – w pełni oddaje się temu, za co się zabiera. Follower i leader - świetnie czuje się w obydwu rolach Na swoich zajęciach zwraca dużą uwagę na technikę, estetykę ruchu oraz kontakt w tańcu z partnerem. Jeździ na festiwale, stale się dokształca i z powodzeniem bierze udział w konkursach socjalowych w Polsce jak i za granicą Ma w swoim dorobku: 2 miejsce Jack&Jill Warsaw Bachata Meet Up Polish Edition 2019​, ​1​ miejsce The Meet Up Camp Teresin 2019​, ​2 miejsce Jack&Jill Prague Bachata Festival 2020​, ​3 miejsce Od Serca Bachata Competition 2020​, ​3 miejsce Social Competition Warsaw Bachata Meet Up 2022​, ​1 miejsce Polish Open Championship z grupą Sensual Ladies by Karolina 2022​, ​1 miejsce Social Competition – Inside Feeling Warsaw Bachata Meet Up Polish Edition 2022​.
Prywatnie pani magister slawistyki – wiedzieliście że zna język słowacki? Poza tym uwielbia książki, koty i pizzę! 
Rafał Tolak
​​Rafał & Amelia - Bachata Social Flow | Facebook

Absolwent Politechniki Warszawskiej. Podobno w tańcu prowadzi z inżynierską precyzją Swoją taneczną przygodę rozpoczął od tańca towarzyskiego, jednak to nie było „to” i przerwał treningi. Po kilkunastu latach przerwy od tańca na Bachatę namówił go kolega i okazało się to strzałem w dziesiątkę – styl ten szybko zawładnął jego sercem. 
Bachatę ukochał sobie za dużą dowolność i swobodę jaką oferuję, za szerokie możliwości interpretacji muzyki, wyrażania siebie, interakcji z partnerką. Tańczy od ponad 4 lat, ale są to bardzo intensywne lata, gdyż ma za sobą wiele godzin spędzonych na zajęciach, warsztatach, festiwalach, treningach. Stały bywalec imprez, nie tak łatwo go ściągnąć z parkietu. Stawia na ciągły rozwój, bierze udział w wielu większych i mniejszych projektach, grupach choreograficznych, socjalowych konkursach. 
Na swoich zajęciach zwraca dużą uwagę na prawidłową technikę, płynność ruchów i przejść między figurami - jak „zrozumieć” dany ruch, nie jak nauczyć się go na pamięć. Jest bardzo cierpliwym i wyluzowanym instruktorem dbającym o przyjemną i wesoła atmosferę podczas zajęć.  
Sukcesy: 
• 1 miejsce BailaMe! Bachata Social Cup 2019 
• 1 miejsce Social Competition - The Meet Up! Camp 2019. 
• 2 miejsce Od​ ​Serca Bachata Competition 2020 
Za dnia Team Leader z powod​​zeniem prowadzący swój zespół w bardzo dużej, międzynarodowej korporacji, dodatkowo fan sportu, aktywności ruchowej, ale także dobrego filmu, serialu czy gry video.
Marta Adamczyk
​Tancerka z pasji i serca, stała bywalczyni bachatowych parkietów. Zwyciężczyni Warsaw Bachata Social Competition 2022. 
Jej zamiłowanie do tańca rozpoczęło się od rytmów bachaty, była to miłość od pierwszego zatańczenia! Uwielbia delikatność i przepływ ruchu połączony z interpretacją dźwięków poprzez izolacje i footworki.
Na co dzień w Warszawie uczy bach​​aty sensual w parach oraz solo. Na kursie ważne jest dla niej to, żeby dotrzeć do​​ każdego kursanta, dostarczyć mu radość z tańca i zarazić pasją. Największy nacisk stawia na technikę, ale również dobrą zabawę i naturalność ruchu każdego kursanta. W tańcu najbardziej ceni sobie możliwość wyrażania swoich emocji, pracę z ciałem i radość z dźwięków muzyki - to wystarczyło by spędzała na sali treningowej długie godziny. 
Na parkiecie najchętniej pokazuje delikatność, kobiecość i płynność ruchu. Uwielbia bliskość w tańcu, emocje i interakcję z partnerem.
Ania Bul
​​Jest tancerką, której taniec nigdy się nie nudzi - wciąż inspiruje i wciąż odkrywa radość płynącą z ruchu na nowo. Poza techniką, świadomą pracą z ciałem, najbardziej chciałaby przekazywać innym swoją energię i fascynację ruchem. Ukończyła studia licencjackie na kierunku Taniec oraz magisterskie na kierunku “Choreografia i Teoria Tańca” i przez kolejne 10 lat praktykowała zdobyte wówczas umiejętności w wielu szkołach tanecznych. Ukończyła także kurs profesjonalnego tancerza tańca współczesnego oraz Instruktora Tańca Współczesnego. Szkoliła się w wielu różnych technikach tańca - od techniki tańca klasycznego, przez taniec współczesny, jazzowy, po tańce socjalowe - salsę, bachatę i inne. Jednak jej głównym obszarem zainteresowań tanecznych pozostaje świat zouka. W wolnych chwilach praktykuje jogę i poszukuje nowych sposobów na świadomą pracę z ciałem i wyrazy ekspresji. Chętnie bierze udział w projektach tanecznych. Miała okazję wystąpić w wielu ciekawych projektach m.in: Studio Teatru Fizycznego, Stowarzyszenia Artystycznego B’Art, B’Sides Dance Company, Teatru Tańca Zawirowania, Puppeteria w Mazowieckim Centrum Kultury, musicalu Karol wystawionym w Tauron Arena. Na co dzień współpracuje także z rewią taneczną Tanecerze.pl. Od 10 lat zouk jest jej prawdziwą pasją. Uczestniczyła w wielu festiwalach tanecznych w Polsce oraz za granicą. Dwukrotnie odbyła taneczne podróże po Brazylii, zgłębiając technikę zouka brazylijskiego. Jest certyfikowanym instruktorem MAC. Występuje w grupach Warsaw Zouk Company oraz Vera Ladies Project. Początkowo samodzielnie prowadziła zajęcia i warsztaty ( m.in Navy Zouk, Contemporary Zouk, Warsaw Zouk Festival). O​​d 2021 roku tworzy parę taneczną z Renato Veronezi, znanym w świecie tanecznym twórcą stylu Urban Zouk, prowadząc zajęcia w Polsce i za granicą. “Uwielbiam szkolić się i poznawać nowe techniki, Im więcej, tym lepiej. Jednak stylami, którym poświęcam najwięcej czasu jest zouk, taniec współczesny, contemporary. Chciałabym przede wszystkim nauczyć innych odnajdywania przyjemności w szkoleniu techniki przy jednoczesnym poszukiwaniu własnej ekspresji w ruchu. Jestem instruktorem, któremu bardzo zależy na rozwoju innych, cierpliwym i pełnym energii. Zależy mi również na tym, aby ludzie angażowali się w zajęcia i wkładali w to co robią swoją energię, bo wierzę, że tak najlepiej można się rozwijać. Czerpię niesamowitą przyjemność z bycia w ciągłym ruchu i tym najbardziej chciałabym się dzielić z innymi”
Maja Borkowska
Maja Borkowska | Facebook
Majka & Lucas - Magic touch | Warsaw | Facebook

​​
Prawdziwy wulkan energii! Pracowita, otwarta i pełna pasji do tańca. Ma ponad 13 letnie doświadczenie taneczne. Rozwijała się w różnych technikach tanecznych t.j. jazz, modern, disco dance, hip hop, tańce latynoamerykańskie oraz karaibskie. Obecnie to Bachata jest tańcem, w którym odnajduje siebie łącząc ją z elementami z innych stylów. 
Jej atutami są plastyczność oraz autentyczność w ruchu i emocjach. Swoją pozytywną energią i uśmiechem potrafi zarazić każdego. Czerpie ogromną radość z przebywania na parkiecie tanecznym i najchętniej nigdy by z niego nie schodziła. Każda chwila poświęcona pasji uskrzydla ją i daje jeszcze większą motywację do działania. Maja posiada spore doświadczenie sceniczne, które zdobyła jeżdżąc na liczne turnieje w Polsce i za granicę.
Osiągnięcia, które ma na swoim koncie to m.in.:
- mistrzostwo Polski 2019 z Bachaty, Salsy i Merengue solo (federacja WADF) 
- 4 miejsce z Merengue solo na Mistrzostwach Europy w Moskwie 2020 (federacja WADF) 
- 6 miejsce z Salsy solo na Mistrzostwach Polski 2020 (federacja IDO) 
- 7 miejsce z Bachaty solo na Mistrzostwach Świata w Libercu 2019 (federacja WADF)
- 2 miejsce z Merengue solo na Mistrzostwach Świata w Libercu 2021 (federacja WADF)​​
Michał Wysoczański
Michał uczy Zouka od połowy 2011 roku i jest najdłużej uczącym polskim instruktorem tego tańca. Gdy zaczynał tańczyć Zouka, polska scena zoukowa nie istniała, dlatego regularnie jeździł za granicę się szkolić. Zapoczątkował budowanie warszawskiej i polskiej sceny zoukowej, i był organizatorem pierwszej regularnej imprezy zoukowej w Polsce. W trakcie swojej kariery instruktorskiej Michał wyszkolił wiele "pokoleń" tancerzy, jednocześnie dbając aby pomimo rozrostu warszawskiej sceny zoukowej do jednej z największych w Europie, w środowisku panowała zawsze przyjacielska atmosfera.
Na zajęciach Michał przede wszystkim dba o wesoły nastrój i dobrą zabawę, jednocześnie pilnując, aby taniec był bezpieczny dla partnerek. Jako osoba bez mocnych korzeni tanecznych, która dość późno odkryła taniec, świetnie rozumie wyzwania stające przed nowymi kursantami i dzięki doświadczeniu i analitycznemu podejściu umie wytłumaczyć nawet skomplikowane ruchy w prosty, przejrzysty sposób.
Michał jest sędzią Jack and Jilla w Brazilian Zouk Dance Council oraz certyfikowanym instruktorem MAC (Alex de Carvalho’s Methodology).

Ola Zdeb
Ola & Oeslle - Brazilian Zouk & Lambada | Warsaw | Facebook

Instruktorka zouka brazylijskiego i lambady, tancerka z ponad 18-letnim doświadczeniem.
Zouka tańczy intensywnie od czterech lat. Uwielbia ciągle rozwijać swój taniec czerpiąc i szkoląc się z różnorodnych stylów tanecznych, a także podejmować nowe wyzwania, takie jak np. udział w konkursach typu Jack&Jill - na swoim koncie ma m.in I miejsce w kategorii Intermediate podczas Brazilian Dance Festival 2022 w Amsterdamie, czy tez III miejsce podczas Warsaw Zouk Festival 2022.
Od 2021 roku jest certyfikowanym instruktorem MAC - metodologii Alexa de Carvalho. Tancerka w formacji WARSAW ZOUK COMPANY, którego show przedstawiane było na największych festiwalach w Europie - Madrid Zouk Bachata Congress, ZoukTime Brno, Warsaw BRASIL Festival.
Z wykształcenia jest fizjoterapeutką, dlatego też zwraca uwagę na świadomą i bezpieczną pracę z ciałem.
To, co najbardziej ceni w zouku to różnorodność kreowanych w nim emocji, wolność i musicality. Uważa taniec za sztukę, która jest dialogiem między tancerzami oraz muzyką.
Vamula
​​VAMULA.pl Akademia Kizomby | Warsaw | Facebook

Specjaliści w dziedzinie tańców z Angoli, czyli duet Karolina i Łukasz znani pod nazwą VAMULA, którzy tańczą razem od 2008 roku.
Zanim wspólnie poznali gatunki, których obecnie uczą, Łukasz trenował taniec towarzyski, a Karolina sambę. Ich przygoda z kizombą zaczęła się w 2009 roku w Warszawie, w pierwszej w Polsce szkole uczącej tego tańca -Montuno Aye oraz u światowej klasy profesorów. Największy wpływ na ich rozwój taneczny mieli: Paulo Cruz & Lanna Zamora, Bonifácio Mario Aurio, Gregorio Pires, Dúnia Pacheco oraz grupa Os Tukina.
W roku 2014, 2015 i 2018  kształcili się muzycznie i tanecznie na Wyspach Zielonego Przylądka i w Angoli. W roku 2014 dostali się do ścisłego finału Mistrzostw Kizomby w Mediolanie „Áfricadançar – 7 edition Kizomba International Championship” – jako pierwsza para w historii polskiej kizomby. Zajęli w nim 8 miejsce na świecie.
Obecnie prowadzą regularne kursy kizomby i semby w Warszawie, a także liczne warsztaty w kraju i za granicą. Mają za sobą występy m.in. na:  Ginga Kizomba Festival w Hamburgu, Roma Kizomba Festival, Semba no Pé w Lizbonie, Oslo Kizomba Festival, Vilnius Kizomba Festival, Angolan Festival w Krakowie, Warsaw Kizomba Festival, Vamóla Dance Festival w Malmö, Dança Kizomba Festival w Belgii.

Daria Dudek
​​Naturalny wdzięk, połączony z pracowitością i dbałością o detale. Przekazuje wiedzę w przystępny sposób i motywuje kursantów w myśl zasady, żeby stawać się najlepszą wersją samego siebie. Zwierzę imprezowe, stała bywalczyni parkietów socjalowych nie tylko w Polsce, zaraża energią i miłością do tańca.
Swoją przygodę taneczną rozpoczęła w 2011 od salsy, a w 2016 zakochała się do szaleństwa w Bachacie. W duecie Konrad&Daria współtworzyła polską scenę bachatową przez ponad 5 lat. Pionierka stylu Bachata Sensual w swoim mieście, uczy na stałe w Lublinie, gdzie obecnie prowadzi swoją szkołę tańca 'Casa de la Danza' i Warszawie oraz na różnych eventach w Polsce i za granicą. Kreatorka projektów dla kobiet. Należy do teamu Grupo Esencia Poland, który realizuje międzynarodowe projekty Grupo Esencia prowadzonego przez słynny duet Marco i Sara.  ​​
Promotorka i ambasadorka wielu eventów polskich i zagranicznych. Z uporem mobilizuje kursantów do podróżowania i praktykowania wiedzy nabytej podczas zajęć na parkietach socjalowych.
Łukasz Marynowski

Specjalizuję się w Bachacie oraz ogólnym, motorycznym przygotowaniem ciała do aktywności fizycznej i tańca.
Planuję przede​ ​wszystkim przybliżyć Tobie następujące zagadnienia: jakie panują zasady w naszej tanecznej braci, jak wykonać zdrowo, bezboleśnie, przyjemnie i atrakcyjnie dla widza proste oraz skomplikowane ruchy i kombinacje, co można ze sobą łączyć, czego unikać, co zadziała na imprezie, a co niekoniecznie. Jak dobrze wyglądać w tańcu, przy okazji poznawania stylu tanecznego możliwości otwarcia się na drugiego człowieka, docenienia siebie samego oraz odwagi podążania za swoimi marzeniami, wyznaczania dalszych celów dotyczących Twojego tańca. Możesz mnie zdefiniować jako: czujny i wyrozumiały obserwator, wujek dobra rada, a na zajęciach konkretny gaduła.  
Bazując na moim doświadczeniu tanecznym jestem w stanie podpowiedzieć Ci jakie ruchy są podobne do tego, który chcesz wykonać. Co robić by szybciej dotrzeć do upragnionego celu jakim jest czerpanie radości z tańca.
Nikita Bubnov
​​Nikita & Klau - Bachata Dinamica | Facebook

Nikita, wulkan energii, tancerz i instruktor 
​B​achaty z wieloletnim doświadczeniem.
Nikita ​wraz ​Klau​dią Perdek​ tworzą wybuchowy duet, który z miłości do ​B​achaty i ludzi dzieli się swoją wiedzą taneczną z bachateros z całej Polski.
Swoją współprace rozpoczęli w 2020 roku tworząc wyjątkowy styl Bachata Dinamica​,​ wyróżniający się niezwykłą energią i dynamicznymi przepływami ruchu oraz autorskimi stylingami. Na codzień uczą również bachaty sensual i tradycyjnej bachaty.


Oliwia Forma
​​Sambor & Forma Bachata Emotions | Warsaw | Facebook

Oliwia swoją karierę taneczną rozpoczęła już w wieku 9 lat. Wcześniej próbowała swoich sił w gimnastyce artystycznej oraz w tańcach współczesnych, lecz dopiero taniec towarzyski stał się jej pasją na kolejne 10 lat.

W ciągu tego czasu miała okazję uczyć się od najlepszych światowych tancerzy i trenerów oraz startować w niezliczonych turniejach.
W 2016 roku Oliwia rozpoczęła swoją przygodę ​​z salsą liniową, a nieco później z bachatą.
Brała udział w festiwalach takich jak El Sol Salsa Festival, Bachaturo czy BachataDay, ucząc się od najlepszych par świata tanecznego. W 2017 roku rozpoczęła prowadzenie zajęć w parach oraz zajęć lady styling w obu tych stylach w szkole tańca La Clave w Katowicach.
Jej zajęcia łączą technikę z emocjami i zabawą, a doświadczenie w tańcu zarówno turniejowym, jak i socialowym, pozwala jej na prawidłowe rozwijanie umiejętności swoich kursantów. Co ważniejsze, Oliwia zaraża pasją i energią, dzięki czemu każde zajęcia stają się motywacją do rozwoju.
„Taniec jest dla mnie możliwością wyrażania siebie i swoich emocji, a jednocześnie momentem, w którym możemy stać się, kim chcemy. Jest czymś, co każdego dnia dodaje mi energii w każdej dziedzinie życia.”
Oliwia uważa również, że sekretem do sukcesu w tańcu (i nie tylko) jest ciągłe pozostawanie uczniem, więc nie przestaje szkolić się i rozwijać w różnych stylach tanecznych.
Julia Sołtysiak
Miłość do tańca odkryła już w najwcześniejszych latach swojego życia. Jako 6-latka rozpoczęła swoją przygodę z tańcem współczesnym oraz baletem, jednak po trzech latach nauki przerzuciła się na hip hop i wtedy poczuła, że właśnie w tym stylu odnajduję się najlepiej.
Uczyła się od Pana Artura Niezgody, który jest bardzo ważną postacią dla rozwoju i promocji stylów streetowych w Polsce. Hip Hop dawał jej poczucie jedności z parkietem, pozwalał na uwolnienie swoich emocji oraz energii i przynosił poczucie ogromnej satysfakcji. Miłość do Hip Hopu trwa do dziś i czuję niezwykłą radość, gdy może się nią dzielić z Wami! Przez ponad 15 lat nauki tańca zdobyła spore doświadczenie sceniczne, biorąc udział w różnorodnych pokazach, flashmobach oraz ulicznych show.
Radość płynąca z występów przed publicznością jest dla niej nie do opisania. Wielokrotnie uczestniczyła w mistrzostwach organizowanych przez Polski Związek Tańca Freestyle oraz reprezentowała Polskę na mistrzostwach Europy International Dance Organization. Kilkukrotnie została mistrzynią Polski solo oraz w duecie w Hip Hopie, a także zdobyła klasę A PZTF. Przez lata była czołową tancerką kultowej formacji Crazy Dance, z którą wspólnie reprezentowała Polskę na zawodach międzynarodowych.
Dziś zajmuję się dzieleniem swojej pasji z Wami. Przez lata pracy nad tańcem zdobyła doświadczenie przede wszystkim w Hip Hopie, ale także Dancehallu, Reggaetonie, Housie oraz Tańcu Nowoczesnym. Na jej zajęciach możecie spodziewać się mieszanki stylów streetowych, która urozmaici Wasz taniec oraz otworzy Was na nowe możliwości. Wiele elementów, które poznacie na jej  kursie ma charakter uniwersalny i pozwoli Wam na unikalne rozwiązania także w innych stylach tanecznych.
Jej głównym celem jest zarażanie Was pozytywną energią płynącą z Hip Hopu, tak abyście wychodzili z sali zmęczeni, a przy tym baaardzo usatysfakcjonowani. Uważa, że taniec powinien być radością, wyzwoleniem emocjonalnym oraz ucieczką od codzienności i zawsze stara się abyście doświadczyli tego pozytywnego feelingu na zajęciach.
Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu Julia chce nauczyć Was wychodzenia poza określony szablon, wykorzystywania elementów tanecznych w sposób użytkowy, wzmacniania swojej pewności siebie poprzez taniec, odkrywania możliwości swojego ciała oraz czerpania czystej przyjemności z tańca.
Lubi tworzyć zgrany team ze swoimi Kursantami, budować taneczną społeczność, słuchać Waszych sugestii oraz oczekiwań, a przede wszystkim przekazywać Wam swoją wiedzę i pozytywną energię.
Marcin Baraniuk
Pierwsze kroki taneczne stawiał w 2012, po pewnym czasie salsa stała się sposobem na życie.
Imprezowo-festiwalowy freak, brał udział w większości dużych imprez salsowych w Polsce i za granicą. Uczestnik niezliczonych warsztatów, kongresów i festiwali - m.in. w Berlinie, Pradze, Mediolanie, Barcelonie, Rovinji, Londynie, Budapeszcie. Stały bywalec różnych imprez tanecznych w Warszawie, Krakowie i Trójmieście.
Od 2020 instruktor Salsy on1, zafascynowany stylem i perfekcją Fernando Sosa oraz jego grupy tanecznej Tropical Gem.
Damian Ratajczak
Damian Ratajczak - Sensual Dancer | Facebook

​​
Z zawodu jest programistą, jednak to taniec zawładnął jego sercem i życiem. Można by go nazwać tanecznym człowiekiem-orkiestrą, gdyż oprócz bycia instruktorem jest również współwłaścicielem Feel The Salsa, a także organizatorem licznych imprez i wyjazdów tanecznych. Jeśli tego byłoby mało, Damian założył jeden z najbardziej rozpoznawalnych w polskim środowisku bachatowym teamu DJ-skiego Sensual Experience, a aktualnie gra jako DJ DREAM. Prawdziwą jego dumą jest natomiast prowadzona wraz z przyjacielem pierwsza w Polsce męska formacja bachatowa – Chicos Malos! Damian zaczął tańczyć dopiero na studiach i nikt (nawet on sam) nie wróżył mu tanecznej kariery – chociażby z powodu dwóch lewych nóg i totalnego braku poczucia rytmu. Towarzyszyły mu także problemy zdrowotne, przez które w pewnym okresie jego życia zdecydowanie bliżej było mu do jazdy na wózku inwalidzkim niż do chodzenia, a co dopiero do tańca. Życie potrafi jednak zaskakiwać. Okazało się, że dla pasji nie ma rzeczy niemożliwych – zwłaszcza gdy jest się odpowiednio zdeterminowanym i trafi się na instruktorów zarażających taneczną zajawką.
Oeslle Lucena
Ola & Oeslle - Brazilian Zouk & Lambada | Warsaw | Facebook

Oeslle pochodzi z Brazylii i specjalizuje się w nauczaniu brazylijskiego zouka i lambady. Wcześniej trenował „danca de salao” (Forró, Bolero, Samba), bachatę i kizombę. W 2017 roku dołączył do studia Barracão da Dança, gdzie trenował go Daniel Darbello, Matheus Franco i Nina Darbello. W Europie był szkolony przez Renato Veronezziego, Pedrinho Mattosa, Lindę Mattos i kilku innych artystów. Oeslle uwielbia konkursy i występy. Był częścią 4 brazylijskich grup choreograficznych i brał udział w kilku konkursach, także Jack & Jill.

Dorota Sawa
Na warszawskie parkiety trafiła kilka lat temu zaczynając od bachaty, niemniej jednak to zouk bardzo szybko pochłanął ją bez reszty. W tańcu ceni sobie emocje i kontakt między partnerami, a samego zouka kocha za przestrzenność i płynność.
Swoje umiejętności sceniczne zdobywała występując z grupami choreograficznymi Zoukuny Team, Lady Kuna oraz Vera Ladies Project Wg Doroty taniec jest lekiem na całe zło, dlatego na zajęciach stawia przede wszystkim na przyjazną atmosferę tak aby każde spotkanie z tańcem było świetną zabawą.
Prywatnie z zawodu jest fizjoterapeutką, więc jej uwaga zawsze jest skierowana na technikę i bezpieczeństwo naszych kręgosłupów.
Julia Bunikowska
​​Julia swoje pierwsze kroki taneczne stawiała w wieku 7 lat. Początki to zarówno taniec nowoczesny jak i towarzyski, jednak ten drugi okazał się zdominować działalność taneczną Julii i z nim związała się na długo. Posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S” zarówno w tańcach latynoamerykańskich jak i standardowych. Julia była dwukrotną finalistką Mistrzostw Polski w 10  tańcach w kategorii 16-20 lat oraz powyżej 19 lat, a także wielokrotną Mistrzynią Okręgu Wielkopolskiego. 
Obecnie poza tańcem towarzyskim koncentruje się również na innych stylach tanecznych takich jak high heels czy commercial. Posiada również doświadczenie sceniczne zdobyte podczas pracy przy produkcjach telewizyjnych i koncertach na przykład: "Jaka to melodia", ''You Can Dance- Nowa Generacja'', "Wakacyjna Trasa Dwójki", "Sylwester Marzeń ". Dużą radość sprawia jej praca w roli instruktora i możliwość przekazywania zdobytych umiejętności innym. Julia jest osobą o pozytywnym usposobieniu, szybko nawiązującą relacje z ludźmi.
Aleksandra Kałużny
Tancerka, choreografka i instruktorka tańca irlandzkiego.
W latach 2014-2018 zrzeszona z An Coimisiún Le Rincí Gaelacha (CLRG). Wielokrotna laureatka zawodów międzynarodowych, m.in. w Austrii, Czechach i Słowacji. Umiejętności taneczne szkoliła pod okiem najlepszych polskich i zagranicznych nauczycieli, mi.in Lisa Delaney, Leanne Gray, Caroline Gray (Lord od the Dance).
Od 2018r. współtwórczyni zespołu Damhsa Alainn, z którym występuje na największych celtyckich festiwalach w Polsce oraz współorganizuje własne spektakle taneczne i wydarzenia kulturowe.
Absolwentka Szkoły Artystycznej ROE, gdzie szkoliła umiejętności z zakresu pedagogiki tańca oraz choreografii.
Tańca irlandzkiego naucza od 2017r. prowadząc nie tylko regularne zajęcia w Warszawie, ale także warsztaty w całym kraju. Stale uczestniczy w szkoleniach instruktorskich i trenuje inne style taneczne (taniec współczesny, akrobatyka powietrzna), aby móc swoim uczniom przekazywać jak najlepszy warsztat poparty różnorodnym doświadczeniem i technikami treningowymi.
W 2022r. dołączyła do międzynarodowego zespołu Fusion Fighters, z którym występowała na największym irlandzkim festiwalu Fleadh Cheoil w Mullingar w Irlandii.
Karolina Husso
Paweł x Karolina - Bachata | Warsaw | Facebook​​

Karolina odkryła bachatę w 2020 roku tuż przed pandemią, która zmusiła cały świat do zatrzymania się na jakiś czas. To właśnie, gdy świat się zamykał, jej pasja do tańca zaczęła rosnąć. Jej podróż w stronę bachaty była równie niespodziewana jak pandemia. Rozpoczęło się od darmowych zajęć w klubie w Helsinkach, później pasja zaprowadziła ją do Malagi w Hiszpanii a następnie prosto do Warszawy :)

Jej podróż obejmowała tysiące godzin tańca, setki niesamowitych tańców towarzyskich z ludźmi z całego świata oraz dziesiątki warsztatów z najlepszymi instruktorami.
Dzięki jej doświadczeniu zawo​​dowemu jako fizjoterapeuty dobrze rozumie ruch i anatomię, co pozwala jej udzielać szczegółowych informacji zwrotnych i wskazówek, jak poprawić swoją technikę.
Jako była gimnastyczka potrafi być perfekcjonistką i bardzo wymagającą osobą. Jednak najważniejsze dla niej w tańcu, a zwłaszcza na zajęciach, jest to, żeby każdy czuł się dobrze i dobrze się bawił.
Ponieważ Karolina nie mówi jeszcze po polsku, będzie Was uczyć po angielsku i hiszpańsku. Chętnie wyjaśni również po fińsku lub szwedzku, jeśli szukacie dodatkowego wyzwania ;)
Karolina Kamińska
Związana z tańcem przez połowę swojego życia. Zaczynała od solowych stylów takich jak hip hop, czy contemporary jazz. 8 lat temu rozpoczęła przygodę z tańcami socjalowymi, takimi jak salsa, kizomba, zouk, jednak to bachata skradła jej serce i stała się jej największą pasją. W tańcu najważniejsze jest dla niej poddanie się muzyce, podążanie za prowadzeniem partnera i odpuszczenie kontroli. Uważa, że taniec jest świetnym sposobem na wyrażenie emocji oraz naukę świadomości własnego ciała i kobiecości. Nieustannie rozwija się m.in. w grupach choreograficznych.
Łukasz Komorowski
​​Człowiek z wrodzonym ADHD przez co ruch zawsze był mu niezwykle bliski. Jego talent wspomagany przez niespożyte zasoby energii i ambicji sprawiły, że bardzo szybko rozwijał swe umiejętności taneczne. W tańcu ceni sobie nie tylko technikę, ale przede wszystkim emocje, pasję i kontakt między partnerami.
Na jego zajęciach panuje niezmiennie atmosfera zabawy, jego optymizm i pozytywne nastawienie udziela się kursantom, a otwartość i łatwość w nawiązywaniu relacji międzyludzkich sprawia, że podczas zajęć wszyscy czują się jak na spotkaniu w gronie dobrych znajomych.
Natalia Skoczeń
​​Taniec jest ​jej ogromną pasją i sprawia ​jej​ dużo radości, tańcz​y​ już od 6 roku życia. Uwielbia​ ​rytmy latino​, a także kocha pracę z ludźmi​,​ więc postanowiła to połączyć, dlatego została instruktorem zumby. Jest instruktorem już 5 lat, lubi​​ dawać wycisk na zajęciach, a także zara​ża​ swoją pozytywną energią!
Natalia Żołądź
Zakochana w tańcu od 13 lat. Pochodzi z Małopolski, gdzie pierwsze kroki stawiała w Cheerleadingu, zdobywając wraz ze swoim zespołem tytuły Mistrza Polski oraz Europy. Po pewnym czasie postanowiła zmienić tor swojej tanecznej drogi i rozpocząć przygodę z tańcem nowoczesnym. Nie spodziewała się, że stanie się on najważniejszą częścią jej życia. Dzięki determinacji i ciężkiej pracy miała okazję prezentować swoje umiejętności na licznych koncertach jako tancerka zespołu „Ich Troje”, a także wystąpić w teledysku „Górą Ty!” Golec uOrkiestra, Gromee oraz Bedoesa. Na swoim koncie posiada wiele pokazów oraz projektów tanecznych. W 2022 roku miała okazję współpracować z raperem Wac Toja, zostając choreografką oraz tancerką na jego trasie koncertowej. Kiedy chęć rozwoju stała się jeszcze większa, postanowiła wyjechać na pół roku do Stanów Zjednoczonych, gdzie uczyła się od najlepszych choreografów w Miami na Florydzie, a także od znanych nauczycieli tańca z Los Angeles. Jej talent został doceniony i zauważony, co doprowadziło ją na scenę DanceEX Showcase Miami, gdzie wraz z innymi tancerzami wystąpiła prezentując choreografię Malu Lucero (tancerki artystów Daddy Yankee, Pitbull, Sean Paul, Maluma). Największą inspiracją było dla niej uczęszczanie do szkoły Showstopper Miami, gdzie regularnie trenowała z Susie Garcia, biorąc classy Stage Experience’u, High Heels oraz Jazz Funk. Oprócz dużego doświadczenia zdobytego w USA, cały czas swoje umiejętności rozwija również w Polsce. Od roku należy do programu Heels Movement Nikoli Piotrowskiej na poziomie Advanced, a w​ ​wolnym czasie regularnie uczęszcza na Open oraz Master classy z różnych styli tanecznych.Najbliższym jej sercu jest taniec High Heels, który jest bardzo różnorodny i może łączyć w sobie niezliczoną ilość styli tanecznych. Jej własny charakter tańca można określić jako „ekspresyjny”. Dla niej najważniejsze w tańcu są emocje, intencja i to jak przekaże się konkretną historię swoim ruchem. Taniec dla Natalii jest czymś, co pomaga w trudnych chwilach. Kiedy nie możemy czegoś wypowiedzieć słowami, możemy wypowiedzieć to naszym tańcem! I takim właśnie nastawieniem chce zarazić innych ludzi.
Violetta Pióro

Swoją drogę z tańcem rozpoczęła w 2008 roku od tańców solo latyno-amerykańskich. Trenowała również Pole Dance i Sexy Dance. W 2013 roku trafiła na zajęcia Bachaty w parach i w tym stylu zakochała się bez pamięci! Od tego momentu nie da się jej ściągnąć z parkietu bez użycia siły. Szybko zdała sobie sprawę, że w tańcu najważniejsze są dla niej emocje, zmysłowość i kontakt z partnerem. To sprawia jej niesamowitą przyjemność i radość. Teraz stara się przekazać swoją wiedzę innym w taki sposób, aby taniec poprawiał nastrój i pomagał świetnie się bawić!

Obecnie prowadzi kursy Bachaty w parach jak i solo. Stworzyła trzy swoje grupy choreograficzne: VIP Sexy Dance Project, VIP Sexy Dance Burleska Project  oraz VIP Bachata Ladies Project, które występują na Polskich i zagranicznych scenach! Weekendami oraz na wyjazdach tanecznych prowadzi Warsztaty BootCamp z Bachaty Solo oraz Sexy Dance.

W 2017 roku brała udział w projekcie World Team Project Daniela&Desiree w choreografii „Lalala” pod okiem trenerów Mariki i Jacentego Matysów.Tańczyła w grupie choreograficznej Formacja Bachata Ambassadors oraz Choreo Mambo Maniacs Mariki i Jacentego Matysów.

Tańczy w grupie tanecznej Tancerze.pl, gdzie możecie ją zobaczyć w wielu różnorodnych choreografiach i stylach, takich jak Samba Brazylijska, Rock&Roll, Jazz, Boolywood i wiele innych!
Marcelina Stępińska

Anna Czubak
Z zawodu psycholog. Z zamiłowania tancerka, żeglarz, podróżniczka oraz miłośniczka koni. Z tańcem i sportem jest związana od dziecka: taniec towarzyski, balet, salsa kubańska, pole dance, akrobatyka, salsa liniowa, aż w końcu w 2012r przyszedł czas na bachatę , kizombę i UrbanKiz. Od 7 lat instruktorka bachaty i Urban kiz warszawskich szkół tanecznych. Obecnie wciąż inwestuje w swój warsztat taneczny biorąc udział w licznych festiwalach w kraju jak i za granicą. Na swoich zajęciach stawia na dobrą energię oraz naturalność ruchu. W tańcu ważne są dla niej emocje, interpretacja muzyki oraz kontakt z partnerem.
Aleksandra Kowalczyk
Ola przez wiele lat kształciła się w technikach tańca jazzowego, klasycznego oraz współczesnego. W wieku 17 lat trafiła na swoje pierwsze zajęcia salsy liniowej i od razu zakochała się w tańcach socjalowych. Bardzo szybko poznała Bachatę Sensual oraz Zouka Brazylijskiego, które stały się jej ulubionymi stylami.

Ola ma duże doświadczenie instruktorskie zarówno w Polsce jak i za granicą. Zaczeła uczyć już w 2016r. i od tego czasu prowadzi regularne zajęcia w warszawskich szkołach tańca. Ola jest absolwentką kierunku Choreografia i Techniki Tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi, występowała na deskach teatru tańca, ukończyła również kurs instruktora pilatesu. W trakcie swoich zajęć Ola zwraca uwagę na wiele technicznych smaczków nie zapominając o dobrym humorze i zabawie. Uczy dobrych nawyków oraz zdrowego ruchu, który przydaje się nie tylko w tańcu. Ważne jest dla nie indywidualne podejście do każdego kursanta i podkreślanie jego naturalnych zdolności.

Dominik Liss
Z tańca towarzyskiego do zouka​! W latach młodzieńczych Dominik poznał taniec towarzyski, a następnie zaczął uczył w największej szkole tańca w Wiedniu. Kilka lat później zaczęła się przygoda z zoukiem. Wyjątkowe połączenie tańca, kreatywności jakie daje ten styl oraz wspaniałych ludzi powoduje, że Dominik tańczy ten styl do dziś. W tym czasie Dominik uczestniczył w wielu międzynarodowych festiwalach zoukowych i uczył się od najlepszych instruktorów. Występował na scenie Wiedniu oraz Budapeszcie w ramach zoukowej grupy choreograficznej prowadzonej przez jego pierwszy instruktorów Alli&G-Zouka. „Mniej znaczy więcej!” Zadaniem Leadera jest sprawienie przyjemności sobie i przedewszysktim partnerce. Dla Dominika najważniejsze w Zouku jest zapewnienie tej przyjemności prostymi i dobrze opanowanymi technikami.
Julia Kozioł
Instruktorka sexy dance, oraz performerka burleski. Na zajęciach wykorzystuję elementy tańców afrykańskich tj. twerking czy belly dance. Moje choreografie w dużej mierze składają się z floor worku, który urozmaicam elementami akrobatyki, a czasem również tańcem na rurze oraz przy krześle. Na zajęciach, zależy mi, żeby każda kursantka mogła uwolnić swoją kobiecość oraz seksapil. Kluczowym elementem w tańcu oraz w życiu jest pewność siebie i taką energię chcę
przekazywać na zajęciach.

Joanna Łapko
Certyfikowana instruktorka stretchingu. Swoją przygodę ze sztuką rozpoczęła w wieku 4 lat, rozpoczynając naukę gry na skrzypcach. Zdobyła wykształcenie muzyczne, czerpiąc wiedzę od doświadczonych skrzypków. Później w jej życiu pojawił się taniec, dzięki któremu odkryła korzyści płynące ze stretchingu. Łączy więc miłość do ruchu z muzyką. Jej najważniejszą stretchingową zasadą jest to, żeby czerpać z niego przyjemność. Uczy jak zatroszczyć się o swoje ciało i rozciągać się w zgodzie z jego aktualnymi potrzebami.
Zouk_Besties
Prężnie działający duet zoukowo - lambadowy, który spełnia swoje talenty zarówno nauczając zouka brazylijskiego oraz lambady, jak i występujący w roli DJskiej podczas zoukowo-lambadowych imprez :) 
Filip Konarkowski
@konarkowskifilip

Absolwent studiów licencjackich kierunku Taniec o specjalności Tancerz/Choreograf na Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi. Przez rok szkolił się w Stanach Zjednoczonych gdzie rozwijał swój warsztat u najlepszych pedagogów z całego świata. W Nowym Jorku brał udział w licznych warsztatach w szkołach takich jak Gib-ney Dance Studio, Mark Morris Dance Center, Peridance Center, gdzie czerpał wiedzę od czołowych nauczycieli tańca współczesnego w USA tj. Cameron McKinney (Kizuna Dance Company), Jessica Smith (Dual Rivet), Wesley Ensminger, Yin Yue (YYDC). Był również uczestnikiem NYC Winter GagaLab Intensive 2022, gdzie szkolił się u pedagogów i tancerzy z Batsheva Dance Company takich jak Shamel Pitts, Kyle Scheurich czy Kelvin Wu. Brał udział w licznych Company Masterclasses w Chicago oraz Milwuakee z takimi pedagogami jak Mike Tyus (Jacob Jonas The Company), Laura Wade, Nick Pupillo (Visceral Dance Chicago), Breaden Barnes, Michelle Meltzer, Morgan Williams (Water Street Dance Company).

W latach 2020/2021 współpracował z Kieleckim Teatrem Tańca, gdzie zbierał doświadczenie jako pedagog i choreograf, biorąc udział w Rezydencji Warsztatowo - Choreograficznej Przestrzenie Sztuki 2020
oraz jako tancerz zespołowy pracując z takimi choreografami jak Elżbieta i Grzegorz Pańtak, Zuzanna Dinter-Markowska, Katarzyna Joanna Myrda, Dawid Pieróg, Aleksander Staniszewski, Mateusz Wróblewski.

Od 2018 roku związany z łódzkim kolektywem artystycznym Connecting Arts kierowanym przez Darię Szymańską, z którym współtworzył projekty filmowe i warsztatowe m.in. ,,Contem-porary Exalt Experience!! czy też ,,breathing.lodz!! dla Dotknij Teatru 2019. Wystąpił również na Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym ,,Retroperspektywy!' 2021 w spektaklu pdt ,,Link!! (w reżyserii Darii Szymańskiej).

Swój warsztat nieustannie wzbogaca poprzez poszukiwanie swojej ścieżki tanecznej w różnych technikach oraz metodach wspomagania treningu tanecznego takich jak Yoga czy Pilates. W jego poszukiwaniach ruchowych fascynuje go pozyskiwanie siły oraz świadomości ciała, poprzez wszelakie zadania i wskazówki pozyskiwane z procesu improwizacji. Regularnie prowadzi zajęcia z techniki tańca współczesnego na różnych poziomach zaawansowania, zarówno dla młodzieży jak i dorosłych.
Anita Major
Anita Major - Certyfikowany Instruktor Sportu ze specjalizacją Tańca Jazzowego. Tancerka z kilkuletnim doświadczeniem pracy w teatrze musicalowym Studio Buffo. Zaangażowana w projekty telewizyjne m.in. takie jak Plejada Gwiazd, czy Sylwester w Polsacie. Współtwórczyni taneczno-wokalnych utworów i klipów na YouTube. Inspiruje ją łączenie stylów tanecznych, które poznaje podczas podróży po świecie od rdzennych tancerzy m.in. na Kubie, czy w Afryce. Choreograf, prowadząca warsztaty taneczno - teatralne, z tańca musicalowego, jazzowego czy wyrazu scenicznego dla dorosłych oraz dzieci. Zdobywczyni wielu tanecznych solowych i zespołowych nagród. Obecnie najbliższe są jej style taneczne, które umożliwiają budowanie pewności siebie, wyrazu artystycznego oraz celebrowanie kobiecości poprzez wyraziste, sensualne i płynne ruchy, takie jak sexy dance, jazz dance, dlatego najbardziej cieszy ją praca z kobietami. Aktualnie, jako studentka 4-go roku psychologii, łączy wiedzę psychologiczną z zagadnieniami tańca, aby w ten sposób dotrzeć do najgłębszych zakątków ludzkiej psychiki, pomagając rozwijać pewność siebie i odkrywać swoje możliwości w pracy z ciałem.
Wiktoria Elgas

Tancerka, choreografka, kwalifikowana instruktorka tańca, stretchingu oraz akrobatyki sportowej. Od dziecka nierozerwalnie związana z aktywnością fizyczną. Ukończyła z wyróżnieniem Mazowiecką Akademię Tańca i Teatru na specjalizacji taniec jazzowy pod kierownictwem Piotra Galińskiego oraz Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale wychowania fizycznego ze specjalizacją trenerską z akrobatyki sportowej. Na przestrzeni lat wielokrotnie uczestniczyła w różnego rodzaju warsztatach, kursach oraz szkoleniach w Polsce i za granicą z zakresu tańca, akrobatyki, stretchingu, przygotowania motorycznego i innych, niekiedy będąc członkiem wyselekcjonowanych grup jak np. na warsztatach 10na10 Polska. Najlepiej czuje się w tańcu jazzowym i współczesnym, jednakże inne style taneczne nie są jej obce.

W okresie 2000 - 2013 zawodniczka formacji „Avocado”, z którą miała szansę wziąć udział w licznych turniejach tanecznych rangi ogólnopolskiej jak i międzynarodowej w ramach Polskiej Federacji Tańca oraz International Dance Organization, gdzie uzyskała m.in. tytuł Wicemistrza Polski. W latach 2013 - 2018 tancerka Teatru Tańca Sway w Warszawie pod kierownictwem Anny Wielogórskiej, gdzie doskonaliła się głównie w tańcu jazzowym. Od 2019 roku jest członkiem Sopockiego Teatru Tańca. Wystąpiła w spektaklach: „Siódma Pieczęć”, ”TAB’ – Nowy początek”, który w latach 2020-2021 znalazł się w repertuarze Polskiej Sieci Tańca oraz w międzynarodowym projekcie „RAMBERT.TRYPTYK”. Ponad to, brała udział w takich produkcjach jak „Wymurzanie wolności” dla Transgatunkowego Teatru Sfinks na murach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, „Nie Rób Scen” z grupą projektową Sopockiego Teatru Tańca, w pracach dyplomowych „Fabryka” i „(Dis)connected” prezentowanych na scenie kameralnej Teatru Wielkiego oraz w programach telewizyjnych Got to dance i Mam Talent. W 2021 r. została tancerką w Gali Musicalowej Andrew Lloyda Webbera dla agencji 3 FOR 1 TRINITY ARTISTS, lecz z powodu pandemii tournée zostało odwołane.


Na co dzień pracuje głównie z grupami tanecznymi prowadząc zajęcia stacjonarne jak i wyjazdowe warsztaty z zakresu tańca jazzowego, współczesnego, akrobatyki i stretchingu. Jej choreografie i działalność trenerska niejednokrotnie zdobywały podium na turniejach rangi Mistrzostw Polski czy Europy w federacjach PFT, WADF oraz PZSCH.
Julia Siedlaczek
Pogodna​, uśmiechnięta pasjonatka tańca, która od dziecka marzyła by zostać tancerka. Zawsze czuła w sobie ogromny dryg do tańca, ale dopiero w dorosłym życiu postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć realizować moje marzenia taneczne. 

Przez kilka lat poszukiwała tego jedynego stylu tańca, który chwyci mnie za serce i pozwoli wyrazić siebie w sposób, który zawsze pragnęła. Próbowała swoich sił tańcząc hip hop, commercial, twerk, nawet zumbę - każdy z tych styli miał swój niepowtarzalny urok, ale to Bachata skradła j​ej serce i stała się j​ej prawdziwą miłością. Ta zmysłowa i emocjonalna forma tańca pozwala j​ej wyrazić uczucia w sposób, którego nigdy wcześniej nie doświadczyła. Bachata stała się j​ej drogą do głębokiego wyrażania siebie, a taniec stał się integralną częścią j​ej życia. 

Co jeszcze możecie się o ​niej dowiedzieć? 

Należy do grupy zdolnych i pięknych Bachateras "Alma Latina" by Klaudia Perdek. Razem z grupą bierą udział w wielu pokazach tanecznych, podbijając serca widzów muzyką i tańcem.

​Jej osiągnięcia to 3 miejsce z grupą choreograficzną Adrianna Ladies Team na Bachata Champions Festival Cracow 2023​ oraz 2 miejsce International Bachata Summer Championship Croatia 2023​. 
Rafał Witkowski

Aleksandra Nowak

Eduard Moreno

Martyna Szatkowska

Zuzanna Kidziak

Behnam Rahbarifard

Krzysztof Łuczak

Monika Daniluk

Osi Osam-Gyaabin

Zuzanna Sielczak

Natalia Kawa

Michalina Kuklińska

Kata Okuszko

Paulina Stocka

Beniamin Citkowski

ABRA STUDIO
O NAS
ZAPISZ SIĘ NA KURS
DLA KURSANTÓW
KONTAKT