Grafik 2023


Oto grafik zajęć na tydzień 30.01-05.02.2023!  

W nowym sezonie przygotowaliśmy dla was mnóstwo różnych kursów - zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę z tańcem, tych, którzy szlifują swoje umiejętności, jak i parkietowych wymiataczy.


Wszystkie informacje o zajęciach aktualizujemy na bieżąco. Poniżej znajduje się grafik obowiązujący w aktualnym tygodniu, natomiast w celu sprawdzenia nadchodzących startów kursów lub zapisania się, odwiedź zakładkę GRAFIK & ZAPISY - wystarczy wybrać kurs i kliknąć zapisz się!


PONIEDZIAŁEK
Możliwość wynajęcia sali do godz 17:00
17:00 - 18:00
LADY STYLE
poziom Open
Julia Bunikowska
17:00 - 18:00
BACHATA SOLO
poziom P3+
Julia Martowicz
17:00 - 18:00
BACHATA SOLO
poziom P2
Marta Adamczyk
18:00 - 20:05
BACHATA SENSUAL
poziom P4
Julia & Dawid
18:05 - 19:05
TANIEC TOWARZYSKI
poziom P1
Julia Bunikowska
18:00 - 20:05
BACHATA SENSUAL
dodatkowy nabór na poziom P3
Marta & Damian
19:05 - 20:05
SALSA ON1
poziom P3
Karolina & Marcin
20:10 - 21:10
BACHATA
poziom S1
Julia & Dawid
20:10 - 21:10
ZOUK BRAZYLIJSKI
poziom P1
Dorota & Michał
20:10 - 21:10
SALSA ON1
poziom P4
Karolina & Marcin
21:15 - 22:15
BACHATA
poziom S3
Julia & Dawid
21:15 - 22:15
SALSA ON1
poziom S2
Karolina & Marcin
21:15 - 22:15
BACHATA
poziom S1
Maja & Łukasz
BACHATA PRACTISE 22:15-01:00SALSA PRACTISE 22:15-01:00
WTOREK
Możliwość wynajęcia sali do godz 17:00
17:00 - 18:00
ZUMBA
poziom P1
Natalia Skoczeń
17:00 - 18:00
HIP HOP
poziom P-open
Julia Sołtysiak
17:15 - 18:15
SENSUAL BODYMOEVEMENT-HEADMOVEMENT
P-open
Amelia Kicińska
18:00 - 19:00
Bachata Ladies Video Project
poziom S-Open
Klaudia Perdek
18:05 - 19:05
KIZOMBA FUSION
poziom S-Open
Marashe
18:20 - 20:25
BACHATA SOCIAL FLOW
poziom S2
Amelia & Rafał
19:05-20:05
ALMA LATINA
poziom S/Z
Klaudia Perdek
19:10 - 20:10
KIZOMBA FUSION
poziom S-Open
Marashe
20:10 - 22:15
ZOUK BRAZYLIJSKI
poziom S-open
Patrycja & Piotr

20:15 - 22:20
BACHATA DINAMICA
poziom Pre-Master
Klau & Nikita
20:30 - 22:35
BACHATA SENSUAL
poziom P3
Amelia & Rafał
ZOUK PRACTISE
22:30-01:00
ŚRODA
Możliwość wynajęcia sali do godz 17:00
17:00 - 18:00
BACHATA SOLO
poziom P3
Daria Dudek
17:00 - 18:00
SALSA SOLO ON2
poziom P2
Maja Borkowska
17:00 - 18:00
BALET
poziom P1
Maria Szymańska
18:05 - 19:05
BACHATA SENSUAL
poziom P3
Daria & Dawid
18:00 - 20:05
BACHATA SENSUAL
poziom P1
Julia & Sambor
18:05 - 19:05
STRETCHING
poziom P1
Maria Szymańska
19:10 - 20:10
BACHATA SENSUAL
poziom P4
Daria & Dawid
19:10 - 20:10
TANIEC UŻYTKOWY
poziom P3
Iwona Węglińska
20:15 - 22:20
ZOUK BRAZYLIJSKI
poziom P3
Patrycja & Piotr
20:10 - 21:10
BACHATA SENSUAL
poziom S1
Julia & Dawid
20:15 - 22:20
BACHATA EMOTIONS
poziom S2
Oliwia & Sambor
21:15 - 22:15
BACHATA SENSUAL COMBINATIONS
poziom S1
Julia & Dawid
CZWARTEK
Możliwość wynajęcia sali do godz 17:00
17:00 - 18:00
TECHNIKA TAŃCA
poziom P1
Jacek Foltyn
17:00 - 18:00
BOOTY DANCE FUSION
poziom Open
Dunia Pacheco
17:00 - 18:00
BACHATA SOLO
poziom P-open
Adriana Drozdowicz
18:00 - 19:00
STRETCHING
poziom P1
Jacek Foltyn
18:05 - 19:05
AFRO HOUSE
poziom open
Dunia Pacheco
18:00-20:05
BACHATA DINAMICA
poziom S-open
Klau & Nikita
19:05-20:05
BACHATA
DOMINICANA
poziom P-Open
Duda & Adriana
19:05 - 20:05
KIZOMBA
poziom S2
Vamula
20:10 - 21:10
BACHATA
TECHNIKI SOCJALOVE
poziom S-Open
Duda & Adriana
20:10 - 21:10
SEMBA
poziom S2
Vamula
20:10 - 21:10
TECHNIKA BACHATY
poziom Open
Klaudia Perdek
21:15 - 22:15
BACHATA SENSUAL
poziom Pre-Master
Duda & Adriana
21:15-22:15
High Heels
poziom P1
Natalia Żołądź
21:15 - 22:15
TANIEC IRLANDZKI
poziom P2
Aleksandra Kałużny
PIĄTEK
Możliwość wynajęcia sali do godz 17:00
17:00-18:00
Hip Hop & Commercial
poziom P1
Hania Dudzic
Możliwość wynajęcia sali17:00-18:00
BALET DLA DOROSŁYCH
poziom P2
Maria Szymańśka
18:05 - 19:05
BACHATA LADIES STYLING
poziom P-open
Amelia Kicińska
18:20 - 20:25
ZOUK BRAZYLIJSKI
poziom S1
Dorota & Michał
18:05 - 19:05
TANIEC TOWARZYSKI
poziom P4
Iwona Węglińska
19:10 - 20:10
BACHATA SENSUAL
PARTY STARTER
poziom P-open
Amelia & Rafał
19:10 - 20:10
TANIEC UŻYTKOWY
poziom P4
Iwona Węglińska
20:15 - 22:20
BACHATA SENSUAL
PARTY STARTER
poziom S1/S2
Amelia & Rafał
20:30 - 21:30
TANIEC UŻYTKOWY
poziom Open
Iwona Węglińska
20:15 - 22:20
BACHATA SENSUAL
poziom P1
Karolina & zast. Maksymilian Filiks
SOBOTA
Możliwość wynajęcia sali przez cały dzień
NIEDZIELA
Możliwość wynajęcia sali do godz 18:00
18:45 - 20:50
BACHATA SENSUAL
poziom P1
Maja & Łukasz
18:45 - 20:50
BACHATA SENSUAL
poziom S-open
Karolina & zast. Łukasz Komorowski
18:45 - 19:45
TANGO ARGENTYŃSKIE
poziom P2
Ola & Rafał
19:50-21:55
TANGO ARGENTYŃSKIE
poziom P1
Ola & Rafał
ABRA STUDIO
O NAS
ZAPISZ SIĘ NA KURS
DLA KURSANTÓW
Abra Zouk Festival
KONTAKT