Zajęcia specjalne

Kochamy rozwój i wprost uwielbiamy stwarzać warunki do poszerzania tanecznych horyzontów! Dlatego w weekendy stworzyliśmy regularne ZAJĘCIA SPECJALNE, charakteryzujące się zmiennością tematów i rotacją prowadzących, na których zgłębisz tajniki rozmaitych stylów tanecznych oraz będziesz mieć okazję pracowania z przeróżnymi instruktorami <3 

Sobota z Dúnią Pacheco 7 sierpnia!


Zapraszamy na sobotę z Dúnią Pacheco! <3

W programie:
1h Kilapanga
1h Afro-house
1h kuduro rebolado (biodra)

KILAPANGA

To przepis na wszystko.
To ruch, to taniec, to Twoje ciało w połączeniu z muzyką.
To moment, w którym wychodzisz ze swojej życiowej roli.
To tyle i aż tyle.

Czasami ta chwila zapomnienia wydaje się być naszym szczytem marzeń.
Dúnia pomoże Ci to marzenie spełnić.

Nauczysz się, jak tańczyć kilapangę, byś mogła:
- pozbyć się stresu
- rozluźnić swoje ciało
- mieć na co dzień lepszy humor
- efektywniej pracować
- zapomnieć o wszystkim i skupić się na sobie

Dunia o Kilapandze:
'Już od 12 lat mam przyjemność obserwować, jak moje kursantki podczas tańca wyrzucają z ciała problemy i wyzwalają w sobie pozytywną energię - w taki sam sposób, w jaki ja nauczyłam się tego w moim rodzinnym kraju, Angoli. To właśnie tam odkryłam, że taniec jest najlepszym lekarstwem na stres.

Pragnę podzielić się tą wiedzą oraz pozytywnym uniesieniem również z Tobą.

Będziemy tańczyć boso, krzyczeć i przede wszystkim odkrywać swoje ciało w tańcu.
To doświadczenie będziesz mogła przeżywać również na co dzień, praktykując kilapangę w swoim domu!'

AFROHOUSE

Taneczna technika afro-house’a bazuje zarówno na tradycyjnych i współczesnych tańcach afrykańskich. Podobnie jak kuduro, koncentruje się na indywidualnej interpretacji muzyki, opartej na zbiorze ruchów różnych partii ciała. Część kroków i figur tanecznych nie ma nazw i jest kreowana spontanicznie. Inne z kolei nazywane są identycznie, jak dedykowane im utwory muzyczne (tytuł piosenki = nazwa kroku/figury).

Krokiem podstawowym afro-house jest “abrir” (po portugalsku: otworzyć, otwierać). Na jego bazie powstają różne wariacje tego kroku. Często spontanicznie lub kreowane specjalnie przez tancerzy i instruktorów tańca. Mimo tego, że krok ten dynamicznie ewoluuje, to wciąż jest charakterystyczny dla tego stylu tańca.

Afro-house jest ulicznym tańcem, które wymagają znakomitego poczucia rytmu, świadomości ciała, izolacji i koordynacji ruchowej. Charakter tych tańców pozwala rozładować wszelkie napięcia. Umożliwia swobodną ekspresję swoich emocji, temperamentu i siebie samego. Z racji tempa błyskawicznie dostarcza dużej dawki endorfin!

DUNIA - BIO

Dúnia Pacheco (czyt. Paszeku) - urodzona w Angoli, mieszkająca w Polsce, tańcząca po całym świecie. Swoją rodzinną kulturę przekuła w pasję, a później sposób na życie. Założycielka pierwszej w Polsce rewii afrykańskiej - Mulemba, organizatorka i dyrektorka artystyczna „KuduroMania Festival”, a przede wszystkim instruktorka tańca, promująca rozwój oraz akceptacji ciała wśród swoich kursantek. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Znana jako “mentorka tańca”.

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: https://www.abra-studio.pl/polityka-bezpieczenstwa-sanitarnego
CENNIK: https://www.abra-studio.pl/cennik
WYDARZENIE NA FB: https://www.facebook.com/events/183853430215010/
ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA https://www.facebook.com/groups/281739006018257/
Trzymajcie się cieplutko i zdrowo From Abra with Love ❤ www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Contemporary jazz dla początkujących! 14 sierpnia


Na zajęciach specjalnych z tańca Jazzowego nauczycie się ogólnej techniki tanecznej, wzmocnicie ciało i odkryjecie siebie na nowo.

Zajęcia składają się z rozgrzewki, stretchingu, części merytorycznej i nauki choreografii. Poznacie wiele możliwości ekspresji i pokazywania emocji w tańcu. Na zajęciach będziecie tańczyć różnorodne elementy tańca jazzowego do muzyki. Te krótkie choreografie, w których będziecie mogli ponieść się emocjom sprawią, że poczujecie się swobodnie w tańcu - nie tylko w contemporary jazz ale również w innych stylach.

Zajęcia skierowane dla osób początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem ale również dla osób, które tańczą salsę, bachatę, kizombę, tango lub inne odmiany jazzu.

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
https://www.abra-studio.pl/polityka-bezpieczenstwa-sanitarnego

CENNIK: 
https://www.abra-studio.pl/cennik

WYDARZENIE NA FB:
https://www.facebook.com/events/187600639965244

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA
https://www.facebook.com/groups/281739006018257/

Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
From Abra with Love ❤
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

West Coast Swing dla początkujących! 14-15 sierpnia


Chcecie się świetnie bawić w wolnym czasie i poznać taniec, który można zatańczyć do praktycznie każdej piosenki? Przyjdźcie na zajęcia specjalne dla początkujących z West Coast Swing!

West Coast Swing (w skrócie: WCS lub West) to taniec w parach, który powstał w USA. Jego historia sięga lat 50-tych XX-tego wieku, więc jest stosunkowo nową formą taneczną. Wywodzi się z lindy hopa i stąd jego swingowa historia, z jazz’em i blues’em w tle. Najważniejsze jest jednak to, że West to ciągle rozwijający się taniec, który dostosowuje się do obecnie panujących trendów muzycznych. Dzięki temu może być tańczony do większości muzyki słyszanej w radio: od pop’u, przez r’n’b i hip hop, po niektóre kawałki rock’owe. Duże zróżnicowanie muzyki, do której może być tańczony, możliwości improwizacji jakie daje i wszechstronność powodują, że jest obecnie najbardziej swobodnym i uniwersalnym tańcem jaki istnieje.

Taniec naturalny, może nie najłatwiejszy na początku, ale dający najwięcej radości, już od pierwszego zetknięcia się z nim na parkiecie – zdecydowanie polecamy i zachęcamy do spróbowania :) Zapraszamy na nasze regularne praktisy oraz zajęcia, na których będziecie dobrze się bawić i poznacie jeden z najlepszych tańców, jakim dla nas jest West Coast Swing.

Zajęcia poprowadzą absolutnie najlepsi z najlepszych - Marta Nita & Piotr 'Badman' Lenart!

West Coast Swing to ich pasja i uzależnienie ;) Tanecznie próbowali różnych styli, ale to West odpowiada im najbardziej. Od 2012r. regularnie biorą udział w europejskich eventach, ucząc się od najlepszych instruktorów i tancerzy Westa, jak i ucząc innych. Odwiedzili również Stany, by poznać kraj, w którym powstał ten taniec. Dzięki zaangażowaniu i odrobinie szczęścia, udało im się osiągnąć sporo sukcesów konkursowych, ale przede wszystkim zyskać szerokie grono tanecznych znajomych z różnych zakątków świata. 

Prowadzą regularne zajęcia, warsztaty w całym kraju, a także za granicą. Ukończyli szkolenie GPDIA i uzyskali certyfikat potwierdzający oficjalnie możliwość uczenia Westa. Uczyli w Polsce w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Toruniu i Wrocławiu oraz zagranicą: w Helsinkach (Finlandia), Tel Avivie (Izrael), Vancouver (Kanada), Rydze (Łotwa), Berlinie, Bonn, Essen i Kolonii (Niemcy), Trondheim i Gjoviku (Norwegia), Petersburgu (Rosja), Zurychu (Szwajcaria), Karlshamn, Orebro i Umea (Szwecja) oraz Manchesterze i Hemsby (UK). 

Piotrek jest z wykształcenia nauczycielem, dlatego ucząc tańca wykorzystuje metodykę i swoje doświadczenie tak, by każde zajęcia zawierały zarówno dużą dawkę informacji, jak i dobrej zabawy. Lubi rozmawiać i mówić o West Coast Swingu – czasami aż za bardzo i za dużo ;) Obecnie jest najwyżej notowanym tancerzem WCS w Polsce, wyróżniającym się czytelnym prowadzeniem, niesamowitym „connection” oraz umiejącym dobrze bawić się z każdą partnerką. Z parkietu schodzi, gdy absolutnie musi i nigdy nie mówi „nie”, gdy zostanie poproszony do tańca. 

Marta jest „mózgiem” wszystkich warsztatów i zajęć, które prowadzi razem z Piotrkiem. Wśród ich uczniów dobrze znana jest jej pamięć do szczegółów i imion oraz… własnoręcznie robione ciasteczka, rozdawane co jakiś czas, by jeszcze bardziej zachęcać do tańca :) Na parkiecie skupia się przede wszystkim na płynności ruchu oraz technice. Niesamowita „prowadzalność” oraz cierpliwość w tańcu pozwalają jej na dostosowanie się do każdego partnera.

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
https://www.abra-studio.pl/polityka-bezpieczenstwa-sanitarnego

CENNIK: 
https://www.abra-studio.pl/cennik

WYDARZENIE NA FB:
https://www.facebook.com/events/156780186406141

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA
https://www.facebook.com/groups/281739006018257/

Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
From Abra with Love ❤
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Technika obrotów z Zuzą! 21 sierpnia


Często obroty kojarzone są z czymś bardzo skomplikowanym... 

Na tych zajęciach zobaczysz, że potrzebujesz prawidłowego ustawienia ciała i dużo PRAKTYKI, żeby nauczyć się dobrze kręcić!!! Nie ma dobrych obrotów bez ćwiczenia :)

Jeśli chcesz poprawić swoją technikę i nauczyć się różnych obrotów baletowych i jazzowych to zapraszam. Będzie też praca nad silnymi stopami, kostkami i plecami. Te elementy są niezwykle istotne.

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC,
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY !

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
https://www.abra-studio.pl/polityka-bezpieczenstwa-sanitarnego

CENNIK: 
https://www.abra-studio.pl/cennik

WYDARZENIE NA FB:
https://www.facebook.com/events/545364056631858

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA
https://www.facebook.com/groups/281739006018257/

Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
From Abra with Love ❤
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Taniec użytkowy dla początkujących! 21 sierpnia


Nie umiesz tańczyć? To nie dla Ciebie?
To nie prawda!
Tańczyć każdy może!
Udowodnimy Ci to właśnie na kursie tańca użytkowego! 

W jeden dzień, podczas trzygodzinnych zajęć specjalnych, poznasz wachlarz podstawowych figur, które wykorzystasz przy dowolnej, tanecznej okazji. Pokażemy Ci jak bawić się do różnorodnej muzyki i jak niewiele trzeba, by świetnie się bawić :)

Na zajęcia zaprasza mistrzyni ceremonii, Iwona Węglińska, która z olbrzymim powodzeniem prowadzi w Abra Studio kursy Tańca Użytkowego :)

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
https://www.abra-studio.pl/polityka-bezpieczenstwa-sanitarnego

CENNIK: 
https://www.abra-studio.pl/cennik

WYDARZENIE NA FB:
https://www.facebook.com/events/525763641941138

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA
https://www.facebook.com/groups/281739006018257/

Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
From Abra with Love ❤
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Bachata Dinamica 21-22 sierpnia


Bachata Dinamica to autorski styl stworzony przez Nikitę&Klau wyróżniający się niezwykłą energią, dynamicznymi przepływami ruchu oraz autorskimi stylingami.

Esencją stylu jest połączenie techniki tanecznej, wiedzy o ciele i zdrowym ruchu oraz inspiracji z różnych stylów tanecznych. 

Czego nauczysz się na zajęciach specjalnych?
- Jak zrobić swój taniec bardziej dynamicznym i zaskakującym
- Jak tańczyć energicznie, ale płynnie i wygodnie dla partnera/partnerki
- Interpretacji muzyki oraz akcentowania
- Wyjątkowych stylingów i footworków

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
https://www.abra-studio.pl/polityka-bezpieczenstwa-sanitarnego

CENNIK: 
https://www.abra-studio.pl/cennik

WYDARZENIE NA FB:
https://www.facebook.com/events/4009010915863600

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA
https://www.facebook.com/groups/281739006018257/

Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
From Abra with Love ❤
www.abra-studio.pl


Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Bachata - tricki imprezowe z Kot y Edy! 29 sierpnia


Kot & Edy to para petarda, a szczególnie na parkiecie imprezowym! Na zajęciach pokażą Ci jak się dobrze bawić i zarazem zrobić wrażenie na partnerce/partnerze <3 

Edyta Kwaśna
Edyta posiada najwyższą międzynarodową klasę S w tańcu towarzyskim. Ma na swoim koncie udział w licznych turniejach o randze krajowej i międzynarodowej. Była reprezentantką Polski, Hiszpanii i USA. Jej chęć podróżowania i poznawania świata jest tak ogromna, że postanowiła połączyć to z tańcem. Miała okazję dzielić się swoim kunsztem tanecznym w Singapurze, Nowym Yorku czy Barcelonie. Swoje umiejętności doskonaliła na Kubie, która już na zawsze pozostanie w jej sercu. Jak sama mówi, uwielbia współpracę z dziećmi jak i z dorosłymi bo ma okazję czerpać nowe inspiracje i dzielić się swoją największą pasją.
Edyta uwielbia adrenalinę i nowe doświadczenia. W tańcu wyzbywa się krępacji i wszelkich zahamowań. Jest uznawana za bardzo dobrą partnerkę bo wie doskonale jak wczuć się w gorący klimat tańca.

Michał Kot
Michał przygode z tańcem zaczął mając 10 lat, przygodę z tańcem towarzyskim zakończył z Międzynarodową Klasą Taneczną „S” w Tańcach Latynoamerykańskich, oraz tytułem Vice mistrzem Polski w klasie „A”.
Michał ma wyjątkową umiejętność przekazywania zdobytej wiedzy tanecznej. Michał z każdą grupą wiekową potrafi szybko nawiązać świetny kontakt oraz przekazać im swoją wiedzę i umiejętności.
Przygodę z Bachatą rozpoczął w na wakacjach w Hiszpanii. Zakochał się bezpowrotnie.
Znany jest ze swojego poczucia humoru i nauki poprzez wyobraźnię. Michał Od wielu lat jest instruktorem w renomowanych szkołach. Brał udział w produkcjach telewizyjnych takich jak Taniec z Gwiazdami, występuje w teledyskach oraz reklamach, takich jak np Huawei.

Michał Kot i Edyta Kwaśna (Kot y Edy)
Michał i Edyta maja doświadczenie taneczne i trenerskie. Na ich zajęcia trafiają ludzie z różnych stron kraju. Co prawda współpracują ze sobą od 1,5 roku, ale od razu wiedzieli, że to „to”. Ich duet to mieszanka dwóch charakterów. Mają swój własny styl kreowania siebie i wiele pomysłów na przyszłość. Rozwijają swoje umiejętności, u najlepszych trenerów. Są głodni wiedzy jak i przekazywania umiejętności innym. W tańcu Wyzbywają się wszelkich zahamowań i dają się ponieść muzyce. Bachata wymaga od tancerzy dużej świadomości własnego ciała i otwartości na partnera, a tego im nie brakuje! Maja bardzo wysokie aspiracje, oraz wiele marzeń związanych z arena taneczna, za którymi konsekwentnie podążają. Ich wizerunek jest charakterystyczny i na długo zapada w pamięci.

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
https://www.abra-studio.pl/polityka-bezpieczenstwa-sanitarnego

CENNIK: 
https://www.abra-studio.pl/cennik

WYDARZENIE NA FB:
https://www.facebook.com/events/535870564103329

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA
https://www.facebook.com/groups/281739006018257/

Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
From Abra with Love ❤
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Bachata Solo dla początkujących! 4 września


Zapraszamy wszystkie dziewczyny, które chcą nauczyć się tańczyć Bachatę! Na kursie przez dwie godziny nauczycie się kroków podstawowych, obrotów i zmysłowych stylingów rąk oraz zatańczycie prosty układ do muzyki :)

Wszystko to solo - bez partnerów, ale oczywiście wszystkie elementy będziecie mogły użyć w parze i dołączyć do już trwających kursów regularnych w parach lub solo :)

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
https://www.abra-studio.pl/polityka-bezpieczenstwa-sanitarnego

CENNIK: 
https://www.abra-studio.pl/cennik

WYDARZENIE NA FB:
https://www.facebook.com/events/3008409982722807/

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA
https://www.facebook.com/groups/281739006018257/

Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
From Abra with Love ❤
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Bachata Footwork Musicality S-open 4 września!


Zapraszamy na zajęcia solo z bachaty dla tańczących panów i pań na poziomie S-open w górę :)

Podejmijcie wyzwanie i nauczcie się footworku do fragmentu wybranej piosenki :) Na zajęciach możecie spodziewać się też elementów footworków, które wykorzystacie również w parach - oraz treningu ich szybkości i precyzji.

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
https://www.abra-studio.pl/polityka-bezpieczenstwa-sanitarnego

CENNIK: 
https://www.abra-studio.pl/cennik

WYDARZENIE NA FB:
https://www.facebook.com/events/1214277472336251

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA
https://www.facebook.com/groups/281739006018257/

Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
From Abra with Love ❤
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Balet dla dorosłych z Zuzą! 11 września


Dzięki zajęciom 'Balet dla dorosłych' zwiększysz świadomość swojego ciała, zobaczysz jak ćwiczenia baletowe mogą pomóc Ci znaleźć centrum, balans i piękną postawę. Oprócz tego popracujesz nad silnymi stopami i kostkami, a także gracją i koordynacją ruchów. 

Poznasz podstawowe baletowe ćwiczenia, które pomogą Ci lepiej tańczyć inne techniki.

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
https://www.abra-studio.pl/polityka-bezpieczenstwa-sanitarnego

CENNIK: 
https://www.abra-studio.pl/cennik

WYDARZENIE NA FB:
https://www.facebook.com/events/978436969597794

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA
https://www.facebook.com/groups/281739006018257/

Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
From Abra with Love ❤
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Bachata Sensual w jeden weekend! 11-12 września


Nowa pasja! Nowi znajomi! Pozytywna dawka energii! czyli Bachata Sensual - jeden z najpopularniejszych stylów tanecznych na świecie :)

Przez jeden weekend przejdziemy przez cały materiał z poziomu P1 (trwającego regularnie 8 tygodni). Na zajęciach specjalnych nauczycie się w intensywnej formule:
- kroczków dzięki którym zaczniecie tańczyć ! :)
- jak kręcić zwariowane obroty partnerkom
- jak z gracją poruszać się na parkiecie
- dowiecie się jak zrobić koszyczek i skrzydełko - ciekawie? Sprawdźcie sami już 11 i 12 września :)

Kurs zaczynamy w sobotę o 15:30 i tańczymy do 18:30. Widzimy się znowu w ABRA Studio w niedzielę w tych samych godzinach :)

Po ukończonym kursie możecie spokojnie dołączyć do regularnych zajęć w szkole na poziomie P1/P2 :)

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
https://www.abra-studio.pl/polityka-bezpieczenstwa-sanitarnego

CENNIK: 
https://www.abra-studio.pl/cennik

WYDARZENIE NA FB:
https://www.facebook.com/events/358980679170456

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA
https://www.facebook.com/groups/281739006018257/

Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
From Abra with Love ❤
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Weekend z Nowaczkami 18-19 września


W końcu! Eventually! Schließlich! В итоге! Uiteindelik! Eventualmente!

Z największą radością pragniemy ogłosić, iż w weekend 18-19 września przyjadą do nas Nowak & Majchrowska :) Tych Państwa zdecydowanie nie trzeba przestawiać - Oni zdecydowanie wymiatają!

PROGRAM:
Sobota:
15:30 - 17:30 Kizomba (2h) S-open
17:40 - 18:40 Tarraxihna (1h) S-open
Niedziela:
15:30 - 18:40 Kizomba/Semba (3h) Masterclass

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: https://www.abra-studio.pl/polityka-bezpieczenstwa-sanitarnego CENNIK: https://www.abra-studio.pl/cennik WYDARZENIE NA FB: http://facebook.com/events/491554238704270/ ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA https://www.facebook.com/groups/281739006018257/ Trzymajcie się cieplutko i zdrowo From Abra with Love ❤ www.abra-studio.pl

Sobota S-open

Zarezerwuj

Niedziela Masterclass

Zarezerwuj

Sobota + Niedziela

Zarezerwuj
ABRA STUDIO
O NAS
ZAPISZ SIĘ NA KURS
DLA KURSANTÓW
Abra Zouk Festival
KONTAKT