Zajęcia specjalne

Kochamy rozwój i wprost uwielbiamy stwarzać warunki do poszerzania tanecznych horyzontów! Dlatego w weekendy stworzyliśmy regularne ZAJĘCIA SPECJALNE, charakteryzujące się zmiennością tematów i rotacją prowadzących, na których zgłębisz tajniki rozmaitych stylów tanecznych oraz będziesz mieć okazję pracowania z przeróżnymi instruktorami <3 

Brazilian Zouk Followers Technique S/Z 21.01


Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia specjalne dla followerek zouka brazylijskiego z Joanna Zwierzyńska :)

Joanna to tancerka, choreograf, aktorka i prekursorka Zouka Brazylijskiego w Polsce i na świecie. Finalistka You Can Dance i absolwentka Międzynarodowej Szkoły Tańca Współczesnego Iwanson w Monachium. Obecnie mieszka w Londynie i jest twórcą platformy tanecznej The Empowered Dancers.

Joanna jest międzynarodowym instruktorem i sędzią Zouka Brazylijskiego. Pierwszy raz zaprezentowała ten taniec w polskiej tv podczas castingów You Can Dance. Wykształciła już setki tancerzy i wielu instruktorów. Współpracowała z najbardziej znanymi tancerzami zouka na całym świecie. Jej zajęcia są pełne techniki, ciężkiej pracy ale i humoru. Profesjonalizm, skuteczna metodologia i specjalny nacisk na muzyke to coś co ją wyróżnia.

Zajęcia na poziomie S/Z.

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
https://www.abra-studio.pl/polityka-bezpieczenstwa-sanitarnego

CENNIK: 
https://www.abra-studio.pl/cennik

WYDARZENIE NA FB:
https://www.facebook.com/events/221875109431697/

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA
https://www.facebook.com/groups/281739006018257/
  
 Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
 From Abra with Love ❤
 www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Zouk spins & counterbalance 23 stycznia (ZAPISY W PARACH)


Zapraszamy na zajęcia specjalne z Patrycja Wasiak i Piotr Kuniewski o tematyce spins & counterbalance w zouku brazylijskim :) Edycja druga!

Podczas tych warsztatów czekają na Was wyjątkowe elementy:
-technika obrotów vertical i horizontal
-spiny na jednej nodze
-counterbalance w różnych pozycjach
-circular head movement w counterbalance
-sekwencje do muzyki na bazie poznanych elementów

Uczestnictwo w tym spotkaniu to:
-Pewność co do tematyki spotkania
-Dużo techniki wymagających elementów w oparciu o ustrukturyzowaną metodologię potwierdzoną międzynarodową certyfikacją
-Poświęcenie czasu i koncentracja na wąskim zakresie działań
-Techniki relaksacyjne po zakończeniu głównej części zajęć


UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!
Zapisy na te zajęcia prowadzimy tylko w parach :) NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: https://www.abra-studio.pl/polityka-bezpieczenstwa-sanitarnego CENNIK: https://www.abra-studio.pl/cennik WYDARZENIE NA FB: http://facebook.com/events/386518685948361/ ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA https://www.facebook.com/groups/281739006018257/ Trzymajcie się cieplutko i zdrowo From Abra with Love ❤ www.abra-studio.pl


Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Salsa on1 dla początkujących w jeden weekend 30-31 stycznia


Zapraszamy na energiczny kurs salsy w parach dla osób początkujących! Tym razem zajęcia w jeden weekend dla osób, które mają mniej czasu na tygodniu :)

Przez dwa dni przejdziemy przez cały materiał z poziomu P1 :)
Na poziomie początkującym nauczycie się podstawowych kroków solowych oraz w parze, podstawowych obrotów i cross-body :)

Z każdymi kolejnymi zajęciami dostaniecie od naszych instruktorów dawkę wiedzy teoretycznej oraz praktycznej, wasz ruch z zajęć na zajęcia stanie się bardziej płynny, a wy poczujecie się dużo pewniej i już żaden parkiet salsowy nie będzie wam straszny :)

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: https://www.abra-studio.pl/polityka-bezpieczenstwa-sanitarnego CENNIK: https://www.abra-studio.pl/cennik WYDARZENIE NA FB: http://facebook.com/events/201500954932804/ ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA https://www.facebook.com/groups/281739006018257/ Trzymajcie się cieplutko i zdrowo From Abra with Love ❤ www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Salsa on1 w jeden weekend poziom P2! 13-14 lutego


Zapraszamy na kontynuację nauki salsy w weekend! Podczas jednego spotkania z Paweł Bajkowski i Karolina Pieńkowska

Umiesz krok podstawowy, crossbody i podstawowe obroty? To śmiało wpadaj na nasz kurs - a jeśli czegoś nie pamiętasz to chętnie powtórzymy!

Możecie spodziewać się kontynuacji nauki i kolejnych zakręconych kombinacji. Oczywiście wszystko dokładnie wytłumaczone i przećwiczone. Na zajęcia zapraszamy również osoby, które przez pewien czas nie tańczyły i chciałyby przypomnieć sobie podstawy.

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
https://www.abra-studio.pl/polityka-bezpieczenstwa-sanitarnego

CENNIK: 
https://www.abra-studio.pl/cennik

WYDARZENIE NA FB:
http://facebook.com/events/202268524967115/

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA
https://www.facebook.com/groups/281739006018257/
  
 Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
 From Abra with Love ❤
 www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Intensywny kurs tańca użytkowego dla początkujących! 13.02


Zapraszamy na wyjątkowe karnawałowe zajęcia specjalne w Abra Studio! Iwona Węglińska poprowadzi dla Was trzygodzinny kurs na którym nauczycie się podstaw tańca użytkowego :)

Taniec użytkowy to proste kroki i figury, które można tańczyć wszędzie i praktycznie do każdej muzyki. Gwarantujemy, że do sylwestra nauczysz się wymiatać na parkiecie i przestaniesz podpierać ściany

Jego uniwersalność i prostota pozwolą Tobie na taniec z każdym! Poczujesz się pewnie na parkiecie, a sam taniec będzie Ci sprawiać niesamowitą frajdę i satysfakcję!

Na zajęciach poznasz najbardziej popularny taniec użytkowy, jakim jest disco samba. Nie będziesz się uczyć trudnych choreografii i układów, ale poznasz kroki, ciekawe figury i przejścia, dzięki którym taniec już nie będzie nudny.

Te zajęcia to nie tylko nauka, ale i świetna zabawa, której będą towarzyszyć same największe muzyczne hity, więc jeśli chcesz świetnie bawić się na parkiecie to zajęcia właśnie dla Ciebie!!!

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: https://www.abra-studio.pl/polityka-bezpieczenstwa-sanitarnego CENNIK: https://www.abra-studio.pl/cennik WYDARZENIE NA FB: http://facebook.com/events/739529720008748/ ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA https://www.facebook.com/groups/281739006018257/ Trzymajcie się cieplutko i zdrowo From Abra with Love ❤ www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Movement Immersion z Anią Bul 20 lutego


To nie są zajęcia z choreografii, figur, układów ani nawet techniki tańca w standardowym rozumieniu tego określenia. Są to zajęcia, które mają na celu przeprowadzenie uczestników przez proces, podczas którego będą mogli lepiej poznać swój ruch, ruch partnera oraz wspólny ruch jako swojego rodzaju konwersację.

Ania Bul - Chciałabym podzielić się z Wami narzędziami z pogranicza tańca współczesnego, contact improvisation, świadomej pracy z ciałem oraz sposobów prowadzenia w tańcach socialowych, które z mojej obserwacji sprawiają, że możemy czuć się wygodniej z wetknięciu z partnerem przy użyciu ciała, oddechu, głębszego odczuwania muzyki i przestrzeni, która nas otacza.

Będziemy szukać możliwości, aby w każdym, nawet najmniejszym ruchu odnajdywać coś więcej i więcej wyrażać.

Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich!!! Dla tych, którzy już tańczą i chcą zgłębiać możliwości swojego ruchu, ale też dla tych, którzy dopiero zaczynają lub jeszcze nigdy nie tańczyli, aby nauczyć się jak świadomie się poruszać.


UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: https://www.abra-studio.pl/polityka-bezpieczenstwa-sanitarnego CENNIK: https://www.abra-studio.pl/cennik WYDARZENIE NA FB: http://facebook.com/events/327496448482019/ ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA https://www.facebook.com/groups/281739006018257/ Trzymajcie się cieplutko i zdrowo From Abra with Love ❤ www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Zouk brazylijski dla początkujących w jeden weekend! 20 lutego


Nadjeżdża zouk dla początkujących w jeden weekend czyli jednodniowe intensywne zajęcia wprowadzające do zouka brazylijskiego!

Po tym cudownym spotkaniu będzie możliwość dołączenia do regularnej grupy zajęciowej! Przyjdź sam bądź z kimś, na zajęciach częsta zmiana w parach. Nie musisz nic umieć, wszystkiego nauczymy.

Zaczynasz swoją przygodę z tańcem?
Szukasz urozmaicenia?
Chcesz dołączyć do regularnych zajęć i świetnej grupy kursanckiej?
Świetnie trafiłeś/aś!
a może tańczysz bachatę lub inne style, które inspirują się zoukiem? Czas na zdobycie techniki dzięki której przeniesiesz swój wcześniejszy styl na wyższy poziom.

W programie między innymi:
Musicality&basic steps, Lateral, Open and turns in combination, Linear headmovements, leading and following

Zouk to płynność, zjawiskowość, zmysłowe ruchy korpusu i głowy - szczególnie partnerki. To czerpanie z innych styli tanecznych tego co najlepsze. To możliwość zatańczenia do swojej ulubionej muzyki jeśli energetycznie poczujemy się z nią zgodni. To możliwość wypracowania w sobie otwartego, przestrzennego stylu tańczenia bądź wybranie jednego ze styli zouka zapewniającego bardzo bliskie prowadzenie. Wszystko zależy od poziomu relacji pomiędzy partnerami, zupełnie jak w życiu. Razem zbudujemy wzajemną akceptację w tańcu, popracujemy nad poszanowaniem przestrzeni drugiego człowieka i odpowiemy na swoje i wspólne potrzeby. Mawia się, że taniec jest odzwierciedleniem naszego życia. Zakochaj się w zouku, rozgość się w empatycznej, warszawskiej społeczności zouka!

Chcesz wiedzieć skąd wziął się Zouk?
Zouk na początku znany był wyłącznie jako gatunek muzyczny pochodzący z Wysp Karaibskich. Następnie zaczęto czerpać z lokalnych styli tanecznych i tańczyć do zouka tworząc zupełnie nowy styl taneczny. Jednak sposób w jaki dziś tańczymy zouka jest daleki od tego jak to wyglądało na początku. Podróże i czas ukształtowały zouka w magicznie piękny sposób. Zouk Brazylijski jest tańcem niezwykle otwartym z niespotykanie przyjaznym środowiskiem. Daje on duże możliwości wyrażania siebie i interpretowania muzyki. W dzisiejszych czasach tańczy się go do bardzo różnorodnej muzyki – począwszy od tradycyjnej muzyki zouk, poprzez całkowicie liryczną bez beatu, kończąc na R'n'B, gdzie możemy ujawnić swoją streetową duszę Dziś najbardziej popularna forma zouka jako tańca została wykształcona dopiero kilkanaście lat temu w Brazylii.

Poczytaj i Patrycji i Piotrku:
https://www.facebook.com/pg/ZouKuny

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
https://www.abra-studio.pl/polityka-bezpieczenstwa-sanitarnego

CENNIK: 
https://www.abra-studio.pl/cennik

WYDARZENIE NA FB:
http://facebook.com/events/888674675228952/

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA
https://www.facebook.com/groups/281739006018257/
  
 Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
 From Abra with Love ❤
 www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj
ABRA STUDIO
O NAS
ZAPISZ SIĘ NA KURS
DLA KURSANTÓW
Abra Zouk Festival
KONTAKT