Zajęcia specjalne

Kochamy rozwój i wprost uwielbiamy stwarzać warunki do poszerzania tanecznych horyzontów! Dlatego w weekendy stworzyliśmy regularne ZAJĘCIA SPECJALNE, charakteryzujące się zmiennością tematów i rotacją prowadzących, na których zgłębisz tajniki rozmaitych stylów tanecznych oraz będziesz mieć okazję pracowania z przeróżnymi instruktorami <3 

Bachata poziom S w jeden weekend 25-26 maja 15:30-18:40

Zapraszamy na zajęcia specjalne w ABRA Studio! W weekend 25-26 maja spotkanie z Bachatą Sensual na poziomie S. Zajęcia będą poświęcone Tricks&Dips! :) 

Zajęcia to kontynuacja nauki z poziomu P3,P4 i rozwinięcie zagadnień związanych z trikami i położeniami :) Czego nie zabraknie na zajęciach:
- kroków podstawowych, 
- obrotów solo i w parze, połączonych w efektowne kombinacje
- bodymovementu na poziomie średniozaawansowanym - body rolli, wave'ów, prowadzeń głowy i klatki partnerki
- wprowadzenie do położeń tak aby wykonywać je wygodnie i przede wszystkim bezpiecznie
- trików, które wzbogacą wasz taniec, zaskoczą partnera i partnerkę :)

Jeśli ukończyłeś poziom P3/P4 w Warszawie - serdecznie zapraszamy!

KIEDY? sobota, niedziela 25-26 maja
O KTÓREJ? 15:30-18:40
GDZIE? ul. Długa 44/50
PROWADZĄCY: Aleksandra Kowalczyk Nikita Bubnov Nikita Bubnov - Bachata Instructor
STYL: Bachata Sensual
POZIOM: S+ - kurs dla osób, które ukończyły poziom P3/P4 w warszawie

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Zouk brazylijski od podstaw w jeden weekend

8 CZERWCA BĘDZIE NALEŻAŁ DO JEDNEGO Z NAJBARDZIEJ ZJAWISKOWYCH TAŃCÓW, Z JAKIMI MIELIŚCIE DO CZYNIENIA. GDZIE? Abra Studio Centrum ul. Długa 44/50

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA INTENSTYWNE SPOTKANIE Z ZOUKIEM BRAZYLIJSKIM OD TOTALNYCH PODSTAW!

Zaczynasz swoją przygodę z tańcem? Szukasz urozmaicenia? Chcesz dołączyć do regularnych zajęć i świetnej grupy kursanckiej?
Świetnie trafiłeś/aś! Tańczysz bachatę lub inne style, które inspirują się zoukiem? Czas na zdobycie techniki dzięki której przeniesiesz swój wcześniejszy styl na wyższy poziom :-) 

KIEROWNICY ZAMIESZANIA: niepowtarzalny, energetyczny i mega profesjonalny duet - Patrycja Wasiak & Piotr Kuniewski ♥

PROGRAM
Sobota:
16:00-17:00 Zouk core - Prepare your mind&body, Musicality&basic steps
17:05-18:05 Touch lateral, Open and turns in combination
18:10-19:10 Basket&come back, Check your upperbody
19:15-20:15 Lead and follow, practise 

Zouk to płynność, zjawiskowość, zmysłowe ruchy korpusu i głowy -
szczególnie partnerki. To czerpanie z innych styli tanecznych tego co najlepsze. To możliwość zatańczenia do swojej ulubionej muzyki jeśli energetycznie poczujemy się z nią zgodni. To możliwość wypracowania w sobie otwartego, przestrzennego stylu tańczenia bądź wybranie jednego ze styli zouka zapewniającego bardzo bliskie prowadzenie. Wszystko zależy od poziomu relacji pomiędzy partnerami, zupełnie jak w życiu. Razem zbudujemy wzajemną akceptację w tańcu, popracujemy nad poszanowaniem przestrzeni drugiego człowieka i odpowiemy na swoje i wspólne potrzeby. Mawia się, że taniec jest odzwierciedleniem naszego życia. Zakochaj się w zouku, rozgość się w empatycznej, warszawskiej społeczności zouka!

Chcesz wiedzieć skąd wziął się Zouk?
Zouk na początku znany był wyłącznie jako gatunek muzyczny pochodzący z Wysp Karaibskich. Następnie zaczęto czerpać z lokalnych styli tanecznych i tańczyć do zouka tworząc zupełnie nowy styl taneczny. Jednak sposób w jaki dziś tańczymy zouka jest daleki od tego jak to wyglądało na początku. Podróże i czas ukształtowały zouka w magicznie piękny sposób. Zouk Brazylijski jest tańcem niezwykle otwartym z niespotykanie przyjaznym środowiskiem. Daje on duże możliwości wyrażania siebie i interpretowania muzyki. W dzisiejszych czasach tańczy się go do bardzo różnorodnej muzyki – począwszy od tradycyjnej muzyki zouk, poprzez całkowicie liryczną bez beatu, kończąc na R'n'B, gdzie możemy ujawnić swoją streetową duszę Dziś najbardziej popularna forma zouka jako tańca została wykształcona dopiero kilkanaście lat temu w Brazylii.

KIEDY? sobota 8 czerwca
O KTÓREJ? 16:00-20:00
PROWADZĄCY: Patrycja Wasiak Piotr Kuniewski Kunio & Pati ZouKuny - Zouk brazylijski
STYL: Zouk brazylijski
POZIOM: podstawowy
GDZIE: Abra Studio Centrum ul. Długa 44/50

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Stretching w parach ze Stasiak&Wasiak team 9 czerwca!

Rozciąganie w parach!
Odkryj nowe sposoby na rozciąganie z zakręconym duetem Stasiak/Wasiak. Będą łączyły metody rozciągania dynamicznego z relaksacyjnym. Wychodzą w Waszą stronę z nowym programem treningowym łączącym całą ich wiedzę na temat stretchingu :) Przygotowane ćwiczenia sprawią, że rozciąganie będzie jeszcze przyjemniejsze niż dotychczas. Podczas warsztatów poznasz zasady pracy w parze, istotę wzajemnego zaufania i słuchania swoich ciał. Odkryjesz nowe ćwiczenia, które mogą być ciekawym pretekstem do spotkań. Zobaczysz jak druga osoba może być pomocna w stretchingu, a czasami może stanowić wyzwanie. Nie musisz mieć pary. Spędź koniecznie te 2 godziny z nami. Zrelaksuj się przed świętami. Zrób coś dla siebie, swojego zdrowia i świetnego samopoczucia.

Program :)

12:00-13:00 rozgrzewka całego ciała, przygotowanie ciała do stretchingu, wstęp do rozciągania w parach, podstawowe ćwiczenia rozciągające
13:05-14:05 ćwiczenia w parach na różnym poziomie zaawansowania

KIEDY? niedziela 9.06
O KTÓREJ? 12:00-14:05
PROWADZĄCE: Patrycja Wasiak Monika Stasiak
GDZIE? ul. Długa 44/50
POZIOM: Open - zajęcia dla każdego bez względu na poziom rozciągnięcia, staż i umiejętności

UWAGA! NA ZAJĘCIA OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz kontaktowy, który znajdziecie na naszej stronie www: https://www.abra-studio.pl/zajecia-specjalne

MOŻESZ RÓWNIEŻ ZAPISAĆ SIĘ NA WYBRANY KURS, WYSYŁAJĄC DO NAS MAILA: info@abra-studio.pl. Prosimy o imię, nazwisko, nr telefonu i nazwę/dzień/godzinę kursu

CENNIK:
https://www.abra-studio.pl/cennik

ZADATEK
Uwaga! Od Nowego Roku obowiązują zapisy oraz zadatek w wysokości 20 zł. Formy płatności: przelew lub opłata na miejscu w Recepcji Abra Studio.
Dane do przelewu:
Studio Tańca Agnieszka Abraham
Alior bank: 36 2490 0005 0000 4500 3428 5544

Serdecznie zapraszamy!
From Abra with Love
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Afro-House od podstaw by by Dúnia Pacheco 15.06

Zapraszamy na zajęcia Afro-house z Dúnia Pacheco! Już 15 czerwca w ABRA Studio od zupełnych podstaw nauczycie się nowego stylu! Szukacie czegoś nowego? Świetnie trafiliście!

A F R O - H O U S E

Taneczna technika afro-house’a bazuje zarówno na tradycyjnych i współczesnych tańcach afrykańskich. Podobnie jak kuduro, koncentruje się na indywidualnej interpretacji muzyki, opartej na zbiorze ruchów różnych partii ciała. Część kroków i figur tanecznych nie ma nazw i jest kreowana spontanicznie. Inne z kolei nazywane są identycznie, jak dedykowane im utwory muzyczne (tytuł piosenki = nazwa kroku/figury).

Krokiem podstawowym afro-house jest “abrir” (po portugalsku: otworzyć, otwierać). Na jego bazie powstają różne wariacje tego kroku. Często spontanicznie lub kreowane specjalnie przez tancerzy i instruktorów tańca. Mimo tego, że krok ten dynamicznie ewoluuje, to wciąż jest charakterystyczny dla tego stylu tańca.

A f r o - h o u s e jest ulicznym tańcem, które wymagają znakomitego poczucia rytmu, świadomości ciała, izolacji i koordynacji ruchowej. Charakter tych tańców pozwala rozładować wszelkie napięcia. Umożliwia swobodną ekspresję swoich emocji, temperamentu i siebie samego. Z racji tempa błyskawicznie dostarcza dużej dawki endorfin!

Program oraz poruszane zagadnienia:
12:00 - 13:00 "Powrót do korzeni"
Rozgrzewka - body movement oparty na ruchach, które dały początki afro-hous'u i stanowią jego bazę.

13:05 - 14:05 "Abrir" i "O toque" oraz ich wariacje"
Nauka kroku podstawowego w tańcu afro-house, jakim jest abrir. A O toque to jeden z pierwszych i najbardziej charakterystycznych dla tego stylu.

14:10 - 15:10 "Footwork, tricki i tempo"
Skupimy się na pracę nóg, głównie stóp. A tricki zrobimy głową i rękoma.

15:20 - 16:20 "Choreografia"
Podsumowanie materiału w krótkim układzie tanecznym. Wykorzystamy zarówno kroków i ruchów, których nauczyliście się jak i zupełnie dla Was nowych.

KIEDY? 15 czerwca
O KTÓREJ? 12:00-16:20
GDZIE? ul. Długa 44/50
PROWADZĄCY: Dúnia Pacheco
STYL: Afro-house
POZIOM: P1 - od podstaw

UWAGA! NA ZAJĘCIA OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz kontaktowy, który znajdziecie na naszej stronie www: https://www.abra-studio.pl/zajecia-specjalne

MOŻESZ RÓWNIEŻ ZAPISAĆ SIĘ NA WYBRANY KURS, WYSYŁAJĄC DO NAS MAILA: info@abra-studio.pl. Prosimy o imię, nazwisko, nr telefonu i nazwę/dzień/godzinę kursu

CENNIK:
https://www.abra-studio.pl/cennik

ZADATEK
Uwaga! Obowiązują zapisy oraz zadatek w wysokości 20 zł. Formy płatności: przelew lub opłata na miejscu w Recepcji Abra Studio.
Dane do przelewu:
Studio Tańca Agnieszka Abraham
Alior bank: 36 2490 0005 0000 4500 3428 5544

Serdecznie zapraszamy!
From Abra with Love
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Sensual impro - emocje, connection, improwizacja

Sensual Impro jest stylem tańca, który powstał w odpowiedzi na ograniczenia wynikające z ram określających różne style tańca. Wiele osób różnie odbiera ten styl i płynące z niego możliwości. W odczuciu Damiana i Ewy chodzi o luz w tańcu, skupienie się na kontakcie z drugą osobą i zabawie, wychodzenia poza ograniczenia danego stylu tanecznego i korzystanie z tego co Nam tylko w duszy zagra. Czyli czerpanie radości z tańca bez przejmowania się, że robimy coś co nie należy do danego stylu tanecznego:) Pełna wolność i improwizacja:d Możemy to tańczyć do muzyki bachatowej, zoukowej, kizombowej oraz niezwiązanej z żadnym z tych styli, byle cieszyć się Naszym tańcem. Technik Sensual Impro będziecie mogli użyć jako rozwinięcie styli sensualowych, które tańczycie nacodzień.

Poruszane zagadnienia:
- ogólna technika taneczna
- emocje w tańcu
- budowanie connection w parze
- elementy improwizacji
- getting out of the box

KIEDY? 15-16 czerwca
O KTÓREJ? 15:30-18:40
GDZIE? ul. Długa 44/50
PROWADZĄCY: Damian Ratajczak Damian Ratajczak - Sensual Dancer Ewa Waszczuk Ewa Waszczuk - Bachata Sensual
STYL: Sensual Impro
POZIOM: Open

UWAGA! NA ZAJĘCIA OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz kontaktowy, który znajdziecie na naszej stronie www: https://www.abra-studio.pl/zajecia-specjalne

MOŻESZ RÓWNIEŻ ZAPISAĆ SIĘ NA WYBRANY KURS, WYSYŁAJĄC DO NAS MAILA: info@abra-studio.pl. Prosimy o imię, nazwisko, nr telefonu i nazwę/dzień/godzinę kursu

CENNIK:
https://www.abra-studio.pl/cennik

ZADATEK
Uwaga! Obowiązują zapisy oraz zadatek w wysokości 20 zł. Formy płatności: przelew lub opłata na miejscu w Recepcji Abra Studio.
Dane do przelewu:
Studio Tańca Agnieszka Abraham
Alior bank: 36 2490 0005 0000 4500 3428 5544

Serdecznie zapraszamy!
From Abra with Love
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Soulzouk z Olą i Krisem sobota i niedziela 12:00-15:10 15-16.06

SOULZOUK
TO ROZBUDOWANA METODOLOGIA NAUKI TAŃCA A NIE ODMIANA ZOUKA, w której taniec jest traktowany priorytetowo a największe znaczenie ma biochemika ciała, niosąca komfort i przyjemność dla partnerów oraz obserwatorów czyli „Zdrowe ruchy dla zdrowego ciała”. Metoda pozwala uzyskać niesamowitą płynność w tańcu, uwalnia od zagrożenia kontuzją , przenosi Zouk na wyższy poziom wręcz magicznych emocji i odczuć. 
Sam Kris mówi: Dzięki tej metodzie można się nauczyć tańczyć w sposób bardzo naukowy co dla informatyka z analitycznym podejściem ma gigantyczną przewagę w porównaniu do standardowego podejścia do nauki tańca. 

Dlatego Zoukeros kochają zajęcia u Krisa ponieważ ma analityczny umysł podobnie jak większość tańczących Zouk on sam mówi że potrafi tłumaczyć jak informatyk informatykowi i to działa

KRIS swoją pasję taneczną rozwijał na całym Świecie. Wiele lat był mentorem Salsy i Bachaty w Wielkiej Brytanii, zdobył certyfikat United Kingdom Alliance (UKA) i uczył tańca w największych Londyńskich szkołach między innymi w Caramelo, LatinCollective, DanceBuzz. Swoją przygodę z Zouk rozpoczął w 2010 roku właśnie w Londynie, ale już rok później kontynuował ją u największych nauczycieli w Brazylii takich jak China, Kayo, Jack, Luciana, Moniqu. Wtedy to właśnie w 2011 roku odkrył SoulZouk i do dziś pozostaje wierny tej metodologii. Od 2013 roku uczy i propaguje SoulZouk na całym Świecie. 

JEST OBECNIE JEDYNYM CERTYFIKOWANYM INSTRUKTOREM SOULZOUK Z POZA BRAZYLII ! Regularnie uczy tego stylu na największych festiwalach Europy, łącznie w ponad 20-tu krajach na całym Świecie. 

KIEDY? sobota i niedziela 15-16 czerwca
O KTÓREJ? 12:00-15:10
GDZIE? ul. Skaryszewska 15/124
PROWADZĄCY: Aleksandra Kowalczyk 
STYL: Zouk 
POZIOM: S-open

UWAGA! NA ZAJĘCIA OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! 
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz kontaktowy, który znajdziecie na naszej stronie www: https://www.abra-studio.pl/zajecia-specjalne

MOŻESZ RÓWNIEŻ ZAPISAĆ SIĘ NA WYBRANY KURS, WYSYŁAJĄC DO NAS MAILA: info@abra-studio.pl. Prosimy o imię, nazwisko, nr telefonu i nazwę/dzień/godzinę kursu

CENNIK:
https://www.abra-studio.pl/cennik

ZADATEK
Uwaga! Obowiązują zapisy oraz zadatek w wysokości 20 zł. Formy płatności: przelew lub opłata na miejscu w Recepcji Abra Studio. 
Dane do przelewu:
Studio Tańca Agnieszka Abraham
Alior bank: 36 2490 0005 0000 4500 3428 5544

Serdecznie zapraszamy!
From Abra with Love ❤
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Repetytorium Zouk poziom S sobota 12:00-15:10 29 czerwca

Repetytorium Abra Zouk 2019 poziom S!

* było, ale nie pamiętam?
* jak to leciało?
* którą ręką się zaczynało?
* od czego się wchodziło?
* jaka była druga wersja?!

Na przełomie roku 2018/2019 Zouk brazylijski w Abra Studio eksplodował przynosząc setki godzin techniki, figurek, practisów i FUNU na parkiecie! Z Abra Zoukowej Fabryki wyszło mnóstwo fajnych zouczków i zouczek! Materiału było od zatrzęsienia!

W odpowiedzi na Wasze prośby już 29.06 powtórka najbardziej czadowych figurek gorącego zoukowego roku 2019!

- ubrane w sekwencje
- smakowicie wyselekcjonowane kąski do muzyki
- headmovement, izolations, ondulations, spins, counterbalance
- solidna powtórka i przegląd programu

Jeśli chcesz:
- sprawdzić czy pamiętasz wszystkie czadowe rzeczy
- sprawdzić co oni przyzouczyli w Abra w ostatnim czasie
- doskonalić swoje podążanie przy najbardziej lubianych sekwencjach..
- przyjść i spotkać się z wyjątkowymi ludźmi

..to warsztat właśnie dla Ciebie!

Zarezerwujcie sobie godzinki : 12:00-15:10

Zajęcia prowadzą: Patrycja Wasiak i Piotr Kuniewski
Seya ! ♥ 

KIEDY? sobota 29 czerwca
O KTÓREJ? 12:00-15:10
GDZIE? ul. Długa 44/50
PROWADZĄCY: Patrycja Wasiak Piotr Kuniewski Kunio & Pati ZouKuny - Zouk brazylijski
STYL: Zouk brazylijski
POZIOM: Powtórka wszystkiego na poziomie S

UWAGA! NA ZAJĘCIA OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! 
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz kontaktowy, który znajdziecie na naszej stronie www: https://www.abra-studio.pl/zajecia-specjalne

MOŻESZ RÓWNIEŻ ZAPISAĆ SIĘ NA WYBRANY KURS, WYSYŁAJĄC DO NAS MAILA: info@abra-studio.pl. Prosimy o imię, nazwisko, nr telefonu i nazwę/dzień/godzinę kursu

CENNIK:
https://www.abra-studio.pl/cennik

ZADATEK
Uwaga! Obowiązują zapisy oraz zadatek w wysokości 20 zł. Formy płatności: przelew lub opłata na miejscu w Recepcji Abra Studio. 
Dane do przelewu:
Studio Tańca Agnieszka Abraham
Alior bank: 36 2490 0005 0000 4500 3428 5544

Serdecznie zapraszamy!
From Abra with Love ❤
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj
ABRA STUDIO
O NAS
ZAPISZ SIĘ NA KURS
DLA KURSANTÓW
Abra Zouk Festival
KONTAKT