Zajęcia specjalne

Kochamy rozwój i wprost uwielbiamy stwarzać warunki do poszerzania tanecznych horyzontów! Dlatego w weekendy stworzyliśmy regularne ZAJĘCIA SPECJALNE, charakteryzujące się zmiennością tematów i rotacją prowadzących, na których zgłębisz tajniki rozmaitych stylów tanecznych oraz będziesz mieć okazję pracowania z przeróżnymi instruktorami <3 

Zouk Express dla początkujących


Nadjeżdża zouk express od podstaw czyli jednodniowy intensywny warsztat wprowadzający zouka! Po tym cudownym spotkaniu będzie możliwość dołączenia do regularnej grupy zajęciowej! Przyjdź sam bądź z kimś, na zajęciach częsta zmiana w parach. Nie musisz nic umieć, wszystkiego nauczymy

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z ZOUKIEM BRAZYLIJSKIM dla początkujących!

Zaczynasz swoją przygodę z tańcem?
Szukasz urozmaicenia?
Chcesz dołączyć do regularnych zajęć i świetnej grupy kursanckiej?
Świetnie trafiłeś/aś!

Może tańczysz bachatę lub inne style, które inspirują się zoukiem? Czas na zdobycie techniki dzięki której przeniesiesz swój wcześniejszy styl na wyższy poziom

KIEROWNICY ZAMIESZANIA: niepowtarzalny, energetyczny i mega profesjonalny duet - Patrycja Wasiak & Piotr Kuniewski

W programie między innymi:
Musicality&basic steps, Lateral, Open and turns in combination, Linear headmovements

Zouk to płynność, zjawiskowość, zmysłowe ruchy korpusu i głowy -
szczególnie partnerki. To czerpanie z innych styli tanecznych tego co najlepsze. To możliwość zatańczenia do swojej ulubionej muzyki jeśli energetycznie poczujemy się z nią zgodni. To możliwość wypracowania w sobie otwartego, przestrzennego stylu tańczenia bądź wybranie jednego ze styli zouka zapewniającego bardzo bliskie prowadzenie. Wszystko zależy od poziomu relacji pomiędzy partnerami, zupełnie jak w życiu. Razem zbudujemy wzajemną akceptację w tańcu, popracujemy nad poszanowaniem przestrzeni drugiego człowieka i odpowiemy na swoje i wspólne potrzeby. Mawia się, że taniec jest odzwierciedleniem naszego życia. Zakochaj się w zouku, rozgość się w empatycznej, warszawskiej społeczności zouka!

Chcesz wiedzieć skąd wziął się Zouk?
Zouk na początku znany był wyłącznie jako gatunek muzyczny pochodzący z Wysp Karaibskich. Następnie zaczęto czerpać z lokalnych styli tanecznych i tańczyć do zouka tworząc zupełnie nowy styl taneczny. Jednak sposób w jaki dziś tańczymy zouka jest daleki od tego jak to wyglądało na początku. Podróże i czas ukształtowały zouka w magicznie piękny sposób. Zouk Brazylijski jest tańcem niezwykle otwartym z niespotykanie przyjaznym środowiskiem. Daje on duże możliwości wyrażania siebie i interpretowania muzyki. W dzisiejszych czasach tańczy się go do bardzo różnorodnej muzyki – począwszy od tradycyjnej muzyki zouk, poprzez całkowicie liryczną bez beatu, kończąc na R'n'B, gdzie możemy ujawnić swoją streetową duszę Dziś najbardziej popularna forma zouka jako tańca została wykształcona dopiero kilkanaście lat temu w Brazylii.

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: https://www.abra-studio.pl/zapisy-i-zasady-bezpieczenstwa CENNIK: https://www.abra-studio.pl/cennik WYDARZENIE NA FB: https://www.facebook.com/events/308340610377870/ ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA https://www.facebook.com/groups/281739006018257/ Trzymajcie się cieplutko i zdrowo From Abra with Love ❤ www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Shakira Style open z Kasią Wronką

Zapraszamy na zajęcia specjalne Shakira Styling - które podbiły serca warszawskich kursantek!

Zajęcia Shakira Styling to autorski pomysł Kasi Wronki, instruktorki bellydance oraz samby brazylijskiej. Na zajęciach uczymy się fuzji tanecznej, łączącej elementy: tańca brzucha, reggaetonu, afro i innych stylów tanecznych, obecnych w znanych teledyskowych/koncertowych choreografiach piosenkarki Shakiry!

Olbrzymia dawka energii, pasji i wiedzy gwarantowana ♥

Zajęcia trwają 2h 16:30-18:30

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Gentle movement z Dawidem i Katą

A gdyby tak tańczyć niczego nie wymuszając? Na sobie, na partnerze/partnerce? Tak, żeby ruch był naturalny i delikatny.

Tym właśnie zajmiemy się na zajęciach specjalnych. Poszukamy w sobie gentlemana i odkryjemy subtelną kobiecość. A to wszystko pod różnymi postaciami.

1. Gentle leading and following - jak dawać i odbierać sygnały żeby się uzupełniać i nie wchodzić sobie w drogę.
2. Gentle combinations - co prowadzić, żeby partnerka czuła się dobrze i miała miejsce dla siebie w tańcu.
3. Gentle styling - jak szukać dla siebie przestrzeni i jak ja wykorzystać żeby nie zaburza energii w parze.

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: https://www.abra-studio.pl/zapisy-i-zasady-bezpieczenstwa CENNIK: https://www.abra-studio.pl/cennik WYDARZENIE NA FB: http://facebook.com/events/3283759241708649/ ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA https://www.facebook.com/groups/281739006018257/ Trzymajcie się cieplutko i zdrowo From Abra with Love ❤ www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Bachata Sensual dla początkujących w jeden weekend


Nowa pasja! Nowi znajomi! Pozytywna dawka energii! czyli Bachata Sensual - jeden z najpopularniejszych stylów tanecznych na świecie :)

Przez jeden weekend przejdziemy przez cały materiał z poziomu P1 (trwającego regularnie 8 tygodni). Na zajęciach specjalnych nauczycie się w intensywnej formule:
- kroczków dzięki którym zaczniecie tańczyć ! :D
- jak kręcić zwariowane obroty partnerkom
- jak z gracją poruszać się na parkiecie
- dowiecie się jak zrobić koszyczek i skrzydełko - ciekawie? Sprawdźcie sami już 3 i 4 października :)

Kurs zaczynamy w sobotę o 12:00 i tańczymy do 15:10. Sobotę zakończymy wspólną integracją ♥ I widzimy się znowu w ABRA Studio w niedzielę w tych samych godzinach :)

Po ukończonym kursie możecie spokojnie dołączyć do regularnych zajęć w szkole na poziomie P1/P2 :)

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: https://www.abra-studio.pl/zapisy-i-zasady-bezpieczenstwa CENNIK: https://www.abra-studio.pl/cennik WYDARZENIE NA FB: https://www.facebook.com/events/1228718780828191/ ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA https://www.facebook.com/groups/281739006018257/ Trzymajcie się cieplutko i zdrowo From Abra with Love ❤ www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Tango dla początkujących w jeden weekend


Poznaj Tango w jeden weekend!

Jeśli chcesz dołączyć do naszego regularnego kursu lub podszkolić swoje umiejętności to jest to doskonała okazja!

Weekend wiedzy tangowej!

W ciągu dwóch dni poznacie podstawy chodzenia w tangu. Poczujecie i zrozumiecie co to znaczy komunikacja w parze oraz jak prowadzić i podążać ze zmianami kierunku ruchu.

Będziemy się też obracać - czyli pivoty w ocho do przodu i do tyłu.

Będziemy ćwiczyć sekwencje w bliskim i dalekim objęciu tj:

➡Ocho z krzyżykiem

➡Ocho z krzyżykiem i kanapką

➡Obroty wokół partnera czyli giro ze zmianami kierunku

➡Krzyżyki z enganchadami.

 

Przyjdź i poznaj magię Tanga Argentyńskiego

Jego zmysłowość i elegancję.

To również doskonała okazja by poznać nowych ludzi :)

 

Można zapisać się samodzielnie, na zajęciach będzie dużo zmian w parach i każdy zdąży potańczyć!

 

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: https://www.abra-studio.pl/zapisy-i-zasady-bezpieczenstwa CENNIK: https://www.abra-studio.pl/cennik WYDARZENIE NA FB: https://www.facebook.com/events/366078057717881 ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA https://www.facebook.com/groups/281739006018257/

Trzymajcie się cieplutko i zdrowo From Abra with Love ❤ www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Kizomba 7 Semba z Vamula.pl


Taki weekend nie zdarza się często !

Mianowicie, zapraszamy Was na warsztaty taneczne z Kizomby i Semby prowadzone przez duet Vamula.pl !!! Oni czują klimat angolski i zapowiadają, że podczas 6h zajęć z pewnością i Wy go poczujecie. Zanosi się taka klasyczna #rozpierduszka :)

GRAFIK
Sobota 10.10
15:00 - 16:30 Kizomba poziom open
16:40 - 18:10 Semba poziom open
Niedziela 11.10
14:00 - 15:30 Kizomna poziom advanced
15:40 - 17:10 Semba poziom advanced

Czego możecie spodziewać się na zajęciach?
Generalnie poziom open level oznacza, że zakładamy, że znacie podstawy kizomby i semby.

Jako, że kizomba i semba są tańcami socjalowymi, to będziemy Was uczyć elementów, które każdy z Was bez względu na poziom, będzie mógł wykorzystywać na imprezach.
Dla nas ważne jest to, by przybliżać pracę jaka jest do wykonania przez partnera i partnerkę w tańcu, więc takie elementy jak: rama, prowadzenie, podążanie, swagg, ginga, tricki - będą elementami, nad którymi będziemy wspólnie pracować.

Co więcej, trochę przybliżymy Wam klimat angolski, a takie zwroty jak #molho, #trabalha, #riscar przybliżymy, co oznaczają, gdy je słyszycie czy to na festiwalach czy w piosenkach i co przy nich warto robić :)
* program zajęć z soboty będzie kontynuowany w niedzielę na wyższym poziomie, ale też każdy z dni można traktować indywidualnie jako osobne bloki tematyczne.

Przyjmujemy zapisy:
1) Saturday Pass - Sobota - poziom open
2) Sunday Pass - Niedziela - poziom advanced
3) Full Pass - Sobota i Niedziela - oba poziomy


UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: https://www.abra-studio.pl/zapisy-i-zasady-bezpieczenstwa CENNIK: https://www.abra-studio.pl/cennik WYDARZENIE NA FB: https://www.facebook.com/events/615492402358487/ ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA https://www.facebook.com/groups/281739006018257/ Trzymajcie się cieplutko i zdrowo From Abra with Love ❤ www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!

Saturday Pass

Sobota 15:00 - 18:10
Obejmuje zajęcia na poziomie open odbywające się w sobotę.
Zarezerwuj

Sunday Pass

Niedziela 14:00 - 17:10
Obejmuje zajęcia advanced odbywające się w niedzielę.
Zarezerwuj

Full Pass

Sobota + Niedziela
Obejmuje zajęcia w sobotę i niedzielę na obu poziomach zaawansowania.
Zarezerwuj

Bachata Solo dla początkujących kurs przyspieszony z Klaudią

Zapraszamy na wyjątkowy kurs dla każdej dziewczyny! Gorąca bachata solo czyli mnóstwo pozytywnej energii i kobiecości w bardzo sensualnym wydaniu! :)

Tym razem wszystko w pigułce - ekspresowa nauka wszystkich podstawowych kroków bachaty sensual i obrotów :) Przez dwie godziny krok po kroku przejdziecie wszystkie figury które pozwolą Wam zacząć tańczyć ♥

Kurs w sobotę 10 października w godz. 11:00-13:00

Klaudia Perdek - Professional Dancer przygotowała dla Was dziewczyny kurs Bachaty solo dla początkujących! Zaczynamy krok po kroku od samego początku. Poznacie wyjątkowy styl pochodzący z Dominikany wzbogacony o europejskie smaczki czyli sensual :) Nauczycie się pięknie i kobieco poruszać po parkiecie, używać rączek i tworzyć z nich piękne stylingi. Będzie kobieco, energicznie i bardzo przyjemnie!

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: https://www.abra-studio.pl/zapisy-i-zasady-bezpieczenstwa CENNIK: https://www.abra-studio.pl/cennik WYDARZENIE NA FB: http://facebook.com/events/1807658099372519/ ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA https://www.facebook.com/groups/281739006018257/ Trzymajcie się cieplutko i zdrowo From Abra with Love ❤ www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Bachata Ladies Bodymovement

BACHATA BODYMOVEMENT - Smooth movements.

Podczas zajęć będziemy pracować nad zagadnieniem ruchu całego ciała, lecz głównie skoncentrujemy się nad jego płynnymi przejściami oraz lekkości w poruszaniu się, co przyswoisz zarówno przy części technicznej zajęć jak i przy kombinacji.

Część techniczna pozwoli zrozumieć Ci bazę elementów, które będziemy urozmaicać na wiele sposobów w późniejszej mini choreografii.

Każdy ruch będziemy rozkładać na części pierwsze, abyś zdobyła 100% świadomość swojego tańca. Ponad to zdobędziesz wiele przykładów tak zwanych ozdobników ruchu, które będą upiększać i urozmaicać Twój taniec zarówno solo, jak i w parze.

Każdy kto zna Klaudię wie, że jej największymi priorytetami w tańcu jest naturalność i kobiecości, czego gwarantujemy nie zabranie na tych kobiecych zajęciach specjalnych!

Kurs w sobotę 10 października w godz. 13:15-15:15

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: https://www.abra-studio.pl/zapisy-i-zasady-bezpieczenstwa CENNIK: https://www.abra-studio.pl/cennik WYDARZENIE NA FB: http://facebook.com/events/522288431945321/ ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA https://www.facebook.com/groups/281739006018257/ Trzymajcie się cieplutko i zdrowo From Abra with Love ❤ www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Bodymovement i Izolacje z Samborem i Agnieszką - zajęcia SOLO

Aaaa co za odlot!

Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia z Dominik Sambor i Agnieszka Abraham, na których zagłębicie się w źródłach ruchu :)

Możecie spodziewać się:
- mega rozkmin ruchowych,
- ćwiczenia izolacji,
- nawyków poprawnej postawy ciała,
- dużo bodymovementu i przepływów,
- pracy nad jakością każdego ruchu

Zapraszamy wszystkich tańczących bachatę, salsę, kizombę, zouka i inne style po garść wiedzy i ćwiczeń, które odkryją nieznane wam dotąd możliwości

Widzimy się 11 października o godzinie 15:15-17:15

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA LIMIT MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! NASZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: https://www.abra-studio.pl/zapisy-i-zasady-bezpieczenstwa CENNIK: https://www.abra-studio.pl/cennik WYDARZENIE NA FB: http://facebook.com/events/1004497106656117/ ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA https://www.facebook.com/groups/281739006018257/ Trzymajcie się cieplutko i zdrowo From Abra with Love ❤ www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj
Akceptujemy karty OK System i Benefit Copyright © 2020 AbraStudio.


Wykonanie strony: belart.pl