Zajęcia specjalne

Salsa ON1 "Przygotowanie do poziomu S", poziom P3/P4 05.02


Jesteś na poziomie P-wyższym i nieubłaganie zbliżasz się do poziomu S?!
Zapraszamy na kurs przygotowujący do przejścia na zajęcia średniozaawansowane!
Jeżeli wytrwale chłonęliście wszystko na poziomach P1-P3- to są zajęcia dla Was!
Może mieliście wydłużony urlop, a przez to nie byliście na kilku zajęciach? Może chcecie powtórzyć jakieś konkretne prowadzenia i elementy stylingu? A może po prostu chcecie nabrać pewności przed Wielkim BAM! Czyli S1

Podczas bardzo-super-hiper intensywnych zajęć:
Powtórzymy i przypomnimy kluczowe figury i kombinacje,
Sprawdzimy, które elementy footwork wymagają poprawy (i je poprawimy),
Podkreślimy (bo to ważne!), jak tańczyć ze sobą nawzajem, a nie tylko obok siebie,
...a to wszystko przy pięknej muzyce salsowej, przy której ciężko usiedzieć!

WYDARZENIE NA FB

CENNIK 

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA 

Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
From Abra with Love
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Jazz, poziom początkujący (P1) 11.02


Chcesz rozpocząć swoją przygodę z jazzem lub ugruntować sobie podstawy?
Zapraszamy na 3 godziny fantastycznie rozwijających zajęć specjalnych z absolutnie wyjątkowym Jackiem 'Jaco' Foltynem.
Popracujemy nad techniką, ekspresją, przepływem ruchu oraz charakterem w tańcu jazzowym.

Pobawimy się rytmem i jego zmiennością.
Na warsztacie skupimy się na klasycznej formie tańca jazzowego.
Zajęcia specjalne zakończą się nauka choreografii. Przenieśmy się w świat Broadwayu  Oh yeah!


CENNIK

PIERWSZY RAZ W ABRA? DOWIEDZ SIĘ JAK DZIAŁAMY

WYDARZENIE NA FB

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA

Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
From Abra with Love
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Ecstatic Dance by Dj Kysari + mini warsztat 'Co stoi pomiędzy nami a chwilą obecną?' 11.02


Zapraszamy na kolejną podróż muzyczną Ecstatic Dance w Abra Studio!

Prowadzić Was będzie DJ Kysari (Kris Leczek). ♡♡♡
Przed podróżą Kysari i Ewa poprowadzą warsztaty z serii eMotion Dance: Co stoi pomiędzy nami a chwilą obecną?
Czasami wystarczy po prostu wziąć głęboki oddech, odpuścić i zobaczyć, co się stanie. Cokolwiek niesie chwila obecna, zaakceptować ją tak, jakbyśmy ją wybrali. Wspomagać ją - a nie przeciwdziałać. Koncentrować się na akceptacji siebie i innych oraz wybierać współczucie zamiast osądu i ciekawość zamiast strachu. Podczas warsztatu przećwiczymy sposoby zastosowania technik odpuszczania i akceptacji w tańcu:
~ odpuszczać i otwierać się na świadomą obecność;
~ uczyć się rozpoznawać sprzyjającą świadomość, jednocześnie dostrzegając bezużyteczny żal i niepokój, które służą jedynie do tego, abyśmy czuli się źle i odciągali twoją mentalną energię od spokoju;
~ budować connection (połączenie) poprzez akceptację.

<<:>><<:>> <<:>><<:>> <<:>><<:>>

Ecstatic Dance jest warsztatem tanecznym praktykowanym na całym świecie przez różnych ludzi których łączy jedna pasja - miłość do tańca. Taniec nie zna ograniczeń wiekowych, kulturowych czy społecznych. Taniec znamy wszyscy - mamy go w swoim ciele, w genach. Ecstatic Dance nazywany jest także tańcem transowym czy medytacją w ruchu. Ma on korzenie w tradycjach szamańskich, gdzie wszyscy jesteśmy członkami jednego tanecznego plemienia. Podczas Ecstatic Dance unikalna muzyka dobrana przez doświadczonego DJ-a (DJ Kysari aka Kris Leczek) zabierze nas w przepiękna intencyjną podróż taneczną. To właśnie uważnie dobrana muzyka będzie naszym przewodnikiem i poprowadzi nas w wysoko wibracyjną przestrzeń. Różnorodne rytmy z całego świata zainicjują spontaniczny taniec poprzez który rozluźnimy ciało, uwolnimy utkwione emocje, doświadczymy siebie oraz nawiążemy autentyczny kontakt z otoczeniem. Muzyczny trans często prowadzi do naturalnych stanów radości, ekstazy, lekkości bycia. Jeśli jesteście miłośnikami świadomego tańca z pewnością spodoba wam się ta znana i ceniona na całym świecie forma spotkań tanecznych. Wierzymy, że poprzez taniec każdy człowiek jest w stanie odkryć, uwolnić i wzmocnić swój indywidualny potencjał by żyć w poczuciu spełnienia. Poprzez angażowanie naszych zmysłów i wsłuchiwanie się w nasze ciała łączymy się z innymi ludźmi kształtując kolektywną świadomość znacznie większą od naszej własnej. Dla osób, które nigdy nie uczestniczyły w tego typu wydarzeniu pragniemy przedstawić ogólny zarys programu:
1\. Krąg otwierający;
2\. Prowadzona rozgrzewka ( z reguły 2-3 utwory), której celem się wyjście „z głowy” i pomoc w byciu „tu i teraz”;
3\. Taniec ok 2 godzin do muzyki, która jest dobierana na żywo z uwzględnieniem tego, jaki jest przepływ energii na sali. Każdy, tańcząc, ma swobodę w tym jak się wyrazić. Jest przestrzeń na indywidualny taniec intuicyjny, kontakt impro, taniec w relacji z jedną lub kilkoma osobami, po prostu stanie czy siedzenie i poczucie się w ciele,… i jakąkolwiek inną formę jaką poczujesz. Wszystko na zasadzie spontanicznego ruchu, który przez Ciebie przepływa - nie ma tu miejsca na schematy, tylko odczuwanie siebie 4. Na koniec 1-2 utwory na wyciszenie;
5\. Krąg zamykający, w którym można podzielić się swoimi wrażeniami lub po prostu pobyć w grupie i zachować to doświadczenie dla siebie.
Podczas całego wydarzenia panują bardzo proste zasady:
1\. Tańczymy boso (To pozwala nam na uziemienie; skarpetki są OK.)
2\. Nie rozmawiamy (Dzięki temu łatwiej jest być w stanie medytacji. Bez słownych instrukcji od prowadzących. Bez rozmów wśród tancerzy.)
3\. Tańczymy tak, jakimi jesteśmy (Nie stosujemy narkotyków/alkoholu, nie używamy telefonów, kamery/wideo, zapachów, bez oczekiwań, osądów, powinności… Po prostu bądź sobą; z szacunkiem dla siebie, przestrzeni i innych.)

CENNIK
Regularny cennik Abra Studio nie obejmuje tego wydarzenia.
Cena 50zł, płatne gotówką, w Recepcji Abra Studio, w dniu wydarzenia.

WYDARZENIE NA FB

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA

From Abra with Love

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Zouk Brazylijski poziom podstawowy/podstawowy wyższy (P2/P3) 11.02


Tańczysz zouka brazylijskiego na poziomie podstawowym? Chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności?
Jeśli tak to bardzo zapraszamy Cię na przyspieszony kurs zouka na poziomie P3 po którym będziesz mógł dołączyć do regularnych, środowych zajęć! To wyjątkowa okazja!

Dla kogo?
- dla osób znających podstawowe kroki zouka brazylijskiego
- pragnących uporządkowania i powtórzenia materiału z poziomu P1/P2
- dla osób, które chcą udoskonalić jakość swojego tańca oraz leading&following
- powtórka najważniejszych elementów upperbody, bodymovementu oraz kroków

Zapraszamy

WYDARZENIE NA FB

CENNIK

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA

Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
From Abra with Love
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Taniec Irlandzki od podstaw (P1) 11.02


Taniec irlandzki to żywiołowy taniec łączący dwie techniki: soft i step.

Soft - to taniec w specjalnych sznurowanych baletkach irlandzkich, technicznie podobny do baletu, ale dużo dynamiczniejszy i skoczniejszy.

Step - to taniec w specjalistycznych butach do stepu irlandzkiego, który łączy skoczność i precyzję z rytmicznym dźwiękiem tworzonym podczas ruchu.

Obie techniki trenujemy równocześnie na tych samych zajęciach, gdyż obie wzajemnie się uzupełniają i tworzą całość - taniec irlandzki. Nie trzeba mieć żadnych specjalnych butów - na start najlepiej sprawdzą się skarpetki lub zwykłe baletki taneczne.

Zajęcia z tańca irlandzkiego wzmacniają kondycję oraz poczucie rytmu, nadają gracji i uczą zgrania między tancerzami, a to wszystko w rytmie pięknej muzyki irlandzkiej.

Co musisz potrafić, by dołączyć do kursu?
Absolutnie nic, wszystkiego Cię nauczę. Na zajęciach P1 skupimy się przede wszystkim na nauce tańca od podstaw, krok po kroku. Jeśli jednak posiadasz już doświadczenie taneczne, to może być Ci łatwiej przyswoić technikę i rytm kroków.

Czego nauczysz się na poziomie początkującym (P1)?
Nauczysz się podstawowych kroków tańca irlandzkiego soft, takich jak: skipy, jumpy, promenady, akcenty, które złożą się na pełną choreografię w rytmie reelowym (na 4) oraz podstawowego kroku stepu o nazwie treble. Dodatkowo poznasz tradycyjny figurowy taniec céilidh – Walls of Limerick.

Co jest dla nas ważne w nauczaniu Tańca Irlandzkiego?
Nauczanie tańca irlandzkiego składa się z wielu aspektów tak jak sam taniec irlandzki. Oprócz figur dla mnie bardzo ważna jest technika tak aby każdy element był wykonany bezpiecznie, a ciało było na niego przygotowane. Równie ważna co technika jest dla mnie atmosfera na zajęciach i pasja którą będę chciała Ci przekazać. Taniec irlandzki to nie tylko taniec, ale też muzyka, kultura, wydarzenia celtyckie i okazja do bycia częścią grupy połączonej jednym z najciekawszych tańców świata.

Dlaczego Taniec Irlandzki?
Bo jest to styl tańca, który porywa swoją oryginalnością i rytmicznością, mało który styl tańca ma tyle energii, a uczucie, gdy grupa tancerzy wykonuje równo stepowane kroki jest niesamowite i daje poczucie mocy, której myślę, że warto doświadczyć. Jest to również styl tańca, który stale rzuca wyzwania i zawsze znajdzie pole do doskonalenia, a jednocześnie daje wielką satysfakcję z nauczonych elementów i świetnie integruje ludzi.
Dodatkowo jest to najlepsze znane mi cardio, więc jeśli marzy Ci się poprawa sylwetki, przy jednoczesnym wzmocnieniu i rozciągnięciu ciała – to są idealne zajęcia dla Ciebie.

Aleksandra Kałużny - BIO
Tancerka, choreografka i instruktorka tańca irlandzkiego. W latach 2014-2018 zrzeszona z An Coimisiún Le Rincí Gaelacha (CLRG). Wielokrotna laureatka zawodów międzynarodowych, m.in. w Austrii, Czechach i Słowacji. Umiejętności taneczne szkoliła pod okiem najlepszych polskich i zagranicznych nauczycieli, mi.in Lisa Delaney, Leanne Gray, Caroline Gray (Lord od the Dance). Od 2018r. współtwórczyni zespołu Damhsa Alainn, z którym występuje na największych celtyckich festiwalach w Polsce oraz współorganizuje własne spektakle taneczne i wydarzenia kulturowe. Absolwentka Szkoły Artystycznej ROE, gdzie szkoliła umiejętności z zakresu pedagogiki tańca oraz choreografii. Tańca irlandzkiego naucza od 2017r. prowadząc nie tylko regularne zajęcia w Warszawie, ale także warsztaty w całym kraju. Stale uczestniczy w szkoleniach instruktorskich i trenuje inne style taneczne (taniec współczesny, akrobatyka powietrzna), aby móc swoim uczniom przekazywać jak najlepszy warsztat poparty różnorodnym doświadczeniem i technikami treningowymi. W 2022r. dołączyła do międzynarodowego zespołu Fusion Fighters, z którym występowała na największym irlandzkim festiwalu Fleadh Cheoil w Mullingar w Irlandii.

CENNIK 

PIERWSZY RAZ W ABRA? DOWIEDZ SIĘ JAK DZIAŁAMY

WYDARZENIE NA FB 

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA

Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
From Abra with Love ❤
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

'Spins & Counterbalance' w parach, poziom S-Open 18.02


Zapraszamy na zajęcia specjalne z Patrycją Wasiak i Piotrem Kuniewskim 'Spins & Counterbalance' w Zouku Brazylijskim.

Podczas zajęć czekają na Was wyjątkowe elementy:
- technika obrotów vertical i horizontal
- spiny na jednej nodze
- nowe, super counterbalance
- circular head movement w counterbalance
- sekwencje do muzyki na bazie poznanych elementów łączące obydwie techniki!

Uczestnictwo w tym spotkaniu to:
- pewność co do tematyki spotkania
- dużo techniki wymagających elementów w oparciu o ustrukturyzowaną metodologię potwierdzoną międzynarodową certyfikacją
- poświęcenie czasu i koncentracja na wąskim zakresie działań
- techniki relaksacyjne po zakończeniu głównej części zajęć

*Obowiązują zapisy w parach

CENNIK

WYDARZENIE NA FB

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA

Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
From Abra with Love
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Zouk Brazylijski 'Headmovement close embrace', poziom S-open 18.02


Piotr i Hania to para, którą od samego początku związał taniec. Po raz pierwszy spotkali się na parkiecie ponad 7 lat temu, a ich relacja przerodziła się szybko w stały związek, przeplatany miłością do muzyki, kuchni i oczywiście ZOUKA. W tańcu przede wszystkim stawiają na indywidualny styl, w którym każdy odnajduje część siebie. Hania uwielbia dobre musicality, brazylijskie bioderka, delikatny, lecz sensualny styling oraz płynność przemieszczania się. Piotr w tańcu szuka zabawy rytmem, dobrą technikę ruchu, a jednocześnie super connection i wygodnego prowadzenia  Na zajęciach skupiają się na tym, aby każdy czuł się zrelaksowany, czerpał radość z warsztatu. Zależy im by każdy wyciągnął z lekcji jak najwięcej - konkretnej i dobrze ukierunkowanej wiedzy, dostosowanej do poziomu grupy, która ułatwi dalszy rozwój. A wszystko to w naturalnej i wesołej atmosferze.

Zapraszamy na zajęcia specjalne 'Headmovement close embrace' - sprawdźcie co ciekawego na na ten temat do powiedzenia/pokazania nasz wspaniały duet!
Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
From Abra with Love
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Zouk Brazylijski 'Brazilian hips', poziom P-open 18.02


Piotr i Hania to para, którą od samego początku związał taniec. Po raz pierwszy spotkali się na parkiecie ponad 7 lat temu, a ich relacja przerodziła się szybko w stały związek, przeplatany miłością do muzyki, kuchni i oczywiście ZOUKA. W tańcu przede wszystkim stawiają na indywidualny styl, w którym każdy odnajduje część siebie. Hania uwielbia dobre musicality, brazylijskie bioderka, delikatny, lecz sensualny styling oraz płynność przemieszczania się. Piotr w tańcu szuka zabawy rytmem, dobrą technikę ruchu, a jednocześnie super connection i wygodnego prowadzenia  Na zajęciach skupiają się na tym, aby każdy czuł się zrelaksowany, czerpał radość z warsztatu. Zależy im by każdy wyciągnął z lekcji jak najwięcej - konkretnej i dobrze ukierunkowanej wiedzy, dostosowanej do poziomu grupy, która ułatwi dalszy rozwój. A wszystko to w naturalnej i wesołej atmosferze.

Zapraszamy na zajęcia specjalne 'Brazilian hips' - sprawdźcie co ciekawego ma na ten temat do powiedzenia/pokazania nasz wspaniały duet!


CENNIK

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA

Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
From Abra with Love
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Umiejętności twarde i miękkie w Zouku Brazylijskim, poziom P-Open 18.02


Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe zajęcia specjalne z umiejętności twardych i miękkich w Zouku Brazylijskim!

Czego doświdczysz?
* nowe ćwiczenia na doskonalenie technik prowadzenia i podążania, w dalekim i bliskim trzymaniu
* zarządzanie energią i jej kierunkiem w zouku
* najważniejsze techniki dzięki którym zrozumiemy się na parkiecie
* zabawy z akcesoriami
* czynniki psychologiczne kształtujące więź w tańcu

WYDARZENIE NA FB 

CENNIK 

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA

Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
From Abra with Love
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Weekendowa Bachata Sensual P3/P4 18.02


Cześć! 
Zapraszamy Was na kolejny weekend z nami - tym razem na poziomie P3/P4!
Jeśli tańczysz już od kilku miesięcy, przyjdź na warsztaty, podczas których poruszymy zagadnienia takie jak:
♡ Sensualowe Intro - wytłumaczymy po co w ogóle jest intro i pokażemy Ci kilka rozwiązań do wykorzystania na parkiecie (zarówno tych łatwiejszych jak i ciut bardziej wymagających)
♡ Wyjścia z 'shadow position' - pozycja partnerki tyłem to bachatowy klasyk klasyków. Ale jak z tego wyjść w sposób nieklasyczny?
♡ Break na 5 ! - Jeśli wiesz co to break, to już dużo. Z nami dowiesz się jak je "łapać" oraz dlaczego warto. Po te i inne ciekawostki zapraszamy już 18 lutego.
"Ten crash zmieni Twoje bachatowe życie" ~ Łukasz
"Partner, który łapie breaki, to wymarzony partner" ~ Julia
Nie przegap tego! Dobra atmosfera gwarantowana!

WYDARZENIE NA FB

CENNIK

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA


Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
From Abra with Love
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

,,Taniec z kaloriami po tłustym czwartku", poziom Open 19.02


Chcesz rozkoszować się  PĄCZKAMI  na Tłusty Czwartek bez WYRZUTÓW SUMIENIA?
Przychodzę z pomocą!

Jestem tancerką, więc zdrowe ciało i zdrowy duch to moje priorytety.
Ale chwile słodkiego zapomnienia też są potrzebne! Tym bardziej w takim dniu! Ja po trzecim pączku przestaję liczyć, ile zjadłam!
Wiem, że pod koniec Tłustego Czwartku wiele osób ma problem z:
- krzyczącymi wyrzutami sumienia
 -nagłymi bólami brzucha
 -ospałością
 -motywacją do ćwiczeń
 -powrotem do “normalności”
Ale Ty, możesz temu zapobiec w bardzo prosty i przyjemny sposób!
Zapraszam na:
Taniec z Kaloriami (edycja pączkowa!)
To moje autorskie zajęcia specjalne, stworzone jako zastrzyk energii po wymagających, świątecznych okresach, “wyżerki”!
Biorąc udział:
- pomożesz swojemu organizmowi strawić nadwyżkę kaloryczną
- poczujesz się lżej na duchu po całodziennym łamaniu zdrowej diety
- wyzwolisz swoją energię przy afrykańskich rytmach!
Przyjdź, zobaczysz, jak przyjemnie spala się pączusie i pozbywa konsekwencji!
 Będzie też niespodzianka!
 19lutego
 15:30-18:40
 Warszawa, Abra Studio
 Poziom zaawansowania: otwarty, każdy może dołączyć
 Ilość miejsc: ograniczona!

WYDARZENIE NA FB 

CENNIK 

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA

Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
From Abra with Love
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Bachata Solo Ladies dla początkujących (P1) 26.02


Dziewczyno!
Zapraszamy Cię na kurs Bachaty Solo, jeśli przygoda z tym tańcem dopiero przed Tobą!
Poznasz podstawowe kroki i figury, nauczysz się operować miękkim i lekkim ruchem, nabierzesz gracji, poskromisz swoje ręce i przede wszystkim nabierzesz pewności siebie, gdyż nauczysz się wyrażać siebie poprzez taniec.
Brzmi fajnie? Na kursie będzie jeszcze lepiej, niż sobie wyobrażasz! Dodatkowym benefitem jest super przyjemna muza i efekty, które będziesz widziała w lustrze pod koniec każdej lekcji!

CENNIK 


PIERWSZY RAZ W ABRA? DOWIEDZ SIĘ JAK DZIAŁAMY 

WYDARZENIE NA FB

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA

Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
From Abra with Love
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Bachata Sensual z Kornelem & Catharine, poziom Pre-Master 05.03


Tak! Kornel & Catharine zawitają do Abra Studio!

Czeka nas super weekend z całkiem świeżym duetem tanecznym, który ma całkiem sporo do zaoferowania. Oto jaki proponują program:

NIEDZIELA - poziom Pre-Master
Bodymovement technique - jak prowadzić i podążać delikatnie, efektywnie i przy tym wyglądać jak milion dolarów
Advanced combinations - bardzo przyjemne i bardzo efektowne
Musicality - jak interpretować muzykę, obiecujemy, że się zdziwisz!

WYDARZENIE NA FB 

CENNIK 

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA 


Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
From Abra with Love
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Bachata Sensual z Kornelem & Catharine, sobota poziom S-open 04.03


Tak! Kornel & Catharine zawitają do Abra Studio!

Czeka nas super weekend z całkiem świeżym duetem tanecznym, który ma całkiem sporo do zaoferowania. Oto jaki proponują program:

SOBOTA - poziom S-open
Basic Technique - jak sprawić, by nasz taniec wyglądał profesjonalnie, nie wykonując żadnych, szalonych figur
Figures that work perfectly - coś co pozostanie z Tobą na długo
Musicality: breaks & accents - instruktcja wystrzałowych zatrzymań i akcentów

WYDARZENIE NA FB 

CENNIK 

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA 

Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
From Abra with Love
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Sexy Dance Choreo z okazji Dnia Kobiet dla początkujących (P1) 05.03


Zrób dla siebie coś dobrego z okazji swojego święta i przyjdź na zajęcia Sexy Dance Choreo dla początkujących z Julią Sołtysiak!

Te zajęcia specjalne to dużo praktycznej wiedzy tanecznej oraz czysty fun! Czekają Was dwie godziny pracy nad mega kobiecą choreografią, która sprawi, że poczujecie w sobie Girl Power!
Poznacie głównie elementy stylów takich jak: sexy dance, dancehall, commercial i wielu innych. Brzmi obco? Niczym się nie martw! Są to zajęcia dla początkujących, więc choreografia nie będzie skomplikowana, a Jula wytłumaczy Wam wszystko z największą dokładnością.

Czeka Was istne szaleństwo na parkiecie, do zobaczenia!

CENNIK

PIERWSZY RAZ W ABRA? DOWIEDZ SIĘ JAK DZIAŁAMY

WYDARZENIE NA FB

ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA

Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
From Abra with Love

www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj

Lambada - Turns structure and variations, Lambada Routines - poziom open! 22-23.04


- PL - 

Zapraszamy na kolejny lambadowy weekend! Podczas grudniowych zajęć specjalnych zajmiemy się dwoma istotnymi tematami: obrotami - ich strukturą oraz wariacjami, natomiast drugiego dnia poznamy charakterystyczne, często pojawiające się na parkietach lambadowe kombinacje.

Szczegółowy program zajęć:

DZIEŃ I - TURNS:
- podstawowe rodzaje obrotów w lambadzie: simple turn, double turns, 
- continuous turns,
- styling podczas obrotów,
- sposoby na zakończenie obrotów,
- kombinacje i połączenia z innymi elementami.

DZIEŃ II -  LAMBADOWE KOMBINACJE:
- podsumowanie najważniejszych lambadowych elementów technicznych,
- kombinacje z użyciem poznanych figur.

Do zatańczenia lambadowo!
O&O


- ENG - 

In this third lambada workshop, we would cover another very important topic - turns structure and variations. On the second day we would love to invite you to learn some special lambada routines we prepared for this workshops!
.
The workshops will be divided into two days:

DAY I  - TURNS STRUCTURE AND VARIATIONS:
- types of turns in lambada: simple turn, double turns, continuous turns, and styling.
- turns entry options.
- turn routines and variations.

DAY II -  LAMBADOWE ROUTINES:
- three intensive hours of standard lambada to add an extra sauce to your dance!

See you there!
O&O


CENNIK


ZAPRASZAMY DO GRUPY KURSANTÓW ABRA FAMILIA

Trzymajcie się cieplutko i zdrowo
From Abra with Love ❤
www.abra-studio.pl

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce!
Zarezerwuj
ABRA STUDIO
O NAS
ZAPISZ SIĘ NA KURS
DLA KURSANTÓW
Abra Zouk Festival
KONTAKT