PIERWSZY TANIEC - KURS REGULARNY!

#PIERWSZYTANIEC

Serdecznie Zapraszamy na regularne Zajęcia WSZYSTKIE pary NARZECZEŃSKIE, ktore w bliższych LUB dalszych planach oczekują na Dzień, w ktorým zmienią stan skupienia :)

Na kursie poznacie stylu Trzy taneczne, Które z naszego wieloletniego doświadczenia cieszą SIĘ największą popularnością Wsród Młodych par. Opanujecie Walca Angielskiego, Walca Wiedeńskiego oraz Disco Sambę. Taki pakiet taneczny gwarantuje, że będziesz mógł dobrać idealny taniec dla siebie, czyli taki w którym czujecie się najlepiej. Dostępne są podstawowe techniki projektowania, nauczyciel może także używać figur, wychyleń i podniesień, które zawsze robią wrażenie na widzach i są absolutnie dostępne w zasięgu Waszych możliwości.

Ten kurs jest idealny dla par, które oczekują:
- roztańczenia PRZED weselem
- gotowych Rozwiązań na Pierwszy Taniec
- otrzymania wskazówek, Które okażą SIĘ niezbędne w najważniejszym dniu
- zyskania pewności Siebie na parkiecie
- zgrania SIĘ W parze
- profesjonalnego przygotowania przez doświadczonego Instruktora
- przeżycia Wspólnej Przygody

INFORMACJE W SKRÓCIE:
KIEDY?
20.03 - 26.06 O KTÓREJ? 18:00 - 19:00
GDZIE? ul. Długa 44/50
PROWADZĄCY: Iwona Węglińska
STYL: Pierwszy Taniec
POZIOM: P1 - początkujący

IWONA WĘGLIŃSKA
Swoją przygodę z tańcem w wieku 8 lat i trwa ona do tej pory. Jej główna miłość jest Taniec Towarzyski, ale mimo to lubi się rozwijać w różnych technikach tańca.
Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” i czynność udziału w turniejach tańca towarzyskiego w Polsce i za granicą.
Jest wielokrotną finalistką Ogólnopolskich Turniejów Tańca Towarzyskiego, Grand Prix Mazowsza, Grand Prix Polski oraz ćwierćfinalistką Mistrzostw Polski.
Brała także udział w wielu pokazach tanecznych, festiwalach i koncertach muzycznych, a także towarzyszyła parom w programie Dancing with the star. Taniec z Gwiazdami.
Kocha taniec, dlatego chce, by był na obecnym w każdej ofercie jej życia. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, ze specjalizacją Instruktor Fitness i od kilku lat pracuje jako instruktor tańca, przekazując swoją ofertę dzieciom i dorosłym.
Najważniejsze jest dla niej to, by kursanci odczuwali przyjemność podczas tańca i miło spędzali czas na zajęciach, ucząc się nowych rzeczy. Największe radości sprawiają, że są takie same, gdy widzisz, jak jej uczniowie rozwijają swoje umiejętności, rzeczy, które początkowo wydawane są trudne, później nie wymagają żadnego problemu. Uwielbia tańczyć, dlatego robi wszystko, autorstwa twojej pasją zarazić innych. Już od wielu lat z olbrzymim procesem przygotowywania pary do pierwszego tańca ♥

ZAPISY:
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz kontaktowy, który znajdziecie na naszej stronie www: https://www.abra-studio.pl/grafik/centrum

MOŻESZ RÓWNIEŻ ZAPISAĆ SIĘ NA WYBRANY KURS, WYSYŁAJĄC DO NAS MAILA: info@abra-studio.pl. Proszę o imię, nazwisko, numer telefonu i opłaty / dzień / godzinę kursu

CENNIK:
https://www.abra-studio.pl/cennik

Serdecznie zapraszamy!
Od Abry z miłością ❤
www.abra-studio.pl

ABRA STUDIO
O NAS
ZAPISZ SIĘ NA KURS
DLA KURSANTÓW
Abra Zouk Festival
KONTAKT