Pierwszy raz w Abra

Cześć! Jesteśmy szkołą tańca, do której powinieneś trafić. Skupiamy świetnych profesjonalistów, którzy uwielbiają dzielić się swoją wiedzą i w sposób bardzo przystępny pomogą Ci zyskać nową pasję – mamy nadzieję na lata! Kochamy to co robimy i kochamy ludzi, dlatego nie zorientujesz się kiedy zaczniesz u nas mieszkać. Historia zna takie przypadki.


FAQ dla początkujących, czyli o co najczęściej nas pytacie?

• Nie musisz mieć partnera lub partnerki, by zapisać się na kurs w parach

• Jeśli w jakiegoś powodu nie jesteś w stanie uczestniczyć w pierwszych zajęciach, nic straconego! Możesz spokojnie dołączyć do czwartych zajęć włącznie!

• Kurs nie kończy się wraz z poziomem P1, natomiast trwa tak długo, na ile starczy Wam zapału. Będziecie pokonywać kolejne poziomy wtajemniczenia, które będę kontynuowane w tym samym dniu i godzinach oraz z tymi samymi prowadzącymi. Jeden poziom trwa około osiem godzin treningowych. Dlaczego ‘około’? Ponieważ tempo nauki jest dostosowane do potrzeb i tempa nauki całej grupy. Bez spinki! Więcej informacji o poziomach znajdziecie na naszej stronie www: https://www.abra-studio.pl/dla-kursantow/#poziomy-kursow

• Uczymy tańczyć osoby dorosłe, więc na pewno nie poczujecie się u nas niezręcznie. Jednak taniec nie zna wieku a pojęcie człowieka dorosłego jest dość pojemne w swojej definicji, więc i przedział wiekowy kursantów obszerny. Jedno wiemy - niepotrzebnie się stresujecie. My gryziemy tylko troszeczkę, koledzy i koleżanki z grupy nie gryzą w ogóle!

• Uwierz, że nie masz ‘dwóch lewych nóg’! Ta blokada niepewności zostanie przez nas wcześniej czy później spacyfikowana  :)

• Nigdy nie jest za późno by zacząć swoją przygodę z tańcem. Promujemy style, które będziecie mogli wykorzystywać w różnych sytuacjach życiowych, nie tylko na imprezach a już na pewno nie nauczymy Was sztywnych choreografii scenicznych. Naszym celem jest zabawa - uczymy ‘jak’ tańczyć, czyli po pewnym czasie będziecie samodzielnie sunąć po parkiecie i nie zauważycie mijającego czasu. To działa!

• Obuwie :) Jeśli rozpoczynasz przygodę z tańcem, nie warto zaopatrywać się w profesjonalne obuwie taneczne, na to przyjdzie czas. Na pierwsze zajęcia przyjdź w wygodnym obuwiu, najlepiej sportowym. Ważne, by podeszwa nie była zanadto ślizka lub gumowa, hamująca ruch. W przypadku tej drugiej opcji, Twoje kolana mogą szybko podziękować za uwagę ;)


Jeszcze parę ważnych informacji od nas:

• Zapisy na zajęcia są obowiązkowe DLACZEGO? Bez informacji o Twojej chęci uczestniczenia w kursie, nie będziemy w stanie regulować proporcji damsko-męskich, o co dbamy już na poziomie zapisów

• Jeśli przegapiłaś/łeś zapisy i chcesz pojawić się na kursie spontanicznie, jakoś to przełkniemy :)

• Są dwie drogi do zapisania się na kurs: poprzez grafik na naszej stronie www.abra-studio.pl (wystarczy kliknąć przy wybranym kursie przycisk ‘Zapisz się’ i uzupełnić formularz zgłoszeniowy) lub wyślij do nas maila: info@abra-studio.pl (prosimy o imię, nazwisko, nr telefonu i nazwę/dzień/godzinę kursu)

• Jeśli czegoś nie wiesz jest szansa, że my to wiemy :) Napisz do Nas (info@abra-studio.pl) albo przyjdź i zapytaj w Recepcji!

• Na zajęcia ubierz się wygodnie i komfortowo - pamiętaj jednak o tym aby zmienić obuwie

• Zgłaszaj swoją obecność w Recepcji Abra Studio za każdym razem przed zajęciami! Nawet jeśli masz wykupiony karnet

• Warto, szczególnie na początku swojej drogi tanecznej, mieć jeden styl wiodący. Kiedy już połkniesz bakcyla i poczujesz się pewniej w jednym stylu, zachęcamy do eksplorowania innych! Najfajniejsze w przygodzie z tańcem jest nieustanne poszerzanie swoich horyzontów

• Zachęcamy do zapoznania się z naszą zakładką ‘ZAJĘCIA SPECJALNE’ (https://www.abra-studio.pl/zajecia-specjalne. To pojedyncze zajęcia, odbywające się w weekendy, na wszystkich poziomach zaawansowania, dzięki którym możecie poznać coś nowego lub zgłębić wiedzę w zakresie Waszego ulubionego stylu

• Zapraszamy do grupy #ABRAFAMILIA ❤ Jest to grupa stworzona do wzajemnej komunikacji między wszystkimi ludźmi, których skupia Abra Studio :) Oto link do grupy: https://www.facebook.com/groups/281739006018257/

• Na zajęciach zmieniamy się w parach zgodnie z ruchem wskazówek zegara tak by każda partnerka mogła zatańczyć ze wszystkimi partnerami - dzięki temu poznajemy się bliżej, uczymy się szybciej i integrujemy jak prawdziwa AbraFamilia :)

Siedziba Abra Studio znajduje się przy al. Jana Pawła II 11 (1 piętro) gdzie odbywają się zajęcia na 4 salach: ziemia, kosmos, galaktyka, chill. 

ABRA STUDIO
O NAS
ZAPISZ SIĘ NA KURS
DLA KURSANTÓW
KONTAKT