Pierwszy raz w Abra

Witaj nowy Abrowiczu! Pomożemy Ci się odnaleźć w Naszym Studiu

Jest kilka rzeczy, które każdy świeżak powinien wiedzieć:

1. Zapisy na zajęcia w naszym studiu są obowiązkowe - pilnujemy by na zajęciach utrzymać dobre proporcje - gwarantuje to odpowiednie warunki dla waszego rozwoju i komfort prowadzenia zajęć przez Waszych ulubionych instruktorów :)

Najłatwiej jest to zrobić przez formularz, który znajduje się w grafiku pod każdymi zajęciami :) Można też do Nas pisać o każdej porze dnia i nocy - odpiszemy na pewno! :) 

2. Nie musisz mieć partnera lub partnerki, żeby zapisać się do Nas na zajęcia - poznasz ich na kursie. Na zajęciach w parach zmieniamy się zgodnie z ruchem wskazówek zegara tak by każda partnerka mogła zatańczyć ze wszystkimi partnerami - dzięki temu poznajemy się bliżej, uczymy szybciej i integrujemy jak prawdziwa AbraFamilia :)

3. Abra-Studio znajduje się w budynku przy ulicy Długiej 44/50:
 - na parterze znajduje się baza szkoły: recepcja, szatnie i sala numer 1
 - na drugim piętrze jest prawdziwy kosmos - czyli sala numer 2
 - do trzeciej z sal trzeba przejść przez labirynt - ale nie martwcie się, na każde zajęcia zaprowadzi Was instruktor lub jeden z Abrowych ogarniaczy :)

4. Zgłoś swoją obecność w Recepcji Abra Studio z
a każdym razem przed zajęciami! Nawet jeśli masz wykupiony karnet. 

5. Na zajęcia ubierz się wygodnie i komfortowo - pamiętaj jednak o tym aby zmienić obuwie. Czasami wygodnie i komfortowo jest w sukni balowej i we fraku - a czasem w klapkach :)

6. Jeśli nie wiesz czegokolwiek jest szansa, że my to wiemy :) Napisz do Nas albo przyjdź i zapytaj w Recepcji! 


ABRA STUDIO
O NAS
ZAPISZ SIĘ NA KURS
DLA KURSANTÓW
Abra Zouk Festival
KONTAKT