StretchMe App!


Cześć! Przychodzimy do Was dzisiaj z czymś zupełnie nowym. Na co dzień możecie z nami rozwijać swoje taneczne umiejętności, za co jesteśmy niezwykle wdzięczni!

Jak wiemy rozciąganie jest bardzo ważne w rutynie treningowej każdego tancerza. Zwiększając elastyczność oraz zakres ruchu, możesz nauczyć się o wiele bardziej wymagających ruchów tanecznych oraz poprawić swoja technikę. Twój taniec dzięki temu będzie płynniejszy oraz nabierze gracji! Dlatego nawiązaliśmy współpracę z firmą stretchme.app, która jest pionierem w tym temacie! 

Na dodatek Stretchme App to pierwsza aplikacja treningowa na polskim rynku, która koryguje Ciebie tak, jakbyś miał trenera w domu! Platforma treningowa wyróżnia się spośród innych aplikacji tym, że dostarcza spersonalizowane plany treningowe i wskazówki w czasie rzeczywistym dotyczące postawy użytkownika podczas ćwiczeń (jest to INNOWACJA na rynku europejskim!) 

Co zrobić aby korzystać z aplikacji przez miesiąc za darmo? 

Przyjść do ABRA Studio i skorzystać z kodu QR umieszonego na plakacie przy recepcji. 
Subskrybować miesięczny plan aplikacji.
Po zasubskrybowaniu, kliknij w poniższy link, aby skorzystać z oferty: pobrać kod QR na darmowy miesiąc korzystania z aplikacji umieszonego przy recepcji Abra Studio
Twój darmowy miesiąc zostanie dodany do istniejącego dwutygodniowego okresu próbnego.
Pozostań w formie i ciesz się korzystaniem z aplikacji Stretchme!

Pozdrawiamy!
www.abra-studio.pl
ABRA STUDIO
O NAS
ZAPISZ SIĘ NA KURS
DLA KURSANTÓW
Abra Zouk Festival
KONTAKT