Kursy tańca - Solo

Solo - nowe kursy

Start: 12/04/2019

[PRAGA] BACHATA SOLO od podstaw piątek 18:50-19:50

Zacznij tańczyć Bachatę Solo!
Ten zmysłowy taniec bogaty w proste i efektowne figury, obroty i stylingi osiągnął wysoką popularność w Europie i na świecie! Nic dziwnego! Jeśli chcesz spędzić czas w wyśmienitej atmosferze - zapraszamy na zajęcia z Aneta Socowa już 12 kwietnia
Prowadzący:
  • Aneta Socowa
Zajęcia:
  • Piątek, 18:50 - 19:50 / Sala1
Start: 11/04/2019

[CENTRUM] SALSA SOLO od podstaw czwartek 17:00-18:00

Zapraszamy na Salsę Solo do Abra Studio!

Salsa Solo dla Pań to kurs dla wszystkich osób, które chcą poznać podstawy salsy i chciałyby poruszać się w rytmach gorącej latynoskiej muzyki :)

Na zajęciach P1 poznacie wiele podstawowych elementów jednego z najbardziej popularnych tańców na świecie - tańczona w lini, bogata w obroty, kroczki i ciekawe stylingi rąk i nóg salsa to mnóstwo energii i zabawy. Zajęcia poprowadzi dla Was nasza instruktorka Aneta
Prowadzący:
  • Aneta Socowa
Zajęcia:
  • Czwartek, 17:00 - 18:00 / Sala1
Start: 14/03/2019

[PRAGA] DANCEHALL dla kobiet czwartek 18:50

Dancehall, czyli taniec, muzyka, kultura, styl życia, które mają swoje korzenie na słonecznej, karaibskiej wyspie - JAMAJCE.

Ideą zajęć „Dancehall dla Kobiet” jest ATTITUDE, czyli postawienie wyzwania naszej śmiałości i pewności siebie a także zaprzyjaźnienie się ze swoją kobiecością. 

Na zajęciach skupimy się przede wszystkim nad pracą bioder, tzw. wine and shake, rozruszamy klatkę piersiową, wzmocnimy mięśnie ciała (szczególnie nogi i pośladki! :)), nauczymy się jamajskich kroków, które będziemy wykorzystywać w nieskomplikowanych, lecz iście kobiecych choreografiach. 

Wchodząc na salę wyłączymy tryb: jestem za gruba/za chuda/nie nadaję się/nie umiem i przeniesiemy się do miejsca, w którym możemy o tym zapomnieć.

Zapisz się i zacznij lub kontynuuj swoją jamajską przygodę z najbardziej słonecznym tańcem. Dużo śmiechu i masa pozytywnej energii gwarantowana!
Prowadzący:
  • Aleksandra Lemba
Zajęcia:
  • Czwartek, 18:50 - 19:50 / Sala1
Start: 20/03/2019

[CENTRUM] Contemporary jazz w środy 17:00-18:00

Zapraszamy Was na zajęcia contemporary jazz od podstaw!

Chciałbyś rozpocząć swoją taneczną przygodę w wyjątkowym stylu tanecznym? To zajęcia właśnie dla Ciebie! 

Podczas zajęć zrozumiesz wszystkie, najważniejsze elementy tworzące ten przepiękny taniec. Dowiesz się jak zdyscyplinować swoje ciało do kręcenia widowiskowych obrotów. Poznasz wszystkie, najważniejsze elementy, najczęściej wykorzystywane w jazzowych choreografiach. Dokładnie zrozumiesz zasady przepływu ruchu i kontaktu z podłogą.

Zajęcia idealne dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z tańcem jazzowym i współczesnym. Po tym kursie rozwiniesz się w wielu płaszczyznach! 
Prowadzący:
  • Patrycja Wasiak
Zajęcia:
  • Środa, 17:00 - 18:00 / Sala1
Start: 28/03/2019

[PRAGA] SEXY DANCE poziom open czwartek 17:45-18:45

Chcesz nauczyć się zmysłowych ruchów?
Chcesz wydobyć z siebie kobiecość?
Chcesz nabyć pewności siebie i otwartości?

Jeśli tak to te zajęcia są właśnie dla Ciebie

Zapraszamy na sexy dance z Agnieszka Abraham na których w damskim gronie popracujecie nad emocjami, wyrażaniem siebie, kobiecością, otwartością i seksapilem
Prowadzący:
  • Agnieszka Abraham
Zajęcia:
  • Czwartek, 17:45 - 18:45 / Sala 2
ABRA STUDIO
O NAS
ZAPISZ SIĘ NA KURS
DLA KURSANTÓW
Abra Zouk Festival
KONTAKT