Kursy tańca - Solo

Solo - nowe kursy

Start: 14/05/2019

[CENTRUM] KIZOMBA FUSION LADIES STYLING wtorek 18:00

Lejdis! Mamy dla Was coś specjalnego :) Kizomba Fusion ladies styling! Specjalistka stylu, instruktorka na międzynarodowych festiwalach i przeeemiła Marysia Tomasiewicz zaopiekuje się Wami na swoich autorskich zajęciach ♥
W programie:
-bodymovement
-technika
-musicality
-feeling
-krótkie choreografie z wykorzystaniem zdobytych umiejętności
Na zajęciach pojawią się zarówno elementy Kizomby, jak i Urban Kiz/Fusion.
Chciałabym, abyście czuły się swobodnie na parkiecie i mogły w pełni wyrazić się w tańcu, zarówno solo jak i w parach, a przede wszystkim, żeby taniec sprawiał Wam jeszcze większą przyjemność!

Prowadzący:
 • Maria Tomasiewicz
Zajęcia:
 • Wtorek, 18:00 - 19:00 / Sala 3
Start: 28/05/2019

[PRAGA] BACHATA SOLO od podstaw wtorek 18:50-19:50

Zacznij tańczyć Bachatę Solo!
Ten zmysłowy taniec bogaty w proste i efektowne figury, obroty i stylingi osiągnął wysoką popularność w Europie i na świecie! Nic dziwnego! Jeśli chcesz spędzić czas w wyśmienitej atmosferze - zapraszamy na zajęcia z Aneta Socowa już 28 maja
Prowadzący:
 • Aneta Socowa
Zajęcia:
 • Wtorek, 18:50 - 19:50 / Sala1
Start: 14/05/2019

[CENTRUM] SALSA SOLO od podstaw wtorek 17:00-18:00


Dziewczyny!

Zapraszamy na nowy kurs salsy solo w ABRA Studio! Poprowadzi go dla Was Nasza Julia! Salsa jest jednym z najpopularniejszych tańców na świecie, można ją tańczyć na wiele sposobów! Na raz, na dwa, w parze lub bez :) Poznacie proste kroki, które tańczone do muzyki salsowej dadzą efekt wow, a przy tym mnóstwo zabawy.

Prowadzący:
 • Julia Martowicz
Zajęcia:
 • Wtorek, 17:00 - 18:00 / Sala 2
Start: 06/05/2019

[CENTRUM] Bachata solo poniedziałek 17:00-18:00

Chcesz nauczyć się tańczyć bachatę?
Chcesz potańczyć do świetnej muzyki?
Chcesz poczuć się kobieco i zmysłowo?

Zapraszamy Cię na zajęcia Bachaty Solo z przecudowną Adriana Drozdowicz w każdy poniedziałek! Dziewczyny, nauczycie się od podstaw bachaty solo w świetnej atmosferze, poznacie podstawowe (a z biegiem czasu coraz bardziej zaawansowane) kroki i elementy najbardziej zmysłowego wydania Bachaty - bachaty sensual. Poczujecie się zmysłowo i kobieco - zwiększycie pewność siebie i nabierzecie motywacji do działania  Zapraszamy serdecznie na kobiece spotkania od 6 maja  Ada przekaże Wam swoją wiedzę i energię z wielką przyjemnością!

Prowadzący:
 • Adriana Drozdowicz
Zajęcia:
 • Poniedziałek, 17:00 - 18:00 / Sala1
Start: 11/04/2019

[CENTRUM] SALSA SOLO od podstaw czwartek 17:00-18:00

Zapraszamy na Salsę Solo do Abra Studio!

Salsa Solo dla Pań to kurs dla wszystkich osób, które chcą poznać podstawy salsy i chciałyby poruszać się w rytmach gorącej latynoskiej muzyki :)

Na zajęciach P1 poznacie wiele podstawowych elementów jednego z najbardziej popularnych tańców na świecie - tańczona w lini, bogata w obroty, kroczki i ciekawe stylingi rąk i nóg salsa to mnóstwo energii i zabawy. Zajęcia poprowadzi dla Was nasza instruktorka Aneta
Prowadzący:
 • Aneta Socowa
Zajęcia:
 • Czwartek, 17:00 - 18:00 / Sala 3
Start: 04/06/2019

[PRAGA] SALSA SOLO OD PODSTAW WTOREK 17:45-18:45

Zapraszamy na Salsę Solo do Abra Studio!

Salsa Solo dla Pań to kurs dla wszystkich osób, które chcą poznać podstawy salsy i chciałyby poruszać się w rytmach gorącej latynoskiej muzyki :) 

Na zajęciach P1 poznacie wiele podstawowych elementów jednego z najbardziej popularnych tańców na świecie - tańczona w lini, bogata w obroty, kroczki i ciekawe stylingi rąk i nóg salsa to mnóstwo energii i zabawy. Zajęcia poprowadzi dla Was nasza instruktorka Aneta ♥ 

Prowadzący:
 • Aneta Socowa
Zajęcia:
 • Wtorek, 17:45 - 18:45 / Sala1
Start: 31/05/2019

[PRAGA] AFRO OD PODSTAW PIĄTEK 17:45-18:45

Viola Wojciechowska - tańcem afrykańskim zajmuje się od 1997 roku. Jest również psychologiem pracującym z młodzieżą i dziećmi. Podczas wielu podróży do Afryki Zachodniej pracowała z najlepszymi baletami oraz solistami Mali, Gwinei, Gambii i Senegalu. W Europie współpracowała z wieloma artystami zarówno w projektach prezentujących tradycyjną kulturę Afryki, jak i w różnego rodzaju fuzjach. 

Od 12 lat uczy tańca. Prowadzi grupę taneczną "C'est ca!". Organizuje wyjazdy muzyczne i taneczne do Gwinei i Gambii.

W Warszawie działa w Centrum Kultur Świata i Strefie Rytmu.

Podczas zajęć tańca afrykańskiego poznacie podsta
wy tradycyjnego tańca Zachodniej Afryki, który jest wykonywany przy akompaniamencie bębnów, wykorzystamy tradycyjne kroki, ale również współczesne choreografie baletowe. Przede wszystkim jednak poczujemy dzikość Afryki!
Prowadzący:
 • Viola Wojciechowska
Zajęcia:
 • Piątek, 17:45 - 18:45 / Sala1
Start: 30/05/2019

[PRAGA] DANCEHALL DLA KOBIET CZWARTEK 17:45-18:45

Dancehall, czyli taniec, muzyka, kultura, styl życia, które mają swoje korzenie na słonecznej, karaibskiej wyspie - JAMAJCE.

Ideą zajęć „Dancehall dla Kobiet” jest ATTITUDE, czyli postawienie wyzwania naszej śmiałości i pewności siebie a także zaprzyjaźnienie się ze swoją kobiecością. 

Na zajęciach skupimy się przede wszystkim nad pracą bioder, tzw. wine and shake, rozruszamy klatkę piersiową, wzmocnimy mięśnie ciała (szczególnie nogi i pośladki! :)), nauczymy się jamajskich kroków, które będziemy wykorzystywać w nieskomplikowanych, lecz iście kobiecych choreografiach. 

Wchodząc na salę wyłączymy tryb: jestem za gruba/za chuda/nie nadaję się/nie umiem i przeniesiemy się do miejsca, w którym możemy o tym zapomnieć.

Zapisz się i zacznij lub kontynuuj swoją jamajską przygodę z najbardziej słonecznym tańcem. Dużo śmiechu i masa pozytywnej energii gwarantowana!

Prowadzący:
 • Aleksandra Lemba
Zajęcia:
 • Czwartek, 17:45 - 18:45 / Sala1
ABRA STUDIO
O NAS
ZAPISZ SIĘ NA KURS
DLA KURSANTÓW
Abra Zouk Festival
KONTAKT